Легкий спосіб скинути вагу Аллена Кара. «Клініка доктора Іонової»

Легкий спосіб скинути вагу Аллена Кара. «Клініка доктора Іонової» Принцип дії:

Ця методика анонсована як: «Книга, після прочитання, якої людина ставати струнким».

Головна мета методу – радіти життю. Люди люблять їсти, але не переїдати (від переїдання виникають нетравлення, печія, млявість, апатія, зайвий жир фізичний і психічний дискомфорт) Дієти не допомагають (коли з дієтою покінчено скинутий вага набирається знову) Уникайте зашореності (звичних стереотипів поведінки) Почніть з радісного передчуття. Рекомендації експерта – палиця в колесі. Людина – дивовижний механізм з інструкцією по застосуванню і ця інструкція не в рекомендаціях дієтолога, а в тому, що по справжньому корисна їжа володіє самим приємним запахом, смаком, консистенцією і виглядом. Найкорисніша їжа, та, яка особливо смачна. Я розумію пише автор, як важко відмахнутися від ради дієтолога. Якщо експерт дає вам порада суперечить настановам розуму, який нас створив, він суперечить і здоровому глузду. З таким же успіхом цей фахівець міг би порадити вам, засунути в бензобак пластмасове відро. Не прагніть до ідеальної ваги, обчисленому фахівцями. Рекомендації з харчування: Згадайте про горилі! Горила їсть фрукти. Дикі тварини харчуються тільки натуральними продуктами. Натуральними є ті продукти, які ми не маринуємо, що не консервуємо, що не підсолоджувати, що не ароматизуючи, що не коптимо, що не квасимо, що не змішуємо, вони не містять жодних добавок, у тому числі солі і перцю. Проблему нестачі у вітамінах, збалансованості харчування, кількості калорій створив цивілізована людина. Молоко не п’ють навіть корови. Шоколад і какао викликають залежність. Автор наводить ряд аргументів проти вживання м’яса. Виступає за роздільне харчування. Закликає пити чисту воду. Рекомендує не є, якщо немає почуття голоду. Вважає що: «Поглинання їжі – задоволення, переїдання злочин. Не ставайте рабом власних смакових рецепторів ». Мета домогтися того, що б даремна їжа стала винятком, а не правилом, т е 70% раціону фрукти і овочі. Фізичне навантаження так! Не для того, що б скинути вагу, а що б відчувати себе підтягнутим і здоровим, тримати тіло в тонусі і радіти життю. Думка дієтолога:

Автор

справедливо зауважує, що люди люблять їсти, але не переїдати. Це чудова ідея, якою можна керуватися при нормалізації ваги. Є ще одна цікава думка, що для нормалізації ваги дієти не допомагають, тому що після їх закінчення, якщо людина так і не навчився їсти правильно, вага набирається знову. Тому необхідно уникати зашореності, т е не боятися змінити стереотипи, в тому числі і пітанія. Правільно написано про користь чистої води і фізичної активності.

Книга являє погляд на їжу людини не є професіоналом в області харчування. Ален Карр заважає в одну купу рекламу продуктів, яка часто наполегливо пропонує нам якраз ті продукти, непомірне споживання яких веде до набору ваги і проблем зі здоров’ям, і рекомендації дієтологів, які засновані на досягненнях і досвіді сучасної медицини. Називаючи і те й інше промиванням мізків.

Крім того, не зовсім коректно дано визначення ідеальної ваги: ??«Коли ми стоїмо перед дзеркалом і з задоволенням дивимося на своє відображення, вага, який ми маємо в цю хвилину, є ідеальним» Справа в тому, що багатьом людям з порушеннями ваги складно оцінити своє відображення, їм потрібна допомога фахівця перш, ніж їх погляд на себе стане об’єктивним.

Особлива розмова про рекомендації по харчуванню. У них абсолютно не враховується баланс надходять в організм корисних речовин, крім того наукового підтвердження ця теорія не має. У природі не існує чисто вуглеводною або чисто білкової їжі. У багатьох продуктах білки, вуглеводи і жири поєднуються в різних пропорціях. Наше тіло виробляє достатню кількість травних ферментів для перетравлення змішаної їжі. Якщо ж довгий час слідувати правилам «роздільного харчування», то органи травлення просто «розучаться» справлятися з варениками і бутербродами і реагуватимуть проносом і нетравленням шлунка і порушенням мікрофлори кишечника.

Відмова від м’яса, особливо для дітей і молодих людей. може привести до дефіциту вітамінів В12, D, заліза, якщо виключити молочні продукти, то організм недоотримає ще цинк і кальцій. Крім того, абсолютно не враховується насиченість раціону вуглеводами і білками, що може призвести до втрати м’язової маси і проблем з самочувствмем та імунітетом. Що стосується залежності від шоколаду, то навряд чи вона є хімічною. І наші психологи можуть привести безліч тому доказів. Справа в психологічній залежності від солодкого. Тому після спілкування з психологом людина навчається знаходити і отримувати задоволення не тільки від їжі. Після чого шоколад перестає бути таким значущим.

Протипоказання

Дієта протипоказана дітям, вагітним і годуючим матерям, людям страждаючим від загострення хронічних захворювань, особливо при захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Ми рекомендуємо:

Важливо не просто скинути вагу, а зробити це безпечно для здоров’я і зберегти отриманий результат. Це можна зробити завдяки програмі корекції ваги в клініці доктора Іонової – «Дієта, яка подобається».

Завдяки вивченню останніх наукових досягнень Американських Медичних Центрів вивчення ожиріння, рекомендацій Американської Асоціації Вивчення та лікування ожиріння та власного досвіду роботи нами було створено програму корекції ваги «Дієта, яка подобається».

Програма «Дієта, яка подобається» акумулювала весь світовий науковий потенціал у лікуванні ожиріння. Ми розглядаємо проблему надмірної ваги як медичну проблему і лікуємо її причину. Тому для наших пацієнтів, які пройшли програму «Дієта, яка подобається». характерно поліпшення стану здоров’я, нормалізація артеріального тиску або зменшення доз необхідних гіпотензивних препаратів, нормалізація або значне зниження рівня цукру крові (лікування цукрового діабету 2 типу), нормалізація рівня ліпідів крові і, звичайно ж, нормалізація ваги.

Це відбувається тому, що:

    Ви навчаєтеся основним принципам здорового і правильного харчування. Це дозволяє Вам зберегти красу і здоров’я і при цьому не відчувати себе «білою вороною» в ресторані, на вечірці, у відрядженні… Ви їсте досхочу і при цьому відчуваєте задоволення від їжі. Вся справа в збалансованій дієті, яка має на увазі правильне харчування і смачні страви (див. рецепти). Ви вчитеся знаходити причини невдоволення собою і своєю зовнішністю. Спеціально розроблені психологічні методики дозволяють змінювати харчові пристрасті і допомагають Вам почати робити усвідомлений вибір. Ви отримуєте щотижневі консультації дієтолога. На практиці це означає, що дієтолог крок за кроком відслідковує зміни Вашого тіла (за допомогою унікального, медичного обладнання італійської фірми «Akern») і в будь-який момент може зробити програму «Дієта, яка подобається» ще більш ефективною. Ви худнете тільки за рахунок жирової маси, при обов’язковому збереженні або збільшенні м’язової маси.

Запишіться на безкоштовну консультацію дієтолога в клініці доктора Іонової! Єдиний телефон: +7 (495) 649-62-49

Comments are closed!