Кращий чай для схуднення – відгуки експертів | Лабораторія фітохімії ФітоЛаб

Кращий чай для схуднення – відгуки експертів | Лабораторія фітохімії ФітоЛаб Кращий чай для схуднення – відгуки експертів

Ні для кого не секрет, що чай має безліч корисних властивостей і дуже часто використовується для нормалізації ваги.

Який чай для схуднення найкращий і найефективніший розкажуть фахівці лабораторії фітохімії «ФітоЛаб».

Детальні відгуки на чаї для схуднення:

Чай для схуднення – відгуки фахівців «ФітоЛаб»

Китайські філософи говорили: «Багато мрії, які прийшли за чашкою чаю збуваються». У наш час зайва вага прийняв масштаби епідемії і кожен другий росіянин за чашкою чаю замислюється над зниженням своєї ваги. Вирішивши пити чай для схуднення потрібно вивчити думки фахівців та відгуки вже схудлих людей. Все це Ви знайдете в даній статті.

Насамперед потрібно зрозуміти, що чай без будь-яких добавок – це в першу чергу оздоровлюючий напій, який здатний нормалізувати обмін речовин і плавно привести до природного зниження ваги.

Ми не розглядаємо чай з проносним ефектом, оскільки це шкідливо для здоров’я і просто не ефективно (втрачені кілограми у вигляді калових мас і рідини швидко повертаються назад).

Імбирний чай для схуднення – доповнення до дієти

Чай для схуднення з імбиром допоміг тисячам повних людей знайти гарне тіло. З точки зору фітохімії секрет імбирного чаю криється в ефірному маслі імбиру, яке крім традиційних вітамінів і мінералів містить дуже велику кількість активних речовин. Завдяки своєму хімічному складу імбир активно використовується у фармацевтиці та косметології. Опубліковане в 2011 році дослідження лабораторії «ФітоЛаб» «Біофармацевтичний аналіз кореневища імбиру (Zingiber officinale)» дозволяє стверджувати, що настій або чай з імбиром здатний підсилювати процеси метаболізму в організмі. Чай збільшує теплопродукція, що призводить до активного зниженню ваги. Рецепт імбирного чаю для схуднення досить простий і його легко знайти у відкритих джерелах.

Що стосується ефективності при схудненні, то імбирний чай ефективний при дотриманні низькокалорійної дієти, ефект збільшується при помірних заняттях спортом. При дотриманні рекомендацій за місяць можна скинути 2-3% від початкового ваги (згідно з дослідженнями «Європейського центру естетичної медицини і зниження ваги E & C»). Чай для схуднення з імбиром – відгуки звичайних худнуть теж вселяють оптимізм.

Зелений чай для схуднення – плавне зниження ваги

Китайський зелений листовий чай – загальновизнаний засіб для нормалізації ваги. З точки зору фітохімії секрет зеленого чаю криється в унікальному хімічному складі чайного листя і їх мінімальної ферментації. Згідно з даними дослідження лабораторії «ФітоЛаб» «Фармакогностичне вивчення і стандартизація листа зеленого чаю (Camellia sinensis)» танін зеленого чаю покращує обмін речовин, теїн залучає жирові відкладення у виробництво енергії, катехіни нормалізують рівень цукру в крові. Крім того, зелений чай виводить з організму токсини і продукти розкладання кишкової мікрофлори. Все це сприяє нормалізації обміну речовин і веде до плавного зниження ваги.

Зелений чай для схуднення відгуки має чудові. Проте втрата ваги відбувається плавно, протягом багатьох місяців або навіть років. Для експрес-схуднення зелений чай не підходить. Згідно з дослідженнями американської клініки зниження ваги «Mayo Clinic», випиваючи по 5 кухлів зеленого чаю на день протягом місяця вага випробовуваних знижувався в середньому на 1% від початкового ваги .

При підготовці цього матеріалу ми не могли пройти повз такого напою, як чай з молоком для схуднення, або, як його ще називають, молокочай. Це ніщо інше як «віяння моди». Такий напій не має відношення до фітохімії, оскільки сорт чаю не настільки важливий, а суть напою полягає в проносний ефект (виведення рідини і калових мас). Деякі фіксують зниження почуття голоду на тлі загального нездужання і поганого травлення. Справа в тому, що чай з молоком для схуднення дуже погано засвоюється, викликаючи дискомфорт у шлунку. Чай і молоко – несумісні продукти (через речовин чаю кальцій молока не засвоюється). Згідно з дослідженням американських фахівців з «Southside Kidney Clinics» так званий молокочай провокує виникнення утворення каменів у нирках та осідання кальцію на судинній стінці (що робить її крихкою і нееластичною). Все це призводить до виникнення порушень в тих чи інших органах і тканинах.

Всі ми любимо і п’ємо чорний чай. Чашка гарячого чорного чаю для схуднення не так ефективна, як зелений або імбирний чай . Але чорний чай чудово допомагає травленню і роботі щитовидної залози, сприяє зниженню рівня холестерину і бадьорить, даруючи енергію для занять спортом. Не знайшлося досліджень, що доводять або спростовують ефективність чорного чаю для схуднення, відгуки про чорному чаї щодо його впливу на зниження ваги теж дуже нечисленні і дуже суперечливі.

Дуже багато хто любить молочний улун за його приємний карамельний смак і аромат. Багато хто намагається приписати цьому чаю жиросжигающие властивості. Однак цілеспрямовано чай улун для схуднення не використовується . Китайський чай улун не спалює жири, не знижує апетит і не позбавляє від целюліту (згідно з дослідженнями центру «PinnacleHealth’s Weight Loss Center»). Але позитивні відгуки про чай улун для схуднення це не вигадка. Улун допомагає нормалізувати роботу органів системи травлення і на тлі загального оздоровлення може сприяти природної нормалізації ваги. Втім як і будь-який інший чай. Чотири чашки гарячого напою, що бадьорить в сукупності зі здоровим харчуванням, заняттями спортом і прогулянками на свіжому повітрі допоможуть нормалізувати вагу.

  • чай для похудання не шкідливий для здоровя
  • чаї для похудання ніг
  • чай для похудения який кращий
  • як зелений чай допомагае при похудан

Comments are closed!

_0.31MB/0.00555 sec