Корекція фігури до пляжного сезону. Тип фігури «груша» – Всі ми знаємо, що існує кілька типів жіночої фігури. Одним з найбільш поширених – LB. ua

Корекція фігури до пляжного сезону. Тип фігури «груша» – Всі ми знаємо, що існує кілька типів жіночої фігури. Одним з найбільш поширених – LB. ua Корекція фігури до пляжного сезону. Тип фігури «груша»

Всі ми знаємо, що існує кілька типів жіночої фігури. Одним з найбільш поширених, є тип фігури «груша».

Люди з таким типом фігури володіють вузькими плечима і широкими стегнами. Вам може здатися, що людина навіть худорлявий у верхній частині. Особа практично ніколи не гладшає. Нижня частина тіла здається «важкої» через повних ніг і сідниць. Основний набір ваги у людей з таким типом фігури йде нижче рівня талії, це пов’язано з тим, що в організмі переважає жіночий гормон естроген.

Саме через нього небажано різко знижувати або набирати вагу, так як це може призвести до різних захворювань, таким як: порушення роботи серця, артрит, рак, цукровий діабет. Бажано тримати вагу на одному і тому ж показнику. Це важко, тому як люди з типом фігури «груша» легко набирають вагу і важко скидають. Особливо важко боротися з вагою в нижній частині тіла, тоді як верх і без того не повний худне легко і швидко. Природна схильність до накопичення жиру в нижній частині тіла має ще й побічні ефекти. Так в тканинах накопичується рідина, в результаті чого з’являється набряклість і целюліт.

Для того, щоб впорається з недоліками даного типу фігури існують певні особливості харчування і фізичних навантажень. Дотримуючись простих правил, ви зможете відкоригувати свою фігуру.

Особливості харчування для людей з типом фігури «груша»:

1. Вам необхідно звести до мінімуму споживання солі. Вміст натрію в солі провокує зайве накопичення рідини в тканинах. Намагайтеся не тільки готувати з мінімальною кількістю солі, але і не забувайте про «приховану» солі, яку ми споживаємо з ковбасою, сиром і газованими напоями.

2. Постарайтеся, що у вашому денному раціоні було більше білка. Білок допомагає організму замінити жир м’язами, а також сприяє виведенню рідини з організму. Ідеально, якщо ви будете отримувати білок в кожний із трьох основних прийомів їжі. Підійде м’ясо, риба, морепродукти, знежирені молочні продукти. Ваша їжа повинна бути приготована без використання жирів: на грилі, в духовці, на парі.

3. Людям з типом фігури «груша» дуже добре мати в раціоні фрукти. Але пам’ятайте, що деякі фрукти досить калорійні, тому намагайтеся вживати їх в першій половині дня і не більше 250гр.

4. З цукром краще і зовсім розпрощатися. Саме цукор є основним складовим освіти целюліту. Якщо ви хочете дійсно схуднути, про солодощі доведеться забути. Замініть солодощі сухофруктами, макаронними виробами, крупами в них міститься «повільний цукор», який не провокує утворення целюліту.

5. Дотримуйтесь водний баланс! Випивайте близько 1.5 – 2-х літрів води в день. Воду потрібно пити дозовано, приблизно по 200мл, щогодини протягом дня. Як і дивно це звучить, але саме вживання достатньої кількості води допоможе Вам вивести зайву рідину з організму.

Пропонуємо вам приблизний план харчування для людей з типом фігури «груша».

Варіант 1:

Сніданок: омлет, овочевий салат

Перекус: кава з молоком (без цукру) або чай, мигдаль, курага або чорнослив.

Обід: суп овочевий з м’ясом або вуха з рибою

Перекус: сир з чаєм або йогуртом.

Вечеря: шматочок запеченої індичатини, кролятини, телятини з овочами, або салат з морепродуктами.

Перед сном можна випити склянку йогурту або кефіру.

Варіант2:

Сніданок: овочевий салат, шматочок запеченого м’яса або риби.

Перекус: фрукти, чай

Обід: суп або борщ (без додавання м’ясного бульйону), запечене м’ясо або риба.

Перекус: йогурт, горіхи.

Вечеря: овочевий салат або овочеве рагу, приготоване без масла, м’ясо або риба приготоване на грилі.

Тепер давайте поговоримо про фізичних навантаженнях при такому типі фігури і про їх особливості. Проблемними зонами такої фігури є стегна і ноги.

Кілька практичних рекомендацій щодо вибору та виконання фізичних вправ для власниць такого типу фігури:

1.Упражненія повинні бути спрямовані на підкачування і підтримка м’язів в області сідниць і ніг.

2. Також звертайте увагу на зону живота і спини, кілька вправ з вашого комплексу повинні бути спрямовані на них.

3. Дуже добре людям з таким типом фігури підходять аеробні навантаження: швидка ходьба, велосипед.

4. Ідеальна навантаження для людей з типом фігури «груша» плавання. Плавання сприяє зменшенню проявів целюліту.

