Легко бути струнким – ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ І ШЕЙПІНГ – ОСНОВИ красиву фігуру

легко бути струнким – ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ І ШЕЙПІНГ – ОСНОВИ красиву фігуру

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ І ШЕЙПІНГ – ОСНОВИ красиву фігуру

С лово ‘шейпінг’ вже кілька років перебуває у всіх на слуху. Відбувається воно від англійського кореня ‘shap’, що в перекладі означає ‘форма’, тобто заняття шейпінгом

спрямовані на те, щоб ‘надавати форму’, виправляти недоліки фігури.

Фахівці в області шейпінгу говорять про те, що відвідування шейпінг-залів дозволяє кожному займається відчути себе набагато більш привабливим чоловіком, так як заняття цим видом спорту позбавляють від психологічних комплексів з приводу зайвої ваги, неправильної постави, негарних ніг і т. д.

Підвищена увага до занять шейпінгом проявляють звичайно ж жінки, які прагнуть зробити свою фігуру більш привабливою. Останнім часом і чоловіки звернули свій погляд у бік цього чудового виду спорту. Але корекція фігури не найголовніша мета шейпінг-тренувань. Зараз ми пояснимо – чому. Справа в тому, що шейпінг – це не просто особливий вид спорту, а спосіб життя і навіть певний світогляд. Але і це ще не все. Заняття шейпінгом дозволяють не тільки коректувати фігуру, але і позбавляють від проблем, пов’язаних з поганим самопочуттям і хронічними захворюваннями.

Шейпінг – це дійсно певний стиль життя, який можна відчути тільки в тренажерному залі і в спілкуванні з справжніми фанатами цього виду спорту. А таких, повірте, чимало, і пов’язано це в першу чергу з тим, що шейпінг-методика коригує і покращує не тільки фігуру, а взагалі – світогляд..

Професіонали радять займатися шейпінгом тільки в шейпінг-класах і лише в крайньому випадку – в домашніх умовах. Самостійні заняття не дозволять вам добитися високих результатів, таких як в тренажерних класах. Перший крок на шляху до подібного способу життя зробити дуже легко – достатньо записатися в наш шейпінг-клас, успішно функціонує на базі агентства моделей HYPE MODELS. Природно, займатися потрібно під наглядом тренера-професіонала. Який володіє цілим рядом комплексів різних спортивних і оздоровчих методик, без якого всі тренування просто втрачають сенс.

Шейпінг – це не тільки виконання фізичних вправ з навантаженням на певні групи м’язів, це до того ж система правильного харчування і ведення здорового способу життя. Саме тому заняття шейпінгом дуже корисні для тих, хто з молодості починає піклуватися про своє здоров’я і про позбавлення себе не тільки від зайвих кілограмів, але і від різних захворювань.

Інша, не менш важлива, особливість цього методу полягає в тому, що, перш ніж ви приступите до занять шейпінгом, фахівці уважним чином вивчать особливості вашої фігури і стан здоров’я. Після цього вони зможуть сказати, чи підходять вам ці заняття чи ні, або підберуть відповідний комплекс вправ саме для вас

Таким чином, шейпінг передбачає індивідуальний підхід, в результаті якого враховуються всі особливості вашого тіла – конституційний тип, будова скелета, процентний вміст жиру і т. п.

В шейпінг-класи приходять не підготовлені спортсменки, а звичайні жінки, які, крім усього іншого, можуть відчувати проблеми зі здоров’ям. Саме тому їм дуже важливо відчувати, що з ними працюють професіонали, які підберуть комплекс вправ відповідно з особливостями їхнього організму.

Новачкам завжди цікаво, як до них будуть ставитися на заняттях. Можемо вас запевнити, що заняття проходять в добре обладнаних класах, під наглядом тренера, що допомагає освоїти техніку кожної вправи, для різних груп м’язів.

Не буде зайвим, якщо ми нагадаємо, що спорт – перший помічник у лікуванні різних захворювань. Тренуючи всі групи м’язів, ви зміцнюєте свій організм, робите тіло не тільки красивим, але і сильним, витривалим, а значить, менш схильним недугам, які підстерігають сучасної людини буквально на кожному кроці.

В комплекс вправ входять розминка, вправи на розтяжку і на розслаблення.

Кожне заняття триває годину. Якщо ви вирішили серйозно займатися шейпінгом, краще розплануйте свій час на кілька місяців вперед так, щоб завжди залишався годину для шейпінг-класу. Фахівці перевірятимуть ваші результати протягом усього часу, який ви проводите на заняттях. Протягом кожного місяця будуть проводитися контрольні заміри, визначатися вага, величина жирових складок, процентне відповідність між вами нинішньої і вами майбутньої, тобто між вами і вашим ідеалом.

Крім того що фахівці регулярно спостерігають за вашою фігурою, вони ще допомагають скласти щоденне меню, в яке входять страви з тих продуктів, які необхідні саме для вашого організму. Як відомо, наше здоров’я багато в чому залежить від харчування, тому шейпінг приділяє підвищену увагу не тільки фізичному навантаженні, але і правильному харчуванню.

Всі ми розуміємо, що, чим менше люди страждають від огрядності, зайвих жирових відкладень, задишки, тим менше часу їм доводиться проводити в кабінетах лікарів і у аптечної вітрини. Проте не у всіх з нас вистачає рішучості, а головне – сили волі дя того, щоб докорінно змінити своє самопочуття і свій звичний, але не зовсім корисний для здоров’я спосіб життя.

