Кращі дієти для схуднення на 10 кг за тиждень

Кращі дієти для схуднення на 10 кг за тиждень Найефективніші дієти для схуднення на 10 кг за тиждень

Стрункість і привабливість – цілі, якими сьогодні задаються багато чинності поширеності ожиріння в наші дні. І способи для досягнення цих цілей можуть кардинально відрізнятися один від одного. Як правило, бажають схуднути вдаються до дієт, більше схожим на самокатування. Такі крайні заходи, звичайно, приносять результат, але якою величезною ціною! Та й настрій, і самопочуття після таких дієт помітно погіршується. Особливо якщо це дієти для схуднення на 10 кг за тиждень і більше – а адже зазвичай бажання схуднути увазі втрату значної ваги.

Кавунова дієта

Худне хочеться, щоб дієти були не дуже жорсткими і при цьому давали хороший результат. В якості дієти для схуднення на 10 кг за тиждень хороша кавунова дієта, в ході якої ласощі, улюблене багатьма як дарований самою природою десерт, стає основною стравою. Кавун виганяє з організму шкідливі речовини, шлаки і токсини – і зайві кілограми буквально тануть на очах.

    Урізноманітнити убоге меню в ці дні допоможуть різні каші, овочі, риба і м’ясо.

Сніданок в такому випадку складається з твердого сиру (нежирного), вівсянки з фруктами, обід – з відвареного м’яса (можна риби), парових страв з овочів. А ось на вечерю нічого, крім кавуна, не передбачено – його їдять з розрахунку один кілограм на тридцять кг ваги тіла.

Кефірна дієта

Аналізуючи дієти для схуднення на 10 кг за тиждень, можна виділити кефірну дієту. Вона нетривала і при цьому досить ефективна, в середньому дозволяє скинути 7-9 кілограмів ваги. А заодно й упорядковує шлунково-кишковий тракт, нервову систему, судини і навіть шкіру (якщо вона виділяє надто багато жиру). Жорсткий заборону в такому випадку поширюється на вживання цукру і солі. Дотримуватися заданого порядку харчування обов’язково, це принципово важливо. І варто пам’ятати, що такі обмеження в їжі припустимі раз на три місяці, не частіше, щоб не було порушень у роботі організму.

    Щоденна норма вживання кефіру становить півтора літра. До нього, залежно від черговості днів, додаються різні продукти.

У перший день це відварну картоплю (п’ять штук), в другій – відварене куряче філе (сто грамів), в третій – відварене м’ясо (нежирне, сто грамів), в четвертий – відварна риба (сто грамів), в п’ятий – фрукти і овочі (за винятком бананів і винограду). На шостий день доведеться потерпіти: не можна їсти нічого, дозволяється тільки пити кефір. На сьомий день слід обмежитися мінеральною водою.

Гречана дієта

Примітно, що варіанти дієт для схуднення на 10 кг за тиждень часто будуються на принципах енергетичного обміну в організмі. Гречана дієта, розрахована на тиждень, забезпечує організм залізом, калієм, магнієм і кальцієм, безліччю вітамінів і білками. І в той же час дозволяє отримати досить відчутний ефект у боротьбі із зайвою вагою. У результаті такого обмеження в їжі, що припускає вживання тільки гречаної каші, в організмі розщеплюються жири.

    Кашу готують особливим способом, переважніше це робити ввечері. Чашку крупи заварюють крутим окропом і залишають під кришкою на всю ніч, а на наступний ранок каша готова до вживання.

Гречана дієта має свої обмеження. Чи не дозволяється їсти масло, спеції, сіль і цукор, а от гречки можна з’їдати необмежену кількість. Ви можете запивати її йогуртом без добавок або нежирним кефіром (до літра на добу), несолодким чаєм на травах або очищеною водою. Як виняток дозволяється з’їдати замість порції гречки на обід сто грамів сиру (нежирного) або пити знежирений йогурт (половину літра) і з’їсти кисле яблуко. Увечері прийняття їжі потрібно спланувати так, щоб він проходив як мінімум за чотири години до сну, але ніяк не пізніше.

Як бачимо, є кілька варіантів досить ефективних і в той же час дбайливих по відношенню до вашого організму і терпінню дієт – варто тільки захотіти, і ви неодмінно оберете оптимальний спосіб, який подарує вам стрункість.

Катерина Єріна для сайту про схуднення minusKG. ru

Comments are closed!