Легкий спосіб скинути вагу!: Чому не всі Вегетаріанці Худі?

Легкий спосіб скинути вагу!: Чому не всі Вегетаріанці Худі? Чому не всі Вегетаріанці Худі?

Серед що не-вегетаріанців поширена думка, що вегетаріанський раціон – є «похудательной» дієтою.

Хто дотримується вегетаріанства знає, що це далеко від істини.

Виявляється, навіть перехід на цілісні продукти

високої якості сам по собі не є гарантією схуднення – хоча на здоров’я це точно зробить позитивний вплив. Чому так відбувається?

Бо крім всіх інших умов, необхідно дотримуватися правильне співвідношення поживних речовин, орієнтуючись на особливості свого тіла. У цій статті я наводжу переклад глави з книги відомого в Америці шеф-кухаря-вегана, яку називають шеф AJ (Ей-Джей). Її ситуація видасться знайомою многой: вона веде здоровий спосіб життя і їсть здорову їжу, але невеликий зайву вагу ніяк не хотів йти. Вона знайшла рішення своєї проблеми. Всі мріють схуднути присвячується!)

«Американці в середньому споживають близько 90% калорій з продуктів тваринного походження і переробленої їжі *, і в цій країні дотримуватися раціону, заснованого на рослинних продуктах, з низьким вмістом жирів, не завжди легко. Спокуси чекають тебе на кожному розі, в кожній телевізійній рекламі. Зараз неможливо навіть зайти в зоомагазин або в магазин інструментів, щоб не побачити біля каси цукерки або жуйку.

Ось чому багато людей, які беруть участь у програмі «30 днів без переробленої їжі» починають кілька разів. Навіть ті, кому вдалося досягти своєї ідеальної ваги, приходять знову і знову, щоб отримати підтримку і впевненість у тому, що вони продовжують йти дорогою здорового харчування.

Коли я почала дотримуватися цієї програми чотири роки тому, головним правилом було вживати в їжу тільки цільні рослинні продукти, виключити всю перероблену їжу, а також продукти з доданим цукром, олією або сіллю. Ми не робили ніяких обмежень для вживання цілісних продуктів, багатих жирами, наприклад, горіхів, насіння або авокадо, так як ми хотіли, щоб їжа була максимально смачною. Цікаво, що переважна більшість людей, які приходять на мої заняття і беруть участь в моїх програмах, не мають спочатку ніякого відношення до рослинного раціону.

Набагато простіше залучати до участі в оздоровчих програмах тих, хто веде нездоровий спосіб життя, страждає від зайвої ваги і дотримується так званої «Стандартної Американської Дієти», але не веганів, які захоплюються «харчовим сміттям & # 187;. Більшість веганів, яких я знаю, підсіли і повністю залежні від різних перероблених продуктів з високим вмістом жирів.

Чомусь вони не усвідомлюють того, що вся ця перероблена їжа з жиром, цукром і сіллю подібна наркотику і надає таку ж негативний вплив на мозок, як продукти компанії Kraft, нехай навіть вона насправді виготовлена??веганскої компанією з чудовою репутацією з органічних продуктів без ГМО.

В першу чергу, хочу підкреслити, що немає нічого поганого в цільної їжі з високим вмістом жирів – в горіхах, насінні і авокадо, якщо використовувати їх у своїй здоровій дієті в правильному кількості. Особливо для тих, хто вже перебуває у своєму ідеальному вазі і не хоче худнути далі. Всі учасники нашої програми (харчування цільними рослинними продуктами) з великими надлишками ваги показують приголомшливі результати, але ті, кому залишилося скинути лише 5-8 кілограм, включаючи мене, – немає. Безумовно, потрібно було щось міняти, і ці зміни повинні були розпочатися з мене.

