Кращі вправи для шпагату в картинках

Кращі вправи для шпагату в картинках Найефективніші вправи для поздовжнього шпагату

Ви вирішили домогтися максимальної гнучкості свого тіла і сісти на шпагат. З віком, якщо ви, звичайно, не займаєтеся посилено спортом, втрачається здатність згинатися і розгинатися в будь-яких напрямках. Інформації про комплексі вправ для шпагату в картинках, відеоблог або спеціальних форумах дуже багато. Давайте зберемо всі воєдино і спробуємо випробувати запропоновані вправи на собі.

У дитинстві, ті, хто міг сісти на шпагат, демонстрували своє вміння, як надздібність, пишалися цим. Насправді, практично кожна дитина за два – три тижні може навчитися виконувати цей трюк, і не потрібно роками ходити на гімнастику. Гнучкість або є або її немає, але в молодому віці можна змусити своє тіло, натренувати на певні цілі.

І чим молодший організм, тим менше ймовірність травм і розтягувань м’язів. Ті, хто бачив на власні очі тренування гімнасток чи балерин, буде перебувати довго під враженням: дівчаток там силою гнуть, і при цьому вони залишаються в цілісності й схоронності. У дорослому віці просто взяти і сісти на шпагат, звичайно, неможливо.

Час і кількість тренувань, необхідний для досягнення мети, залежить від того, в якій формі знаходиться людина. Якщо ви регулярно займаєтеся спортом, робите розтяжки, то, звичайно, при знання вправ, можливо розтягнутися за найкоротші терміни. Але якщо у вас при цьому є проблеми з суглобами, ви зовсім не гнучкі, то краще поставити собі іншу мету, інакше можливі серйозні травми.

Це також стосується абсолютно не спортивних товаришів, почніть з чогось більш легкого, наприклад, з бігу. А коли м’язи придбають силу і тонус, тоді можна починати їх тягнути. Отже, які є комплекси вправ, щоб сісти на шпагат? Давайте розбиратися по порядку.

Підготовка

Для початку потрібно підготувати м’язи, зв’язки і суглоби. Для цього зробіть хорошу розминку, можна побігати, покататися на велосипеді. А якщо час і місце обмежені, тоді виконайте максимальну кількість присідань, стрибків на місці, прокачайте прес і т. д. Ви повинні гарненько опрацювати м’язи ніг і сідниць, щоб вони бути ретельно розігріті, т. к. це гарантія захисту від травм.

Як вже згадувалося вище, груба розтяжка непідготовлених м’язів може привести до їх розтягування, розривів і інших травм. Ви повинні відчути, що виконуючи розтяжку, у вас є певний запас, тобто ви можете з силою впливати на зв’язки і м’язи, і при цьому не відчувати больових відчуттів.

Приступаємо до роботи

Для поздовжнього шпагату комплекс вправ дуже нагадують асани з йоги. Тому, уявіть, що займаєтеся цим видом східного мистецтва. Глибокий вдих, розслаблений стан розуму, спокійний видих.

  З положення стоячи робимо однією ногою крок назад. Опускаємося якомога нижче. Переднє коліно з прямого кута намагаємося перевести в гострий. Задня нога пряма, руки роблять упор на підлозі по обидві сторони від передньої ногі. Концентріруемся на відчуттях свого тіла і з кожним видихом опускаємося все нижче і нижче. Ви повинні відчути, як тягнуться передні м’язи стегна задньої ноги, підколінні зв’язки. Тепер покладіть задню ногу на підлогу. Відчуйте сильне розтягування в області тазостегнових суглобів. Щоб не було дискомфорту в області грудей, притискаючись сильно до коліна, переведіть дві руки в центр, на лікті, нога при цьому буде стосуватися плеча. Опускаємося максимально вниз, рухи плавні, м’які. Як у йозі, затримується на хвилину, знаходимо очима точку опори. Тепер розслабляємося, для цього випрямляє передню ногу, ставимо її на п’яту і нахиляється, намагаючись торкнутися лобом коліна. Тягнемося з прямою спиною, намагаючись витягнути хребет. Так ми розтягуємо підколінні сухожилля. Далі пробуємо виконати позу голуба. Вона досить складна, тому, якщо ви відчуєте хворобливі відчуття в області колінних суглобів, краще її пропустити. Зробите спробу через тиждень тренувань, можливо до цього моменту зміцняться мишци. Ітак, починаємо з положення рачки. Праву ногу вивертаємо, як би сідаючи, схрестивши кінцівки, тобто п’яту правої ноги наближаємо до коліна лівої. Нахиляємося вперед, сідаємо на праву ногу, а ліву тягнемо рівно тому. Корпус повертаємо назад, але не різко і не сильно, щоб не розтягнути поясніцу. Получается, що ви, упираючись витягнутими руками об підлогу, намагаєтеся сісти якомога глибше і нижче, передня нога лежить зігнута перед корпусом, а задня витягнута назад. І нарешті, закріплюємо наш комплекс вправ на поздовжній шпагат, пробуємо сісти нижче. Встаньте на коліна, витягніть одну кінцівку вперед, руками впираємося об підлогу по обидві сторони від тіла. І намагаємося ковзати передньою ногою якнайдалі вперед, задня при цьому лягати на підлогу.

Представлений вище комплекс вправ для розтяжки шпагату є основним способом досягнення поздовжньої розтяжки тазостегнових суглобів. Пам’ятайте, що тільки регулярні та безпечні тренування допоможуть у досягненні ваших спортивних цілей.

 • вправи для поздовжнього шпагату в картинках
 • вправи для шпагату
 • вправи йоги у малюнках
 • йога вправи для шпагату
 • комплекс вправ з йоги в малюнках
 • Розтяжки щоб стати на шпагат вправи онлайн за два тижня в 10 років
 • що робити для схуднення ніг в картинках
 • Як безпечно сісти на шпагат за тиждень з картинками
 • як сісти на шпагат у дорослому віці
 • ЯК ШВИДО СІСТИ НА ОБИДВА ШПАГАТИ

Comments are closed!