Круги і мішки під очима | passion. ru

Круги і мішки під очима | passion. ru

Нестача кисню, безсонні ночі, неправильний догляд за шкірою повік – все це призводить до утворення мішків і темних кіл під очима.

Шкіра навколо очей дуже ніжна і чутлива, а значить – вимагає особливого, ретельного догляду. Перш, ніж починати

боротьбу з темними колами під очима, необхідно виявити причину їх появи.

Зазвичай темні кола під очима викликані надмірною пігментацією . Це посилюється ще й тим, що шкіра в цьому місці лежить в очній западині і перебуває ніби в тіні. Однак є й більш серйозні причини їх появи.

У зимовий час шкіра навколо очей може придбати блакитний відтінок – це явище легко пояснюється: під впливом холоду в області очей зникає підшкірний жир. Позбутися цього неприємного фактора допоможе звичайний живильний крем: за 30 хвилин до сну наносите його на шкіру повік кінчиками пальців від скронь до перенісся по нижньому століттю. Однак потрібно пам’ятати, що надмірна кількість крему може викликати набряклість під очима, тому видаляйте надлишки серветкою.

Набагато ефективніше і правильніше позбутися спочатку від причини появи темних кіл під очима . стежити за раціоном харчування (обмежити споживання солі, а також гострої і жирної їжі), висипатися, більше часу проводити на свіжому повітрі, вести здоровий спосіб життя, вибирати косметику відповідно з індивідуальними особливостями шкіри (тип шкіри, чутливість), а також ретельно змивати макіяж перед сном. Дуже діючим може виявитися споживання фруктів і ягід, багатих вітаміном С (зміцнює стінки судин) або використання сонцезахисного крему з коефіцієнтом захисту 15-20.

Застосування місцевих косметичних засобів теж може допомогти. У сучасній «індустрії краси» є безліч засобів, що допомагають позбутися темних кіл під очима або замаскувати їх: креми, муси, гелі або тоніки. У їх склад зазвичай входять інгредієнти, які покращують циркуляцію крові та лімфатичної рідини: иглица, рускус, кола, кінський каштан, кропива.

Особливу увагу слід приділити косметичним засобам, до складу яких входить вітамін K – він допомагає зменшити темні кола під очима. Деякі дослідники запевняють, що ефективність вітаміну К посилюється присутністю в кремі вітаміну А.

На допомогу можуть прийти і засоби народної медицини . Маски, креми та компреси.

Ще одна неприємна проблема – мішки під очима .

Якщо темні круги можна тимчасово замаскувати тональним кремом, то припухлості приховати важче. Мішки під очима часто з’являються при неправильній роботі нирок (коли зайва рідина не виводиться з організму, а затримується в м’яких тканинах), після безсонної ночі, а також після плачу.

Іноді досить просто відпочити й поспати, але якщо час не дозволяє цього зробити, допоможуть народні засоби

Непогано б для усунення неприємних симптомів скористатися і спеціальними вправами .

Comments are closed!

_0.31MB/0.00429 sec