На думку більшості дієтологів саме від останніх впертих 5-8 кілограмів найважче позбутися. Чесно кажучи, сама я не думала, що мені треба худнути. Мій індекс ваги був нижче 25, всі цифри в моєму аналізі крові були в нормі і показували, що немає ніяких факторів ризику з діабету і серцево-судинних захворювань. Рівень холестерину був 99, рівень жиру в крові – 36. А моя вага була стабільним протягом, принаймні, останніх 15 років. І тому я вважала, що все нормально. Так було до тих пір, поки я не почала проводити заняття щодо здорового способу життя та харчування. Очевидно, що для звичайної людини і для ведучого подібних занять поняття «нормальної ваги» сильно різняться.

Я виклала кілька своїх відео з рецептами на YouTube, і один з глядачів написав коментар: «Якщо твоя дієта так прекрасна, чому ти така жирна?». Мені хотілося сказати у відповідь: «А я не знаю, чому ти така дупа». Але я ж леді! (Так, точно!). Це звучало дуже грубо і різко, але він був не єдиним, хто висловив таку думку. Після одного з моїх занять з харчування цільними продуктами, до мене підійшов чоловік і сказав, що хоче поговорити зі мною наодинці. Він виявився персональним тренером і сказав мені: «Ви будете набагато більш ефективні в ролі ведучого, якщо скинете вагу». Навіть один із членів моєї сім’ї якось зауважив: «Тобі не здається, що ти дуже товста, щоб викладати такі штуки?». Тоді я відірвала від стільця свою жирну дупу і відправилася в клініку True North.

Це змінило моє життя.

В першу чергу мене запевнили в тому, що я абсолютно здорова, і питання зайвої ваги, швидше, естетичний нюанс, на який я можу звертати, а можу і не звертати увагу. Треба зауважити, що якщо ти живеш в Південній Каліфорнії, то твої 5 кг зайвої ваги – все одно що 50 кг в Лос-Анджелесі. Я щиро думала, що дотримуюся досконалої дієти, вживаючи в їжу тільки фрукти, овочі, цільні зернові, бобові, горіхи і насіння, без додавання переробленої їжі, цукру, олії та солі. І хоча у мене було чудове здоров’я і натуральна дієта з найкращими продуктами, я вживала їх у неправильному кількості – і тому не могла досягти бажаної форми. Це з’ясувалося вже на першій консультації з психологом доктором Дугом Лісл.

Ті жорстокі коментарі не так поранили мене, скільки змусили відчути себе повним лузером. Як могли все втрачати кілограми за допомогою моєї програми, крім мене самої? Я знаю, що багато людей, які переїдають, зазвичай не повністю розповідають доктору про це. Але я прекрасно харчувалася, і доктор Лісл мені повірив. Він уважно вивчив мій щоденник харчування і сказав: «Необхідно внести невелику коригування. Зараз ти щодня отримуєш близько 25-30% калорій з жиру. Щоб втратити вагу, тобі треба знизити цей показник до 10-15% ». Виявилося, що у мене немає емоційних чи інших проблем, які призвели до зайвої ваги, у мене були проблеми з математикою!

Доктор Лісл пояснив мені це таким чином, або, принаймні, я так це зрозуміла. Він сказав, що кількість калорій, що надходять з жирів, в моїй дієті було занадто великим, і мені потрібно було знизити його, щоб схуднути. Я дуже уважно ставилася до того, яка кількість горіхів і насіння я їм, я вважала кожну чайну ложку горіхового масла або столову ложку перемелених насіння льону. Але для такої людини, як я – із зниженою функцією щитовидної залози і уповільненим метаболізмом (який я виміряла в Університеті Лома Лінда), навіть помірна кількість здорових жирів виявилося занадто великим. В одній унції волоських горіхів 20 г жирів. І коли я вживала рекомендовану кількість горіхів, це підтримувало моє здоров’я, попереджало поява нових кілограмів, але і не давало скинути старі.

