Легкий спосіб схуднути для ледачих

Легкий спосіб схуднути для ледачих Легкий спосіб схуднути для ледачих

січня 31st, 2011 Annushka

М ногие бажаючі схуднути і ті, які постійно виснажують себе дієтами . стикаються з проблемами, які заважають дотримуватися правил дієт. Найпоширенішими такими проблемами є їжа в малих кількостях

або несмачна їжа, мало часу, складний графік, який не дозволяє дотримувати необхідний режим харчування, відсутність коштів на придбання необхідних продуктів для дієти та багато іншого. Також для всіх незаперечним фактом є те, що багато зриваються з дієт і не можуть різко змінити свій режим харчування.

Але не варто опускати руки. Існує певна система харчування, яка допоможе вам скинути зайву вагу без додатка яких або серйозних зусиль і обмежень. Таку систему харчування ще називають « Дієтою для ледачих» . Вона може служити відмінною підготовкою для бажаючих схуднути, а також допомогти тим, хто хоче зберегти знижений вага.

Суть такої системи живлення або Дієти для ледачих досить проста. За 15-20 хвилин до прийому їжі ви повинні випивати 2 склянки чистої води. Після 20 хвилин ви можете їсти все що хочете, але ні в якому разі не можна запивати вживану їжу. Після цього слід друге правило. Після їжі протягом двох годин заборонено пити будь-яку рідину.

Після пройдених положеннях двох годин, ви можете випити чашку чаю або кави, але без перекусів в ідеї печива, цукерок і тістечок. Так як в цьому випадку ви їсте, а значить повинні випити дві склянки води.

Слід відзначити те, що така дієта дуже ефективна і творить чудеса. Ті, хто дотримуються такого режиму харчування, можуть скинути від 8 до 12 кг за два тижні. Давайте розберемося, як працює така дієта.

перше, такий режим харчування усуває проблему голоду. Випиті вами 2 склянки води наповнюють шлунок і через 15-20 хвилин ви відчуєте відчуття ситості. Внаслідок чого з `їсте менше їжі.

друге, «Дієта для ледачих» допомагає впоратися з проблемою недостатньо швидкого обміну речовин. Доведено, що випита вода перед їжею прискорює процеси обміну речовин.

третє, вся енергія, яка витрачається нами на повсякденні справи проводиться водою. І тому, випиваючи таку кількість води в день, ви станете більш рухливі і енергійні. Тим самим більше спалюються в день калорії.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01074 sec