Багато жінок думають, що вони ‘не створені’ для спортивних занять. Вони вважають себе невинослівость, слабкими, зрештою – ледачими, і тому воліють ‘сидіти’ на виснажливих дієтах, які дуже часто становить не фахівцем, а подругою, яка чула, що хтось схуд через те, що їв те – то і не їв того-то. Але чи не простіше зайнятися спортом, і зокрема – шейпінгом? Якщо ви не впевнені, що впораєтеся з великими навантаженнями, можемо вас заспокоїти – впораєтеся. Комплекси вправ складаються справжніми професіоналами, які підбирають навантаження, розраховану на звичайну людину, а не на олімпійського чемпіона. До того ж особливість цих вправ полягає в тому, що більшість з них виконується в положенні лежачи. Звичайно, це не потачку для ледачих людей. У такому положенні менше напружуються серце і суглоби. Навіть ця невелика риса шейпінг-занять показує, що люди, які створили цю програму, дбали насамперед про здоров’я, яке може бути поправлено за допомогою подібних вправ.

Всі, хто хоча б кілька тижнів займався шейпінгом, зізнаються, що ці заняття виявилися найбільш ефективними у впертій боротьбі із зайвою вагою. До того ж від шейпінг-занять помітно покращуються настрій і самопочуття. Чим же досягається така ефективність? Справа в тому, що під час тренувань йде навантаження на всі групи м’язів, і зокрема – на проблемні зони. Вправи в потрібному ступені ‘навантажують’ організм, при цьому зменшуючи кількість жирових відкладень. Важливо також і те, що всі вправи виконуються не менше 100 разів, робиться це для того, щоб зміцнювалися всі групи м’язів. Початківці зазвичай лякаються цієї великої цифри, але, повторюємо, що навантаження розподіляється на всі м’язи і розрахована на самого звичайної людини.

Запам’ятайте правило номер один: у день, коли ви займаєтеся шейпінгом, категорично виключається висококалорійна і важка їжа. Найкраще дотримуйтеся розвантажувальної дієти. У випадку серйозного захворювання вам обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем, який повинен схвалити або заборонити обрану вами дієту.

Дотримуватися режиму харчування слід не тільки в дні тренувань, але і в інші дні. Вибирайте низькокалорійні продукти, легку їжу. Природно, доведеться відмовитися від улюбленого солодкого тістечка, взагалі від усього мучного, жирного і солодкого. Вам слід замінити цукор на мед або не дуже солодке варення. Відмовтеся від споживання хліба у великих кількостях (не більше 250 г на день). Бажано, щоб ви їли хліб з висівками або житнього.

Головними компонентами вашого раціону повинні стати овочі та фрукти. З’їдайте не більше 1 кг фруктів, а овочі можна їсти без обмеження. Головне – не переїдати. Овочі можна їсти в будь-якому виді – і сирі, і варені.

При виконанні катаболической програми рекомендується відмовитися від молочних продуктів, хоча ви можете побалувати себе кефіром, нежирним сиром і нежирним йогуртом. Цукор краще не вживати взагалі.

Якщо ви, навпаки, вирішили дотримуватися анаболической тренування, тобто ви хочете підвищити пружність ваших м’язів, їжте білкову їжу приблизно за годину до тренування.

Зверніть увагу на те, як ви будете одягнені під час шейпінг-тренування. Абсолютно виключені спортивні костюми з синтетичних волокон. Одяг має бути гігроскопічною, тобто пропускати вологу і повітря, дозволяючи вашій шкірі “дихати” і позбуватися від витраченої енергії. Бажано, щоб спортивна форма для шейпінг-занять була з природних волокон і купувалася в спеціалізованих спортивних магазинах. Якість одягу також важливо для додання тілу тонусу і підтримки гарної форми.

Після занять шейпінгом рекомендується відвідати сауну або прийняти гарячу ванну для того, щоб вивести з м’язів молочну кислоту – винуватицю м’язового болю, яка переслідує всіх тих, хто тільки починає займатися спортом або підвищує навантаження на свій організм. Перебуваючи в ванною або сауні, зробіть самомасаж, під час якого розімніть втомлені м’язи і розженете молочну кислоту.

Виконуючи вправи, стежте за тим, щоб вони не давалися вам занадто легко. Якщо ви не чувстуете ніякого навантаження на ту чи іншу групу м’язів, це означає, що ви неправильно виконуєте вправу чи вам слід збільшити навантаження або ускладнити завдання, наприклад не торкатися підлоги тією частиною тіла, яка в даній вправі є робочою.

Не забувайте, що заняття шейпінгом повинні проходити під хорошу ритмічну музику. Музика, як відомо, є гарною цілителькою не тільки від поганого настрою, а й від деяких захворювань. Наприклад, помічено, що улюблена музика знімає головний біль. Бажано, щоб підготовка до заняття велася в гарному настрої, яке залишиться з вами ще хоча б на одну годину. Після тренування прийде втома, але це буде приємна втома. Спробуйте виконувати вправи з посмішкою на обличчі. Посміхайтеся, бо це приємно, посміхайтеся, тому що це ще один крок на шляху до здорового способу життя!

  • чи можна в сауну після шейпінгу

Comments are closed!

_0.32MB/0.00417 sec