Доктор Лісл запропонував мені такий приклад для роздумів. Уявіть, що вам необхідно з’їдати в день 2000 калорій, щоб не набрати, але й не скинути вагу. Уявімо, що кожен день ви з’їдаєте один зайвий горішок кешью – це додаткових 20 калорій. Доктор пояснив, що коли ми перевищуємо норму калорій продуктами, які переважно містять жири, ці калорії негайно відкладаються в тілі як жир. Таким чином, через одного горішка кожен день ви наберете приблизно 0,5 кг за рік. Але якщо ці зайві калорії надходять з білка або вуглеводів, то вони ніколи не стануть жиром, бо білок в принципі не може бути перетворений в жир, а вуглеводи згорять і віддадуть свою енергію.

Вуглеводи, в принципі, можуть стати жиром, але це дуже складний процес, який за нормальних умов не відбувається. На те, щоб перетворити вуглеводи в жир, треба у вісім разів більше енергії, ніж надійде в організм від цих вуглеводів, так що можна вживати дуже багато калорій і при цьому втрачати вагу. Оскільки я ненажера, це була дуже хороша новина для мене!

Доктор Лісл дав мені ці рекомендації в вікенд після Дня Подяки в 2011 р. Але я тягнула з тим, щоб почати дотримуватися їх – боялася, що випробую ментальний дискомфорт, якщо відмовлюся від своїх улюблених горішків, хоча я не так вже й багато їх і їла. Я дочекалася Нового року і вирішила влаштувати те, що доктор Лісл називає експериментом. Я знала, що здатна на що завгодно протягом 90 днів. Я вирішила дати собі шанс до свого дня народження – 22 березня. Вирішила: якщо нічого не зміниться, я просто повернуся до колишнього способу харчування і наслажусь десертом з горіхів і фруктів у своє свято.

Але знаєте, я не могла повірити в те, що сталося. Через 12 тижнів без горіхів і насіння 6 кілограм пішли без будь-яких зусиль. І я зовсім не страждала. Я в прямому сенсі слова їла все, що хотіла, у величезних кількостях – фрукти, овочі, цільні зернові і бобові. І не було ніякого ментального дискомфорту!

Я роками чула, як доктор МакДугалл говорив: «Жири, які ви їсте, це жир, який на собі носите», але я не розуміла повною мірою його слова, поки доктор Лісл не пояснив їх мені в математичних поняттях. У рослинному маслі 4000 калорій на приблизно 450 г, в горіхах і насінні близько 3000 калорій на таку ж вагу. Логічно, що не відбудеться серйозна втрата ваги, якщо перейти з одного на іншого. А що ж наше улюблене авокадо? У ньому 750 калорій на 450 г, і хоча це набагато менше, ніж в насінні і горіхах, все-таки це набагато більше, ніж в інших продуктах з царства рослин. І майже всі ці калорії – жири. Я перестала їсти авокадо в чисто вигляді – тільки з чимось на зразок бобових або горошку, щоб скоротити кількість «жирових калорій». Якщо ви ставитеся до тих людей, яким потрібно отримати науковий аргумент з кожного приводу, то ви можете прочитати нову книгу доктора МакДугалл.

Тепер на наших заняттях ми радимо тим, хто хоче позбутися зайвих кілограмів, відмовитися від всіх доданих жирів, і результати вражають. Учасники програми втрачають по 7-8 кілограмів за місяць! Найважчі – до 10 кг за місяць. Ми не говоримо людям, що тепер вони ніколи не зможуть насолодитися горіхами, насінням і авокадо, ми просто просимо бути дуже уважними до цих продуктів в процесі схуднення. І коли вони досягають свого бажаного ваги, то можуть збільшити вміст горіхів і насіння в своєму раціоні, якщо у них виходить залишатися в доброму вазі і здоров’я ».

Забирайте ПОДАРУНОК – Безкоштовний Примірник Книги З Унікальними Радами по зниженню ваги.

Comments are closed!

_0.32MB/0.01152 sec