Кращі вправи для схуднення ляшек, стегон, сідниць (попи)

Кращі вправи для схуднення ляшек, стегон, сідниць (попи). Кращі вправи для схуднення стегон і сідниць.

Категорія: [Вправи] Дата: 19-06-2013, 22:24 | webcent | 32186 переглядів

Скинути вагу сьогодні бажає кожна друга людина на землі.

І для більшості цей процес є тривалим. Все це насамперед залежить і від самої людини, а так само від таких показників як стать, вага, здоров’я і багато іншого. Для середньостатистичної людини походить наприклад, на один кілограм за тиждень, може бути дуже небезпечним. Тому різноманітні дієти треба замінити і зробити акцент на кращі вправи для схуднення.

Напевно для багатьох в першу чергу виникає образ тренажерного залу або утомливих навантажень. Але повірте, що найкращі вправи для схуднення – це не обов’язково купівля дорогого абонемента в спортзал. У цьому частково і полягає підвищений інтерес до цього методу. І так для більш детального розуміння даних вправ розглянемо приклади, як і на що вони можуть вплинути.

Вправи для “ляшек” (внутрішньої сторони стегон).

Внутрішня частина стегна – як відомо є однією з проблемних зон. Сучасні уроки націлені на вирішення проблеми всього тіла, але найчастіше, необхідно збільшити навантаження на такі зони, як “ляшки”, стегна, сідниці. Для цього були спеціально розроблені вправи для схуднення “ляшек”. Як говорять багато тренери, – найголовнішим вправою в схудненні ніг, є присідання.

Наступний щабель це зменшення обсягу стегон.

Стрункість ніг більш помітна, коли у Вас гарні й підтягнуті стегна. Для прикладу можна подивитися на балерин і гімнасток, стегна у них – це можна сказати подарунок від природи. Але не забувайте, що це результат їхньої великої завзятості і праці. Комплекс вправ для стегон різноманітний, вибір тільки за Вами. Не лінуйтеся і ефект буде досягнутий.

Важливий елемент в красі жінки – це неодмінно сідниці.

Вправ для схуднення сідниць також досить багато. Сідниці – це сама проблемна зона з усіх вище викладених. Вони дуже швидко накопичують жир і досить важко його відпускають. Хоча на даний момент, це не проблема, так як правильно підібрані навантаження дають дуже хороший результат. Головне після отримання результату не закидати вправи, інакше можна повернутися в колишню форму дуже швидко.

І далі переходимо, до самої головної і найбільш сексуальної частини тіла – це попа. Так, так саме ця частина тіла змушує тремтіти не одне чоловіче серце. І підтримувати її підтягнутою і у відмінній формі, це обов’язок кожної дівчини і не тільки.

Вправи для схуднення попи значно простіше, ніж для інших частин тіла і для їхнього виконання найчастіше потрібна всього 15 хвилин в день. Також як і інші вправи їх потрібно робити регулярно.

Якщо Ви вже володієте прекрасними формами, Вам все одно не зашкодить з рідкісна виконувати хоча б частину цих занять. Любіть своє відображення в дзеркалі і цінуєте той рівень до якого дійшли.

  • схуднення попи

Comments are closed!