La Jiao Shou Shen (капсули для схуднення Шоу Шен): таблетки для схуднення – Всі кошти схуднення тут!

La Jiao Shou Shen (капсули для схуднення Шоу Шен): таблетки для схуднення – Всі кошти схуднення тут! Шоу Шен

Інформація про засіб для схуднення “Шоу Шен”. Відгуки, інформація про те, де можна купити таблетки Шоу Шен, ціна.

Капсули

для схуднення Shou Shen. Шоу Шен ефективно борються з патологічними формами ожиріння, що є як причиною, так і наслідком гормональних порушень. Капсули підходять жінкам з порушеннями роботи внутрішньої секреції, в тому числі підвищеним рівнем тестестерона

Вміщені в капсулах “Шоу Шен” флавоноїди, регулюють секрецію гормонів, це дозволяє налагодити обмінні процеси, істотно знижує патологічне відкладення жирів, помітно зменшує обсяги в області спини і живота.

Капсули Shou Shen (Шоу Шен) підвищують кровообіг в самих важко доступних відкладеннях жиру, що забезпечує досягнення найкращого незультата зниження ваги. Значно зменшують підшкірний жир, що сприяє зменшенню целюліту; додатково пригнічують апетит, що сприяє зниженню споживаної їжі, виключає перекушування протягом дня і істотно скорочує розміри шлунка за час прийому капсул, що надалі позбавить від переїдань; так само підтримують пружність і еластичність шкіри, що важливо при зниженні ваги, для попередження утворення розтяжок і обвислості шкіри.

Капсули Шоу Шен підходять як при простій, так і при патологічній формі ожиріння.

Склад: екстракт червоного перцю, аморфофаллус коньяк, листя лотоса, такахе, папайя. Капсули Shou Shen містять не менше 200 мг флавоноїдів на 100 гр.

Застосування: прийом капсул здійснюється один раз на день, одну капсулу, вранці до або після сніданку.

Що міститься екстракт червоного перцю не дає жодних дискомфортних відчуттів в перебігу дня, але вранці ви можете відчувати невелике відчуття теплоти в стравоході.

Протипоказання: вагітним і годуючим жінкам, з обережністю при серцево-судинних захворюваннях.

Середня ціна “Шоу Шен” в Москві: 1300 руб.

Питання та обговорення достоїнств і недоліків таблеток для схуднення “Шоу Шен”, питання з прийому, про зовнішній вигляд препарату, де купити Шоу Шен та інші дискусії знаходяться на Форумі в розділі, присвяченому даного засобу схуднення. Відповідно до законодавства РФ, адміністрація сайту за розміщену інформацію відповідальність не несе.

Вказана середня ціна “Шоу Шен” в мінімальної дозуванні.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00605 sec