Лікар Судинний хірург | Поради лікаря, відгуки | Прийом у Судинного хірурга (Київ), викликати лікаря додому | EUROLAB

Лікар Судинний хірург | Поради лікаря, відгуки | Прийом у Судинного хірурга (Київ), викликати лікаря додому | EUROLAB Судинний хірург – опис, поради лікаря: Хто такий Судинний хірург –

Спеціаліст клінічної медицини, що займається питаннями діагностики, лікування та профілактики прогресування захворювань

судин артерій і вен.

Якими захворюваннями займається Судинний хірург

Існує величезна кількість вроджених захворювань і патологій судин. Це і пухлини різних локалізацій – гемангіоми. І вроджені артеріовенозні мальформації (такі варіанти розвитку судинної системи, коли існують патологічні сполучення між артеріями і венами, яких в нормі існувати не повинно) з різними витікаючими звідси наслідками: болями, порушеннями функцій органів, косметичними дефектами, трофічними виразками і пр.

Судинна хірургія – це ще й мікропластичної хірургія. По-перше, хірургічне лікування тривало не загоюються травматичних поверхонь, які не можна закрити за допомогою традиційних методів пластичної хірургії. По-друге, реплантологія: пришивання відрубаних кінцівок з частковим або повним відновленням їх функцій.

Найбільш часта причина звернення до ангіохірургія – атеросклероз.

Це захворювання зараз має дуже широке поширення не тільки в масштабах нашої країни, але і в розвинених країнах в цілому. Не дарма його називають «чумою 20 століття». Якщо раніше вважалося, що цьому захворюванню більше схильні літні люди, то зараз доведено: воно в рівній мірі характерно і для молодих людей. Атеросклероз супроводжується відкладенням холестеринових бляшок в просвіті судин, через що звужується діаметр цієї судини, перешкоджаючи нормальному кровотоку і, відповідно, нормальному кровопостачанню того чи іншого органу або системи, яку живить посудину.

Оскільки судини є скрізь, ми ніколи не можемо сказати точно, є чи немає в даному посудині бляшка – до тих пір, поки вона не виросте настільки, що це буде дійсно серйозно заважати кровопостачанню органу. Цей перший симптом може стати незворотним, а то й зовсім останнім. Першим симптомом ураження судин головного мозку може бути інсульт, першим проявом захворювань судин серця – відразу інфаркт.

  • спеаліст що займаеться судинами

Comments are closed!

_0.31MB/0.00725 sec