Кращі вправи для схуднення стегон!

Кращі вправи для схуднення стегон! Кращі вправи для схуднення стегон!

Коментарів: 3

На жаль, далеко не кожну дівчину природа обдарувала красивими ногами, стегнами. Навіть якщо і подарувала, їх стан з кожним днем??погіршується з нашим сучасним сидячим способом життя. А щоб повернути

його, рішення тільки одне – займатися!

Кращі вправи для схуднення стегон. Тільки найефективніші, після виконання яких результат помітний вже через тиждень! Спробуйте, ви не пошкодуєте!

Відразу потрібно сказати, що їх потрібно робити щодня, причому бажано кілька разів на день, щоб був максимальний ефект. Не подумайте, це нескладно, адже один «захід» займе у вас не більше 10 хвилин! Почнемо?

Одне з найбільш ефективних, з яких слід почати тренування – присідання. Вони сприяють схудненню, роблять пружними сідниці (при правильному виконанні) і добре позбавляють від целюліту. Спробуйте виконувати присідання за вказаною нижче схемою, і вже через місяць ваша попа і ніжки будуть ідеальними! А зараз починаємо займатися аеробікою для схуднення! Вправа для схуднення стегон, яке також миттєво підтягує попу – махи ногами вперед-назад. Стаємо до стіни обличчям, спираємося на неї руками, ліва нога на носочку, а інший махаємо то вперед, то назад, напружуючи сідниці. Після теж саме проробити іншою ногою. Повторюємо по 25 разів. Тепер – махи ногами в сторони. Стаємо лівим боком до стінки, тримаємося рукою, а правою ногою робимо високі махи убік, починаючи з 25 разів. Лягаємо на один бік, голову тримаємо рукою, підпираючи її, піднімаємо і опускаємо ногу 25 разів. Після перевертаємося на інший бік і виконуємо ті ж самі рухи. А тепер попрацюємо над внутрішньою поверхнею стегна, найбільш проблемною зоною. Лягаємо на спину, руки можна за голову, можна просто опустити вздовж тіла. Піднімаємо прямі ноги, розводимо максимально в сторони і зводимо назад. Робимо від 50 разів, тобто можете більше, але не менше. Чи не найкраща вправа для схуднення – велосипед. Тут ще простіше: лягаємо на спину, піднімаємо ноги і імітуємо їзду на велосипеді. 5 хвилин такої вправи дають приголомшливий ефект!

Напевно, всі дівчата знають, що сама проблемна область – внутрішня частина стегна. Саме там жир накопичується найбільше, тому що зона працює дуже мало. Навіть при ходьбі вона мало задіяна!

Саме з цієї причини дуже важливо під час тренувань приділяти хоча б 5-10 хвилин внутрішньої поверхні. Тільки тоді про целюліті і в’ялих м’язах можна забути назавжди! Обов’язково подивіться відео, у якому дано ефективні вправи для схуднення стегон і додайте їх до наведеного вище комплексу!

Удачі, дорогі читачі порталу kak-prosto-pohudet. ru!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00719 sec