Квасолева дієта – Як схуднути використовуючи дієти дієтичне харчування

Квасолева дієта – Як схуднути використовуючи дієти дієтичне харчування Квасолева дієта

Ця дієта підійде не тільки дорослим, але і підліткам, бажаючим за тиждень знизити свою вагу на 4-5 кілограмів. Меню квасолевої дієти розплановано таким чином, що організм отримує весь набір необхідних речовин

при малій кількості кілокалорій.

Під час курсу даної дієти варто забути про алкоголь, на відміну від винної дієти. і цукрі, на противагу цукрових дієті. Квасоля, що займає лідируючу позицію в дієтичному раціоні, можна відварювати або гасити. Для приготування різних страв підійде свіжа, консервована і заморожена квасоля – як стручкова, так і очищена. Вченими встановлено, що термічна обробка не відбивається на поживних властивостях квасолі, так що переживати з приводу того, що організм недоотримає потрібних мінеральних і органічних речовин не варто. Квасоля містить мізерно малу кількість калорій, зате білка і вітамінів в ній достатньо. До речі, білка в ній майже стільки ж, скільки і в м’ясі, і навіть дещо більше, ніж у деяких сортах риби.

Питний режим – інтенсивний, в день треба пити не менш 7 склянок води, морсів з ягід і фруктів, мінералки, трав’яних чаїв. Починати і закінчувати день потрібно склянкою 2,5%-го кефіру, як в кефіру-яблучної дієті.

Суворих протипоказань до квасолевої дієті немає, тому якщо відсутня індивідуальна непереносимість цього продукту, можна сміливо братися за справу.

Сніданок – кефір, 50 грам твердого сиру з шматочком чорного хліба, попередньо підсушеного.

На другий сніданок дозволяється з’їсти зелене яблуко і випити трав’яного чаю.

Обід і вечеря повинні кожен складатися з 100-грамової порції відвареної або консервованої червоної квасолі з гарніром з незаправленого овочевого салату. Наприкінці трапези випивається стакан соку.

З ранку після склянки кефіру потрібно з’їсти чашку сиру (100 грам), через пару годин – яблуко, а в обід – порцію масою 100 грам страви з квасолі з овочами (можна посипати кунжутом). На вечерю передбачено 100 грам квасолі і шматочок приготовленої в пароварці риби.

На ранковий прийом їжі передбачений стакан кефіру з бутербродом з чорного підсушеного хліба і шматочка сиру, через 2 години з’їдається яблуко. В обід рекомендується порція квасолі, овочі і будь-який сік. Той же набір продуктів показаний і ввечері, тільки сік потрібно випити томатний.

Для сніданку ідеально підійде кефір, сир і чашка несолодкого чаю (можна трав’яного), другий сніданок – яблуко. Днем корисно з’їсти салат з тертих яблук і моркви з медом (чайна ложка) і 100 грам квасолі з зеленню. А для вечері потрібно відварити 50 грам м’яса і вдвічі більше квасолі, після їжі випити чай.

День починається з кефіру або йогурту і 100 грам сиру, через пару годин можна з’їсти яблуко, а в обід – салат із сирих овочів, 100 грам квасолі і чашки соку. На вечерю готується овочевий салат, варяться 100 грам квасолі і дві картоплини, на десерт – томатний сік.

Вранці можна з’їсти 50 грам сиру з сухарем з житнього хліба і запити чаєм, а через 2 години випити стаканчик кефіру. На обід підійде 100 грам сиру, сік і овочевий салат, а вечеря повинна включати в себе яблуко і 200 грам квасолі.

Вранці – тільки йогурт і сир, на другий сніданок – яблуко. В обід з’їдаються овочі з квасолею (загальна кількість їжі – 400 грам, овочі повинні становити 2/3 цієї кількості). Для вечірнього прийому їжі готується пісний борщ (щи), квасоля у вигляді пюре, після їжі випивається стакан соку.

  • квасолева дієта від світлани фус
  • дієта квасолева світлани фус
  • квасолева диета
  • льон і зайва вага
  • дієта від світлани фус при годуванні груддю
  • дієта з квасолі
  • Діета квасолева
  • Квасолева дієта світлани фус
  • квасольова дієта від світлани фус
  • Переживаю щоб від консервованих яблук не погладшати

Comments are closed!