Користь грейпфрута | Схуднення Корисні властивості Фрукт

Користь грейпфрута | Схуднення Корисні властивості Фрукт Грейпфрут склад

Плоди містять 90% води, 4-7% цукрів, 1-2% органічних кислот, пектинові речовини. У 100 г соку плоду міститься до 45 мг вітаміну С, а також вітаміни В, D, Р.

Грейпфрут багатий клітковиною,

містить антиоксиданти – вітамін C і вітамін A. Відноситься до числа фруктів і овочів, вживання яких знижує ризик ракових захворювань і захворювань серцево-судинної системи (коронарної недостатності, гіпертонії). < / p>

Грейпфрути бувають білими, рожевими, червоними за кольором м’якоті.

При виборі плодів у магазині керуйтеся зовнішніми виглядом і вагою – плоди повинні здаватися “важкими” для свого розміру. Деяка зеленувато шкірки не обов’язково означає низькі смакові якості. Плоди повинні бути правильної форми і щільними на дотик.

Грейпфрути відносяться до фруктів, які не мають властивість дозрівання після того, як вони зібрані. Смужки на шкірці грейпфрутів, що нагадують шрами, викликані зіткненням молодих плодів з гілочками дерева під час вітру і не є ознакою дефекту товару.

Найкращим чином грейпфрути зберігаються при температурі 10 – 14 градусів.

Грейпфрут і схуднення

Грейпфрут містить ферменти, які сприяють спалюванню жиру, що, в свою чергу, призводить до швидкого і значного зниження ваги. Вживаючи половинку грейпфрута щодня перед кожним прийомом їжі, ви схуднете за рік на 8 кг без дієт!

Грейпфрут користь

– Грейпфрут знижує артеріальний тиск.

– Грейпфрут нормалізує роботу печінки.

– Грейпфрут розчиняє солі (у свіжому вигляді).

– Грейпфрут знижує рівень холестерину в крові.

– Грейпфрут має протиракову дію.

– Грейпфрут сприяє молодості і довголіття.

Грейпфрут необхідно вживати при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, раку шлунка та підшлункової залози, гіпертонії (підвищеному артеріальному тиску)

Грейпфрут потрібно їсти до їжі для кращого засвоєння.

Калорійність грейпфрута 35 Ккал в 100гр продукту.

Грейпфрут через своїх корисних властивостей відноситься до того типу продуктів, які бажано вживати щодня.

Важливо!

Позитивні властивості вказані для свіжих продуктів, які не піддавалися тепловій обробці і нагріванню вище 47 градусів. Тривала теплова обробка знижує корисні властивості продуктів (органічні речовини переходять у погано-усвояемую форму.

Comments are closed!

_0.31MB/0.41736 sec