Ліки для схуднення. Таблетки для схуднення ефективні недорогі

Ліки для схуднення. Таблетки для схуднення ефективні недорогі. Ліки для схуднення. Таблетки для схуднення ефективні недорогі.

Багато людей, що намагаються скинути зайву вагу, особливо ті, які зробили не одну невдалу спробу, часто звертають свою увагу на те, чи інше ліки для схуднення. Їх вибір

сьогодні широкий: таблетки, фруктові екстракти, спреї, мікрокристалічна целюлоза, активоване вугілля, чай, кава, «тайські» таблетки і безліч інших засобів. Грамотна реклама створює враження, що сидячи на дивані, в обнімку з тортиком протягом двох місяців можна знайти ідеальні форми. Чи справді це можливо? Або маркетологи намагаються видати бажане за дійсне?

Вибираємо свій препарат для схуднення

Залежно від способу впливу на організм, що приводить до втрати ваги, виділяють кілька груп препаратів для схуднення:

  аноретікі – препарати, що знижують апетит; кошти з сечогінним і проносним ефектом; таблетки, що мають у складі мікроцелюлозу; «спалювачі жиру»; БАДи з вітамінами і мінералами, що не роблять ефекту для зниження ваги, але підтримують активність організму людини в період дієт; тайські таблетки.

Аноретікі зустрічаються у вигляді різних ароматичних композицій та спреїв, але в основному це таблетки для зниження апетиту. Ці препарати, дійсно, можуть допомогти в боротьбі із зайвою вагою. Проте їх ефективність залежить від того, як багато рухається людина, який її апетит і який склад самого засобу. Так, кошти з кофеїном притуплять апетит, але «нагородять» різким підвищенням артеріального тиску, проблемами з боку серця і судин, безсонням. У складі безпечних аноретіков повинні бути ефірні масла рослин, притуплюють апетит. Такі засоби існують, але через високу вартість вони мало поширені . Найчастіше зустрічаються недорогі таблетки для схуднення, що містять синтетичний аналог ефірним оліям або деякі знижують апетит трави.

Засоби з мікроцелюлозу створюють ефект ситості в шлунку, завдяки її розбухання всередині організму. Вона очищає ШКТ, проходячи по ньому не видозмінюючись.

До складу спеціального чаю, кави, деяких таблеток для схуднення входять трави з сечогінним і / або проносний ефект. Продукція відомих брендів має добре продуманий склад. Такі засоби діють м’яко і ефективно, виводячи зайву воду з організму і нормалізує роботу кишечника. Однак саме в цій групі дуже багато підробок, які можуть викликати зневоднення організму.

Засоби з великим вмістом або «чистий» активоване вугілля отримали нетривіальне назва таблетки для дієти. В їх основі лежить твердження, що вугілля вбирає токсини, бактерії, шлаки. Активоване вугілля . дійсно, є відмінним сорбентом і виводить з організму «шкідливі» речовини при отруєннях. При тривалому застосуванні ролі для схуднення він не зіграє, зате виведе з організму багато корисні речовини і призведе до запорів.

Фруктові екстракти не впливають на зниження ваги як такі, але можуть застосовуватися як біологічно активна добавка при різних дієтах.

Сжигатели жиру також не “спалять» жирову клітковину . але допоможуть налагодити обмін речовин, легше переносити фізичні тренування.

І, нарешті, рекламовані як найсильніші таблетки для схуднення – тайські препарати. Вони викликають найбільшу кількість запитань.

Тайські таблетки – екскурс в історію

Під назвою «тайські таблетки» об’єднані більше 100 препаратів для схуднення, що виробляються в країнах Азії. Назва прижилася, тому що перші препарати подібної спрямованості в азіатських країнах з’явилися в тайських медичних клініках по зниженню ваги.

Російські фахівці вважають, що існує великий ризик виникнення побічних ефектів від застосування даних препаратів і не рекомендують їх своїм пацієнтам для застосування. Юридично тайські таблетки не можна вивозити з Таїланду і заборонено привозити до Росії. Це кримінальний злочин. Однак реальний стан справ такий, що в багатьох інтернет-та телемагазинах не складе труднощів купити ці таблетки для схуднення. «Ефективні, недорогі кошти» – голосують їх рекламний слоган, підкріплений фотографіями «схудлих» щасливиць.

Шкода від прийому тайських таблеток

Випробувальний Центр харчової продукції при Інституті харчування РАМН не сертифіковані тайські таблетки ще в 90-ті роки, з тих пір їх склад істотно не змінювався. Російських вчених насторожило, що крім стандартних, для такої групи препаратів, рослинних і хімічних складових, в цих чудо-таблетках були виявлені чималі дози аналогів амфетаміну-фенфлюрамин і фентермін. Ці речовини в деяких країнах в мінімальних дозуваннях використовуються для лікування ожиріння, т. к. збільшують витрату енергії організму, пригнічують секрецію шлунка і зменшують відчуття голоду. Поряд з цим, вони можуть спровокувати звикання, захворювання психіки, серця, судин, органів дихання.

Багато з тих, хто спробував тайські таблетки для схуднення скаржилися на проблеми зі сном, травною системою, часті головні болі, депресії. Це часті супутники похідних амфетаміну. У РФ всі ці речовини класифікуються як наркотичні засоби.

Користь від застосування тайських таблеток

Так, існують і ті, кому ці таблетки допомогли. Це люди, яким пощастило придбати підробку тайських таблеток, що мають у своєму складі нешкідливі трави, вітаміни. Зниження ваги в цьому випадку досягалося не за рахунок продукції як такої, а базувалася на дотриманні інструкції, яка рекомендувала під час прийому диво-засоби пити багато води, активно рухатися і утримуватися від жирної, борошняної, солодкої їжі. Через якийсь час було видно результат, тільки таблетки для схуднення тут були ні при чому.

Людині хочеться вирішувати виниклі в його житті проблеми швидко, просто і ефективно. Однак ефективність у боротьбі із зайвою вагою, як правило, вимагає часу і зусиль. Найдієвіший спосіб позбутися непотрібних кілограмів – поєднання фізичних навантажень з правильним харчуванням. Тільки фахівець може рекомендувати пацієнту прийом засобів для схуднення разом (а не замість!) з дієтою і тренуваннями. Не всі засоби приносять користь, багато з них мають значний список побічних ефектів. Зупиняйте свій вибір на перевірених виробниках, що випускають сертифіковані препарати. І не женіться за ціною. Дорожче не означає краще. Адже і тайські препарати – аж ніяк не дешеві таблетки для схуднення, однак шкоди від їх застосування в кілька разів більше користі. Худніть правильно і безпечно!

 • таблетки що приглушують голод
 • назви таблеток для схуднення
 • як зробити таблетки для схуднення
 • яки найефективниши таблетки для схудненн
 • назва таблеток для схуднення
 • як похудати швидко і ефективно припарати
 • найефективниши лики для схуднення
 • де купити мікроцелюлозу Львів
 • дешевий ефективний проносний засіб
 • Назва і ціна таблеток ефективних для похудання

Comments are closed!