Пропонуємо вам кілька вправ, які ви зможете використовувати для підтримки і корекції своєї фігури.

Почнемо з комплексу розтяжок:

Лежачи на спині, зігніть одну ногу в коліні і плавно підтягніть її до грудей. Утримуйте положення 30 секунд. Повторіть вправу, змінивши ногу.

Ляжте на спину і підніміть пряму ногу вгору, обхопіть її руками нижче коліна і підтягуйте до себе. Тягніть до легкого напруги. Тримайте 15 -20 секунд. Проробіть вправу з іншою ногою.

Лежачи на спині, зчепіть пальці рук на потилиці, притискаючи лікті до підлоги. Підтягніть коліна вгору, стопи притиснуті до підлоги. Тепер перекиньте ліву ногу через праву, в цьому положенні починайте тягнути праву ногу вліво до підлоги. Утримуйте верхню частину спини, потилицю, плечі й лікті на підлозі. Штовхайте до тих пір, поки не відчуєте легкого напруги в попереку або уздовж зовнішньої частини стегна. Починайте рух з видихом, дихайте ритмічно. Притискаючи праву ногу лівою ногою, намагайтеся підтягти праву ногу до тулуба. Тривалість 10-20 секунд. Поверніться у вихідне положення, повторіть вправу для іншої сторони.

Сядьте на підлогу. Обхопіть долонями з’єднані разом підошви стоп, плавно нахиліться вперед, починаючи рух від стегон, поки не відчуєте легкого розтягування в паху. При нахилі злегка напружуйте м’язи живота. Утримуємо 15 секунд. Якщо вам не важко, постарайтеся притиснути лікті до зовнішньої сторони гомілок. Нахиляючись, зробіть видих. Утримуючи положення, дихайте повільно і ритмічно. Нижня щелепа і плечі розслаблені. Чи не згинайте спину, дивіться вперед.

У положенні сидячи, випряміть ліву ногу, підошва правої ноги притиснута до стегна лівої ноги. Тепер, роблячи видих, починайте нахил від тазостегнового пояса, поки не відчуєте легкого розтягування. Утримуйте положення 10 -15 секунд. Чи не нахиляйте голову і плечі, не розгортайте витягнуту ногу назовні. Стопа витягнутої ноги розташована вертикально, м’язи щиколотки і пальці стопи розслаблені.

У положенні сидячи, ноги випрямлені. Зігніть ліву ногу і перекиньте її через праву ногу, лівою рукою упріться в підлогу. Потім зігніть праву руку в лікті і упріться нею під зовнішню поверхню лівого стегна, трохи вище коліна. Обережно, повільно починайте розкручуватися, штовхаючи правим ліктем, стегно вправо, голова дивиться через ліве плече. Тримайте 10 – 15 секунд.

Тепер комплекс силових вправ :

У положенні стоячи розведіть руки в сторони. Піднімаючи праву зігнуту ногу в коліні, одночасно ліктем лівої руки дотягніться до коліна. Потім поверніться у вихідне положення і виконайте те ж саме з лівою ногою і правою рукою.

Лежачи на правому боці, зігніть ноги в колінах, правою рукою підіпріть голову, ліва рука в упорі. Піднімайте зігнуту ліву ногу в коліні вгору, працюйте тільки стегном. Повторіть вправу на лівому боці.

Стати на коліна і упріться руками в підлогу, тулуб тримаєте паралельно підлозі. Витягніть пряму праву ногу назад і зігніть її в коліні, піднімайте стопу вгору. Стегно під час виконання вправи тримайте на вазі. Повторіть вправу для іншої ноги.

Лежачи на лівому боці, ліву руку витягніть вгору і покладіть на неї голову. Підніміть пряму праву ногу, зробіть випад вперед, потім виконайте кругові рухи у верхній точці спочатку за годинниковою стрілкою, потім проти годинникової стрілки. Повторіть вправу лежачи на правому боці.

Лежачи на лівому боці, голову покладіть на руку зігнуту в лікті. Підніміть пряму праву ногу вгору, носок витягніть вперед. Згинаючи підняту ногу в коліні, доторкніться коліном підлоги, на рівні грудної клітини. Повторіть вправу лежачи на правому боці.

Лежачи на підлозі, розведіть руки в сторони, підніміть прямі ноги вгору, потім зігніть їх в колінах так, щоб гомілки зігнутих ніг були розташовані паралельно підлозі. З цього положення повільно, повертаючись в талії, опускайте ноги на підлогу то праворуч, то ліворуч від тулуба.

На перший погляд вправ не багато, і важко перевірити, що даний комплекс допоможе в коректуванні фігури. Якщо не вірите – перевірте. Дотримуйтеся рекомендацій з харчування та комплексу фізичних вправ три тижні, і на собі відчуйте результат.

Вдалих починань Вам!

Якщо ви знайшли помилку, виділіть необхідний текст новини та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Comments are closed!