Користь оливкової олії ДЛЯ СХУДНЕННЯ

користь оливкової олії ДЛЯ СХУДНЕННЯ Користь оливкової олії для схуднення

завантаження.

Багато хто з нас навіть не здогадуються про значну користь оливкової олії. Це воістину унікальний живильний продукт, який завдяки своїм лікувальним складом утримує в нормі рівень корисного холестерину в крові

людини.

Використовуючи дуже корисне оливкове масло при приготуванні їжі або випиваючи натщесерце, ми тим самим покращуємо своє травлення, так як цей продукт добре переноситься травним трактом людини (набагато краще за інших аналогічних жирів).

Як швидко схуднути? Багато хто з нас задаються цим питанням, коли хочеться швидше позбудеться зайвих кілограмів раз і назавжди. У всіх пропонованих дієтах в пресі та інтернеті навіть немає згадки про регулярну роботу кишечника під час схуднення. А адже це найважливіша частина процесу, без якої не буде бажаного результату.

Тепер саме час повернутися до користі оливкової олії для очищення кишечника. Щоб налагодити жировий обмін в організмі і роботу всієї травної системи потрібно за 30 хвилин до сніданку випивати 1 столову ложку нерафінованої олії оливи і запивати склянкою теплої кип’яченої води (краще підкисленою соком лимона). Проблема буде вирішена, я вас запевняю, перевірено на особистому досвіді. Користь оливкова олія натщесерце приносить не тільки для схуднення, а й для шкіри обличчя, волосся, зору.

Незважаючи на високу енергетичну цінність, користь оливкової олії дуже відчутна для правильного харчування людини, завдяки цьому воно і входить в список дієтичних продуктів. Не дарма основою знаменитої всім середземноморської дієти якраз і є таке корисне оливкове масло.

Крім харчування – заправка для салатів. супів. соусів. смаження м’яса. риби (воно при смаженні не утворює канцерогенних речовин), – масло оливи широко застосовується в косметології: в масках для волосся, додається в різні крему.

Основним показником високої якості олії оливи є його кислотність. Що ж таке кислотність оливкової олії? Якою вона має бути?

Виявляється, чим менше кислотність масла, тим воно якісніше. Олія з оливи вищої категорії, наприклад, таке, як Extra Virgin має в основному кислотність від 0,8 до 1%. Якщо ж цей показник більше 1%, то таке масло вважається менш якісним.

Мабуть, єдиний наявний недолік олії – це невеликий термін зберігання. Тому при його покупці потрібно обов’язково звертати увагу на терміни випуску і використовувати його протягом року. Але в порівнянні з величезною користю оливкової олії цю ваду є несуттєвим.

  • оливкова олія для схуднення оьзывы

Comments are closed!