Легкий спосіб скинути вагу або як Я схуд

Легкий спосіб скинути вагу або як Я схуд. Легкий спосіб скинути вагу або як Я схуд.

Увага. Даний пост не змушує вас змінити режим харчування і як то змінити своє життя. Хочете спробувати – пробуйте.

Хотіли б ви скинути вагу без особливих зусиль, без важких фізичних

вправ і харчуючись улюбленою їжею? Звучить утопічно чи не так? Я теж так подумав, побачивши ці рядки в книзі Алекс Карр «Легкий спосіб скинути вагу». До цього я зробив безліч спроб схуднути. Різні дієти, роздільне харчування, система мінус 60, тренування в тренажерному залі. Однак або нічого не допомагало, або результат був незначний. Однак я спробував систему, запропоновану в цій книзі і швидко схуд. Я скинув 8 кілограм за перший тиждень дієти. Зараз спробую викласти короткий зміст книги)

Чому ми товстіємо? Без цього питання не можна зрозуміти, як схуднути. Ви коли-небудь бачили вовка, який сидить на дієті? А зайця у фітнес клубі? Ні. Більшості диких тварин невідомо поняття зайву вагу. Зайва вага зустрічається тільки у людей і домашніх тварин. Більш того, ожиріння стало катастрофою тільки в 20 столітті. До цього ожиріння не носило таких масштабів. Чому? Зараз спробую пояснити. У процесі еволюції шлунок різних живих істот пристосовується до того чи іншого виду їжі. Так олені харчуються виключно зеленню і не товстіють. Тигри харчуються м’ясом і теж не товстіють. Чим харчується людина? Людина харчується їжею, до якого його шлунок не пристосований. Наша їжа проходить безліч етапів обробки та насичується хімією. Що ж робити? Як припинити набір ваги і схудп3ти.

Для того, щоб схуднути нам просто потрібно харчуватися тією їжею, до якого наш шлунок пристосований. Як зрозуміти до якої їжі наш шлунок пристосований? Дуже просто. Яка тварина полягає в спорідненості з людиною? Мавпа. Чим харчується мавпа? Горіхами, фруктами, овочами та зеленню. Що потрібно їсти, щоб схуднути? Саме ці продукти. «Нам чи що взагалі нічого не можна крім цього?» – Запитаєте ви. Аж ніяк. Ця система не накладає на вас обмеження на ті продукти, які ви хочете з’їсти. Треба просто знати міру. Міра така-близько 70% їжі в день повинна складатися з овочів, фруктів, горіхів або зелені. Як це зрозуміти? Припустимо ви регулярно їсте 3 рази на день. Ви повинні 2 рази на день харчуватися сирими овочами та фруктами 2 рази на день. Якщо харчуєтеся 4 рази на день-то 3 прийоми їжі повинні складатися з сирих овочів і фруктів. Саме сирих, інакше ефекту не буде. І по друге НЕ МОЖНА ці продукти змішувати з вареними овочами і фруктами. В іншому обмежень немає.

Я спробував цю систему і незабаром помітив зниження ваги. Однак мене не влаштовувало те, що я худнув дуже повільно-тому я перейшов на 100% сиру їжу, що складається з овочів, фруктів, горіхів і зелені. Це було моєю помилкою. Треба знати міру. Я скинув 8 кілограм за тиждень. Однак, весь тиждень мені було погано. Боліла голова, була слабкість і навіть температура. Це називається харчової криз. Тобто в нашому шлунку існують бактерії, які харчуються тією їжею, до якої ми звикли. При зміні режиму харчування вони починають вмирати і виділяти речовини, які впливають на наш мозок. Ми дуже хочемо з’їсти те, що ми їли до цього. Плюс починається слабкість, запаморочення, ми погано себе почуваємо. Але запевняю вас це проходить. В інтернеті я прочитав, що один американець за такою методикою схуд з 200 кг до 90 за 2 роки.

Отже, плюси такої дієти:

-Простота

-Дешевизна

-Легкість в освоєнні

Мінуси:

-При 100% харчуванні сирої їжі виникає харчової криз.

А так хочете спробувати-пробуйте. Якщо хочете схуднути-перепон немає.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00503 sec