Купити ягоди годжі. Відгуки, корисні властивості, протипоказання ягід годжі

Купити ягоди годжі. Відгуки, корисні властивості, протипоказання ягід годжі. Купити ягоди годжі. Корисні властивості і протипоказання ягід годжі

Ягоди Годжі – одне з найбільш популярних і цінних лікарських рослин у світі, яке дуже давно відкрили для себе жителі Азії. Дійсно, ці ягоди – відмінне

джерело всіх необхідних корисних речовин, які потрібні для правильного і здорового функціонування людського організму. Батьківщиною цього чудо-рослини є плідні, нескінченні долини Гімалаїв.

Можна довго говорити про достоїнства і корисних властивостях ягід. Починаючи з того, що в них містяться вітаміни практично всіх груп, а вітаміну С міститься в десятки разів більше ніж в апельсині, або будь-якому іншому цитрусі і закінчуючи всілякими мінералами, макро-і мікроелементами. Деякими вченими і людьми, які приймають ці ягоди, доведено, що Годжі сприяють боротьбі організму з раковими клітинами. Зупинимося докладніше на тому, чим же корисні ягоди.

Користь від ягід Годжі

Отже, регулярне застосування ягід в їжу сприяє поліпшенню стану здоров’я в цілому і зміцнює імунітет. Крім того, завдяки мінералам і корисним речовинам, зникає втома з організму, людина стає активніше і винослівей.

Корисні властивості:

    поліпшення емоційного стану людини; допомагають в боротьбі із зайвою вагою; сприяють поліпшенню метаболізму; покращують потенцію у чоловіків і потяг у жінок; допомагають поліпшити стан шкіри; стабілізують гормональний фон у жінок; підвищують витривалість і здатність організму до відновлення, покращують сон; нормалізують рівень цукру в крові людини; пригнічують ракові клітини.

Особливої??уваги заслуговують ягоди Годжі для схуднення. Завдяки тому, що прискорюється обмін речовин людини, а також виводяться всі шлаки та інші шкідливі речовини з організму, то застосування ягід – безпечний для здоров’я, «правильний» спосіб схуднення, який до всього іншого ще і допоможе поліпшити стан здоров’я. Крім того, австралійський журнал одного разу опублікував сенсаційну новину про те, що ягоди Годжі допомагають прибрати целюліт будь-якого ступеня.

Спортсменам радиться вживати ягоди для стабілізації речовин при активних фізичних навантаженнях, а також забезпечення відновлення організму після тренувань. Більше того, доведено що мінерали і вітаміни підвищують витривалість і можуть бути використані як дозволений, легальний і нешкідливий допінг.

Харчова цінність ягід Годжі

У своєму складі, як уже було сказано раннє, ягоди містять ряд вітамінів, мінералів та інших корисних речовин, а саме:

    мінерали: кальцій, цинк, селен, залізо, фосфор, мідь, германій, йод вітаміни В1, В2, В6, Е, С, А полісахариди LBP 1, LBP 3, LBP 2, LBP 4

У 100 грамах ягід міститься: білків – 12,00 м. жирів – 0г. вуглеводів – 46,40 м. Енергетична цінність продукту 322,67 Ккал.

Протипоказання ягід Годжі можуть стосуватися лише індивідуальної чутливості організму і виявлятися лише у випадках старанної передозування. Якщо дотримуватися допустиму денну дозу, то позитивний ефект від застосування ягід не змусить себе довго чекати.

Купити ягоди Годжі сьогодні можна без будь-яких проблем, оскільки цей продукт завдяки своїм неймовірним властивостями з кожним днем??стає все більш популярним. Подбайте і своє здоров’я і здоров’я рідних і близьких, зробіть собі подарунок у вигляді цілющих ягід.

  • ??????????? ????? ????? ???????
  • годжі купити
  • ягоди годжі целюліт

Comments are closed!

_0.31MB/0.04338 sec