Користь аквааеробіки: ефективність у боротьбі з целюлітом, результати від занять

Користь аквааеробіки: ефективність у боротьбі з целюлітом, результати від занять… Ефективність аквааеробіки

Коли вирішуєш зайнятися спортом з тією чи іншою метою, з’являються сумніви. А чи варте воно того? Чи принесе це якийсь результат? Можемо вас запевнити – заняття спортом завжди

результативні, якщо вони регулярні. Так само з аквааеробікою.

Задайтеся питанням – для чого ви вирішили зайнятися аквафитнесом?

Зазвичай найпопулярніша мета – це схуднути. У цьому випадку заняття аквааеробікою принесуть користь при дотриманні кількох умов:

    Регулярні та інтенсивні заняття 2-3 рази на тиждень . Якщо ви не будете пропускати тренування і в їх час викладаєтеся по максимуму, то, безумовно, аквааеробіка допоможе схуднути і поліпшити фігуру Правильне харчування . Зазвичай вважається, що не варто їсти за 1-2 години до тренування і стільки ж після неї. Але й цього недостатньо. Якщо через 2 години після аквааеробіки ви накине на вафлі, булочки, тортики-цукерки і зап’є всю цю смакоту солодкої газіровочкой, то все спалені калорії повернуться і, швидше за все, додасться багато зайвих. Пам’ятайте, що дотримання основ правильного харчування при заняттях будь-яким видом спорту – запорука успіху. Здоровий сон . Як не дивно, незважаючи на те, що у сні ми лежимо і не рухаємося, якщо ми будемо недосипати, то схуднути буде складно. Під час сну виробляється гормон, завдяки якому ми відчуваємо відсутність потреби в їжі. Крім того, сон – це відновлення енергії. При недосипі зазвичай виникає млявість, апатія. У такому стані абсолютно не хочеться займатися спортом, важко вести активний спосіб життя.

При поєднанні цих трьох факторів аквааеробіка відмінно сприяє схудненню. Але обов’язково варто розуміти, що результат не прийде відразу. Він буде помітний через 3, а може бути навіть через 6 місяців . Коли процес покращення фігури йде довго, не варто впадати у відчай. Чим повільніше худнеш, тим надійніше буде результат . Організм адаптується до нового вазі поступово, а якщо різко втратити вагу, то він буде намагатися з усіх сил його заповнити.

Аквааеробіка, природно, дає результат, якщо ви просто хочете підтримати в тонусі м’язи. Знову ж, варто пам’ятати про регулярність занять, правильне харчування та здоровий сон. У цьому випадку вистачить одного-двох інтенсивних занять на тиждень. Аквааеробіка для схуднення ефективна і в боротьбі з целюлітом. Під час вправ відбувається свого роду гідромасаж, при якому розбиваються жирові відкладення і поліпшується кровообіг. Вправи у воді також будуть корисні, якщо ви задалися цілю займатися оздоровчою гімнастикою. Звичайно, необхідно, щоб її вів кваліфікований тренер за спеціальною програмою. Багато що в цьому виді фітнесу залежить від інструктора. Для того, щоб досягти своєї мети, вибирайте того, з ким вам зручно працювати психологічно і того, хто володіє необхідним рівнем кваліфікації.

Крім результатів оздоровлення та поліпшення фігури, аквафітнес приносить гарний настрій. Якщо ви займаєтеся без самопрінужденія, якщо ви налаштувалися на корисний спорт, то вас задовольнить пророблена робота. А гарний настрій завжди покращує якість життя і дарує додаткову мотивацію до дій. Тож відкиньте всі сумніви і вперед, на аквааеробіку!

  • аквааеробіка харчування
  • аквафітнес користь
  • харчування апід час занять аквааеробікою

Comments are closed!

_0.31MB/0.00756 sec