Курдліпід – гомеопатія для схуднення

Курдліпід – гомеопатія для схуднення Курдліпід – гомеопатія для схуднення

14 травня 2011

Всі представниці слабкої статі мріють про дуже швидкому схудненні. при цьому ніхто з них не хоче сідати на жорсткі дієти. Бажання нормальне, проте, чи існує такий засіб, яке б могло позбавити від зайвих кілограмів не тільки за дуже короткий

проміжок часу, але ще й без особливих зусиль? Насправді такий засіб існує. Іменують його курдліпідом.

Курдліпід прийнято вважати першим воістину ефективним засобом гомеопатії, за допомогою якого можна як позбутися від ожиріння, так і відкоригувати нормальний обмін жирів. Цим же медикаментом лікують і дискінезію жовчовивідних шляхів, хронічну форму холециститу. а також постхолецистектомічний синдром. Впливаючи на організм людини, даному медикаменту властиво в найпершу чергу значно знижувати апетит. Крім цього він позбавляє і від далеко не найприємніших відчуттів в області печінки. До складу даного гомеопатичного засобу входять тільки натуральні речовини, а також один єдиний діючий компонент, який готують з мікроскопічних доз баранячого жиру.

Випускається даний медикамент у вигляді гранул. Приймати його слід за півгодини до прийому їжі або через сто двадцять хвилин після їжі. Гранули рекомендується розсмоктувати. Якщо Вам необхідний даний медикамент як засіб профілактики або лікування атеросклерозу. тоді його слід приймати по чотири гранули один – три рази на день. Якщо на особу ожиріння. тоді медикамент прописують в кількості трьох гранул двічі – тричі на день. І, нарешті, у боротьбі з патологіями жовчного міхура і печінки – по п’ять гранул один – два рази на день. Курс терапії ожиріння становить один – два місяці. У випадку ж з атеросклерозом препарат рекомендується використовувати протягом двох місяців, враховуючи при цьому спеціальну схему.

Тут же звернемо увагу читачів на той факт, що даний медикамент, який використовується в гомеопатії, є абсолютно безпечним. Йому не властиво надавати на організм токсичної дії, а також викликати розвиток яких побічних ефектів. Скажемо більше, курдліпіду властиво оберігати печінку від тих чи інших токсичних компонентів, які раз у раз роблять на даний орган негативний вплив.

Фахівцями було проведено цілий ряд досліджень, в ході яких вдалося встановити, що даний медикамент набагато ефективніше бореться із зайвими кілограмами у жінок, ніж у чоловіків. Крім цього вчені встановили, що брюнетки, використовуючи дане гомеопатичний засіб, худнуть набагато швидше, ніж блондинки. Курдліпіду властиво боротися із зайвою вагою і в післяпологовий період. Досить стійка позитивна динаміка такого курсу терапії спостерігається вже через місяць. У запущених випадках може знадобитися більше двох місяців.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00406 sec