Короткі дієти – Дієти для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU

Короткі дієти – Дієти для схуднення – Жіночий журнал NeoLove. RU Короткі дієти

Короткі дієти (їх ще називають швидкими) вибирають ті, хто ставить мету в найкоротші терміни добитися найбільшого результату. Тривалість цих дієт, як правило, від одного

до семи днів.

Результат може бути приголомшливим з точки зору естетики вашого тіла – струнка фігура, тонка талія, плоский живіт, але чим чреватий такий швидкий спосіб схуднення. Насамперед, це шок для всіх систем організму. Постійне і на хвилину не покидає вас подсасиваніе у шлунку не дає забути про голод. Почуття голоду викликає психологічну нестабільність – псується настрій, з’являється неспокійний сон, погіршується працездатність. І це тільки видимі чинники. Ваш організм, недоодержуючи необхідні йому корисні речовини . буквально відчуває стрес. Він починає працювати в режимі виживання, при цьому витрачаючи свої жирові накопичення . Але не поспішайте радіти «розтанувшим» кілограмам. Пам’ять організму про пережила «голодуванні» швидко і з лишком поверне втрачені кілограми, як тільки повернетеся до звичайного для вас раціону харчування. Ця ситуація знайома багатьом сиділи на швидкій дієті.

Деякі провідні дієтологи світу вважають, що так звана дієт повинна бути нічим іншим, як системою здорового харчування, і не на якийсь термін, а способом життя.

Деякі з них переконані, що протягом року . змінивши свій раціон харчування можна перебудувати обмінні процеси в організмі і відкоригувати вагу тіла. Але в одному їх думки єдині – швидкі дієти несуть організму колосальної шкоди.

Два основних недоліки коротких дієт:

    Перше це те, що за такої короткий (тижневий) термін ваш організм не встигає перебудуватися під новий раціон харчування . У паніці «не годують!» організм підключає свої захисні функції. Дієта закінчується ви повертаєтеся до звичного раціону харчування. Обмінні процеси в організмі починають працювати в режимі накопичення . дуже швидко ви повертаєте втрачені і купуєте нові жирові відкладення. Нові жири, як правило . відкладаються не тільки підшкірно, а й в черевній порожнині . а це внутрішні жири (їх ще називають «поганими» жирами) і вже з ними розлучитися куди складніше. Друге . під час коротких дієт, організм перебуває в емоційно нестабільному стані. Ви поставили перед собою мету схуднути за короткий час. Меню швидкої дієти дуже мізерне і далеко не кожен його може витримати . У вас проявляється психологічний стрес, ви боїтеся не витримати і зірвати дієту. З’являється нервозність . При цьому страждаєте не тільки ви, але і ваше оточення. Нерідко нерви здають, ви не в силах протриматися весь встановлений термін, і як результат кидаєте дієту.

Якщо все-таки твердо вирішили схуднути в короткі терміни . і вас не зупинити, рекомендуємо не користуватися думкою і радами дилетантів . нехай навіть самих популярних і шанованих у суспільстві людей.

У цій сфері чийсь особистий досвід не може бути для всіх еталоном. Дієта повинна рекомендуватися фахівцем, а раціон харчування складатися індивідуально з урахуванням всіх особливостей вашого організму.

Дієтологія вже давно має наукову основу . Кваліфікованого фахівця відомі потенційні ризики існуючих дієт.

Пропоновані нами поради та рекомендації за методиками коротких дієт може, і викличуть скептичне ставлення у окремих фахівців-дієтологів. але все-таки вони не вступають в конфлікт з фізіологією людського організму.

Коротка одноденна дієта знайома вам як розвантажувальний день. Проведення таких днів є для організму своєрідним чищенням, як правило, налагоджується стілець і йде набряклість.

Існує кілька видів одноденних монодиет (яблучна, сирна, рисова, гречана), і всі вони подібні режимом харчування . Рекомендований одноденний раціон включає: гречку або рис не більше половини кілограма (яблука або сир по півтора кілограма).

Варіант одноденної короткою дієти.

Для прикладу, якщо ви проводите розвантажувальний день на крупі – відваріть крупу і розподіліть її рівномірними невеликими порціями на весь день. Рекомендується з’їсти не менше ніж за чотири – п’ять прийомів. Між прийомами їжі протягом всього дня необхідно випити не менше двох – двох з половиною літрів мінеральної води (без газу). Будь-які фізичні навантаження в такі дні заборонені. Як правило, після такого дня розвантаження ви худнете в середньому на кілограм.

Варіант триденної короткою дієти.

Раціон харчування триденної дієти можна урізноманітнити, доповнивши одноденне меню. Наприклад, крупи чергувати протягом дня з кефіром і сухофруктами . а наступного дня сир чергувати з яблуками і т. д. Між прийомами їжі рекомендується рясне пиття . Це може бути очищена або мінеральна вода (без газу), а так само зелений або трав’яний чай (без цукру). Протягом усіх трьох днів заборонені заняття спортом і будь-які фізичні навантаження. Втрата ваги тіла за три дні становить у середньому від двох до трьох кілограмів.

Варіант п’ятиденної короткою дієти.

Раціон харчування п’ятиденному дієти доповнений тваринним білком . Одноденне меню порівняти з традиціями японської кухні воно складається виключно з рису і морської білої риби. Страви поєднувати не можна. Протягом дня чергуйте – якщо на сніданок був рис, то на обід з’їжте рибу, а на вечерю знову рис. Виключаються спеції та сіль . зате дозволено трохи подрібненої свіжої зелені петрушки, кропу або кінзи. Рибу готуйте на пару або відварюйте. Між прийомами їжі пийте багато мінеральної води . чергуючи з зеленим або трав’яними чаями (без цукру). Фізичні навантаження . як і в попередніх варіантах заборонені . За час цієї дієти ви втратите від чотирьох до п’яти кілограмів ваги.

Варіант семиденної короткою дієти.

Семиденний коротка дієта, за оцінками відомих дієтологів, є кращою серед швидких дієт. Варіант тижневої швидкої дієти був популярний ще в Союзі. Раціон харчування семиденної дієти непогано збалансований в ньому присутні клітковина, білки і вуглеводи . Виключаються будь-які жири, сіль, цукор і спеції . Часовий діапазон між прийомом їжі від чотирьох до п’яти годин. Пити багато очищеної води або мінералки (без газу), якщо в проміжках між їжею, з’являється відчуття голоду . пийте гарячий трав’яний або зелений чай . Заняття спортом і будь-які фізичні навантаження на час дієти виключаються.

Пропоноване меню на тиждень:

Перший день : півтора літра свіжого знежиреного молока.

Другий день: півтора літра знежиреного кефіру.

Третій день: курячі яйця, зварені круто (шість штук).

Четвертий день: відварне м’ясо телятини або яловичини нежирних сортів (чотириста грамів).

П’ятий день: овочі на ваш вибір (шістсот грамів), можна приготувати вінегрет.

Шостий і сьомий дні: по два кілограми фруктів на ваш вибір (виняток становлять цитрусові і банани).

Цей варіант короткою дієти гарантує вам, протягом тижня, втрату ваги від чотирьох до семи кілограмів.

  • короткі дієти
  • коротка дієта
  • не покидає почуття голоду
  • перші тижневі страви для схуднення
  • плоский живіт і тонка талія за короткий час
  • Як скинути вагу тіла за короткий час

Comments are closed!