Круги під очима

Круги під очима Цікаве Круги під очима

Виберіть букву, на яку починається симптом або хвороба, яке Вас цікавить:

Круги під очима

Жіноча краса це запорука нашого майбутнього! З кожним роком жінка дивлячись на себе в дзеркало, замислюється над своїм

зовнішнім виглядом, який ніяк не може щоб ми не робили стояти на місці.

На жаль, все частіше однієї з найбільших проблемних зон жінки є особа, а на обличчі як кажуть віддруковуються всі життєві події людини, от і жінки зіткнулися з проблемою відбитків подій на своєму обличчі, це – кола під очима.

Темні кола під очима затьмарюють жіночу життя щоранку. Перш ніж витрачати багато часу на їх маскування, слід вирішити проблему з їх появою.

Отже, розглянемо причини появи цих злощасних кіл під очима жінок.

Самий поширеною причиною їх появи є ПМС, не так складно це перевірити, простежте як змінюється шкіра при настанні цих днів, це відбувається із за гормональних перебоїв і набряком під очима, щоб прибрати наслідки цього потрібно прийняти сечогінний засіб, це може бути як медикаментозний засіб, так і з продуктів харчуванні, це зелений чай, а також усунення з вашого надмірно раціону гострої та солоної їжі приблизно за тиждень до місячних.

Алергія, ця причина могла бути викликана неправильно підібраного косметикою, яка не підходить особисто вам, тому спробуйте поміняти, наприклад крем або базу під макіяж і тоді ви побачите зміни в кращу сторону.

Перевірте ваші нирки, темні кола можуть бути викликані нирковою недостатністю, щоб від цього позбутися потрібно посидіти на дієті для очищення нирок.

Спадковість, ще одна не мало важлива причина появи темних кіл під очима. Якщо у вашої мами або ж бабусі були або є кола під очима. це означає набряклість під очима перейшла вам у спадок, в цьому випадку зверніться до лікаря щоб дослідити цей ланцюжок захворювання вашої родини.

Сон і комп’ютер. Ця причини є найпоширенішими після ПМС, так як у наш час, практично вся робота, навчання та й що гріха таїти, дозвілля пов’язані з комп’ютером або ж найбільш зручним його аналогом ноутбуком. Так при тривалій роботі за монітором виникає божевільна навантаження на очі і при роботі на цьому пристрої людський організм повинен відпочивати не менше п’яти хвилин на годину час перепровадження за цим пристроєм, але на жаль цього правила ніхто не дотримується і тому проблема темних кіл під очима настегает тих, хто за своїм або не своєму бажанню сидить за монітором тривалий час без перерви, у зв’язку з цим часті головні болі, безсоння і на ранок темний колір навколо очей.

Ще одним важливим етапом у боротьбі з темними очима, є зневоднення. До цього може привести споживання занадто великої кількості солі в їжу, а також те що ви споживаєте не завжди рівну кількість води в свій організм, почніть з малого розрахуйте прийнятне кількість води для вас одягни і намагайтеся дотримуватися цієї цифри.

Також, не менш важливими є такі чинники як анемія, шкідливі звички (наркотики, куріння, прийом алкогольних напоїв), різноманітні стреси, надлишок сонячного впливу, хворі кровоносні судини, закладеність носа або нежить і неодмінно харчування. Все це як і дивно впливає на наш організм, іноді не тільки в позитивному, а і в негативному злучає, так що стежте за своїм здоров’ям і будьте пильні!

Comments are closed!