Купити Вібротон – пояс для схуднення VibraTone, Вібратон – ціна, опис, відгуки

Купити Вібротон – пояс для схуднення VibraTone, Вібратон – ціна, опис, відгуки

Пояс для схуднення Вібротон – ефективний інструмент для боротьби із зайвою вагою.

Ви давно мрієте про струнку сексуальну фігуру, але у вас немає часу на відвідування спортзалу

і виснажливі тренування? Масажер VibraTone – саме те, що вам потрібно! Закріпіть його на проблемній ділянці тіла, виберіть потрібний режим і включіть пояс. Під час роботи VibraTone ви можете займатися своїми справами, не відволікаючись на тренування!

Тепер отримати струнку і привабливу фігуру можна прямо будинок, а займе це не більше 10 хвилин! Саме стільки часу необхідно Вібротон для роботи на проблемній ділянці тіла. А головне, що результати будуть помітні вже після першого застосування!

VibraTone ефективно працює на найбільш проблемних ділянках тіла:

  Талія Стегна Сідниці

Пояс Вібротон може працювати в 5 режимах, які ви можете перемикати вручну або автоматично. Зручна застібка-липучка дозволяє зменшувати або збільшувати розмір вібропояси відповідно з обхватом талії. Мінімальний розмір талії – 68 см, максимальний – 130 см.

Переваги Vibra Tone:

  простий у використанні; має ефект розслабляючого масажу; скорочує целюліт; 5 рівнів інтенсивності; можливість використовувати стоячи, сидячи або лежачи; використовується на різних частинах тіла; спалює жир; зміцнює і тонізує м’язи під час відпочинку.

Для досягнення видимих??результатів досить використовувати Вібротон всього по кілька хвилин на день.

Ефективність вібромасажера Вібротон багаторазово перевірена тисячами чоловіків і жінок

Унікальна система вібрації змушує ваші м’язи скорочуватися зі швидкістю від 30 до 50 разів на хвилину. Тому масажний пояс Vibra Tone тонізує і зміцнює м’язи ефективніше звичайних тренажерів.

Найбільш приголомшливих результатів ви зможете домогтися, поєднуючи вибромассаж проблемних зон з правильним харчуванням і додатковими фітнес-вправами. Це може підсилити ефект від використання масажера Вібратон на 50%!

Поради щодо застосування:

  Не використовуйте Вібромасажний пояс під час вагітності, при тромбозі, гострих захворюваннях, а також протягом півгодини до або після прийому їжі. Рекомендований час для сеансу – 10-15 хвилин для жінок і 20-25 – для чоловіків (2 рази на день). Однак пам’ятайте, що кожен організм індивідуальний, тому враховуйте особливості Вашого віку, ваги і статури. Vibra Tone автоматично вимикається після 30 хвилин беспереривной використання. Ви можете збільшити ефективність тренувань на 30-50%, якщо додасте білкову дієту і фітнес. Зберігайте Vibra Tone в недоступному для дітей місці.
 • масажер VibraTone в італії
 • масажний пояс для похудання
 • пояс масажер для похудання
 • Скільки коштує vibra tone
 • скільки коштує масажер для похудання
 • харчування при тромбозі

Comments are closed!

_0.31MB/0.00517 sec