Корекція ваги, способи схуднути, лімфодренаж, клініка ДОКТОР АЛЕКС, Харків

Корекція ваги, способи схуднути, лімфодренаж, клініка ДОКТОР АЛЕКС, Харків Корекція ваги

Худніть на здоров’я

У далекі-далекі часи, коли їжі було зовсім мало, повнота була символом багатства, добробуту та каноном краси. Все змінилося з точністю до навпаки. Сьогодні кожен “плюс” кілограм Вашої ваги – це “мінус” Вашій реноме.

Середня маса тіла представників різних верств суспільства відповідає, як правило, і матеріального рівня життя (чим багатша, тим худее) та інтелектуальному розуміння здоров’я (чим розумніша, тим худее).

А тому дуже хочеться розлучитися із зайвими кілограмами:

¦ як можна швидше.

¦ бажано з довічною гарантією.

Прості способи кшталт менше їсти і більше рухатися категорично не підходять! Вся відповідальність лягає на худне, (кому це сподобається), а головне не допомагає, – багато разів пробував.

Тому фахівці нашої клініки спільно з дієтологами з інституту харчування РАМН винайшли хитромудрий спосіб, а якщо серйозно, то цілу програму здорового способу життя, метою якої є поліпшити якість життя і в тому числі схуднути. Так що Вам буде в кого запустити шматом соєвого сиру тофу, якщо що не так. Однак змушені попередити: програма підходить абсолютно для всіх, так як складається для кожного індивідуально.

Отже, Ви відчули, що поповніли (а це природно припустити, оскільки Ви відкрили цей розділ на нашому сайті). Одяг стала мала, риси обличчя і форми тіла округлилися. Все відбулося поступово, поволі. Ви відчуваєте дискомфорт і вирішили схуднути. З чого ж почати? Потрібно вирішуватися. Або залишити все як є, або прийти до нас. Ми розповімо Вам які існують способи схуднення, які загальні правила застосування методів зниження ваги тіла, у чому небезпеки і типові помилки невдалих спроб нормалізації ваги і запропонуємо Вам обстеження, в яке увійде:

1. Розгорнутий аналіз крові. Він береться з вени і проводиться за 50 параметрами – група крові, клінічний і біохімічний аналіз, об’єм циркулюючої крові та плазми, гормональний фон і пр. і спеціальне дослідження, яке виробляється в Україні тільки в нашій клініці – за допомогою клітинних біосенсорів ми визначимо у Вас нестача в організмі тих чи інших речовин, непереносимість і несумісність різних продуктів харчування і запропонуємо програму корекції цих порушень.

2. Розрахунок нормальної і ідеальної маси тіла. Що таке нормальна маса тіла? Це маса тіла, найбільш часто зустрічається серед конкретної групи людей (однієї статі, зросту, віку і т. д.), тобто це середня величина. Орієнтуватися на середні показники нормальної маси тіла для оцінки величини надмірної ваги і ожиріння можна дуже приблизно. Більш точні дані одержують тільки при вимірі процентного вмісту жирової тканини в організмі, і тільки при ретельному визначенні величини м’язового і жирового компонентів загальної маси тіла вдається відповісти на питання, чи є надлишок ваги дійсно наслідком ожиріння або він обумовлений розвиненою мускулатурою. Встановлено, що середнє вмісту жиру у людини наближається до 16%. Між 20 і 30 роками життя запаси жиру в організмі у чоловіків становлять близько 12%, у жінок 20%. На думку більшості фахівців, про ожиріння можна говорити в тому випадку, коли маса жиру у чоловіків перевищує 18% загальної маси тіла, у жінок 30%. Проміжні величини (13-17% у чоловіків і 21-29% у жінок) слід трактувати як наявність надмірної ваги. Існує ще поняття ідеальної маси тіла, – це така маса, при якій, згідно зі статистичними даними, людина досягає найбільшої тривалості життя. Для обчислення цього показника існують різні таблиці, засновані на даних обстеження більше 5 млн. жителів США і Європи страховими компаніями. Ми розрахуємо Ваш ідеальний вагу тіла і виберемо мета схуднення. Якщо Ви відчуваєте повноту, то в якості реальної мети схуднення Вам більше підходить величина нормальної маси тіла (у всякому разі, на перших етапах). Якщо ж Вам необхідна тільки корекція фігури, а вага відповідає нормальному, то Вам слід орієнтуватися на показник ідеальної маси тіла.

3. Лікар, з Вашою допомогою, визначить індивідуальні причини повноти. Загальні причини ожиріння відомі давно: неправильне харчування (особливо переїдання) і малорухливість. Однак для конкретної людини, втілення цих загальних причин настільки різноманітно, багатолика і підчас приховано, що для успішного схуднення потрібно їх ретельно проаналізувати разом з лікарем. Сучасні продукти харчування, особливо отримані промисловим шляхом, не збалансовані за необхідне Вам якостям, їх споживання може привести до неправильного харчування і ожиріння навіть при нормальному апетиті, відсутності переїдання і достатньої фізичної активності. У деяких випадках надмірна вага обумовлений захворюванням залоз внутрішньої секреції або головного мозку. Поштовхом до накопичення зайвих кілограмів можуть стати критичні періоди в житті людини. Проаналізувавши і визначивши з лікарем причини повноти можна домогтися усунення або зменшення хвороботворного впливу конкретних факторів для зниження і нормалізації ваги.

4. Будуємо індивідуальну програму схуднення. Всі сучасні способи схуднення можна розділити на такі групи:

А . Способи, спрямовані на зменшення кількості вступників калорій :

Comments are closed!