Контроль ваги від Гербалайф (herbalife). Харчування для схуднення. Опис, каталог, ціни, консультації фахівців. Контроль ваги і харчування

Контроль ваги від Гербалайф (herbalife). Харчування для схуднення. Опис, каталог, ціни, консультації фахівців. Контроль ваги і харчування.

Гербалайф сьогодні.

Гербалайф – міжнародна компанія прямих продажів, яка пропонує продукти для збалансованого харчування, контролю ваги і догляду за зовнішністю. Ми слідуємо

нашій місії сприяти підвищенню якості життя людей, надаючи нашим Дистриб’юторам можливості вести вигідний бізнес в партнерстві з компанією, а нашим клієнтам – можливість користуватися якісними продуктами для здорового способу життя.

Гербалайф – одна з найбільших компаній прямого продажу в світі з оборотом близько 3 млрд. дол в 2006 році.

Продукти Гербалайф поширюються вже в 78 країнах світу через співдружність, в яку входять понад 1,8 млн. Незалежних Дистриб’юторів.

Гербалайф продовжує зростати.

Штаб-квартира Гербалайф знаходиться в Каліфорнії, США. Регіональний офіс – у Лондоні, Великобританія. Російський офіс компанії Гербалайф знаходиться в Москві.

У Росії офіс Гербалайф відкрився в 1995 році. Продукція Гербалайф в Росії сертифікована Федеральним Центром з сертифікації при Міністерстві Охорони Здоров’я РФ, Державної санітарно-епідеміологічної служби РФ, Інститутом харчування РАМН, Ростест та іншими організаціями.

Лекції д-ра Уоллока не мають ніякого відношення до продуктів компанії Гербалайф. Проте вони розповідають про те, які хвороби людини викликає дефіцит в нашій їжі вітамінів і мінералів. Ці лекції зайвий раз доводять, що курс, взятий компанією Гербалайф на заповнення дефіциту вітамінів і мінералів в організмі людини, є вірним. Лекція д-ра Уоллока

Рекомендації для схуднення від фахівців Гербалайф.

Засоби для схуднення. Якісні, натуральні, ексклюзивні, перевірені часом і мільйонами людей продукти харчування компанії Гербалайф, виготовлені за суперсучасним технологіям, і постійний контроль з боку фахівців. Енергія і гарний настрій. Прощайте голодування! Програма від фахівців Herbalife

На цьому сайті можна зробити замовлення справжніх продуктів для контролю ваги й косметики фірми Гербалайф (Herbalife), перейшовши в розділ “Зробити замовлення”. Дистриб’ютор Гербалайф дасть рекомендації по кращому застосуванню продуктів і косметики для досягнення Ваших цілей. Доставка по Москві безкоштовна. Про дистриб’юторах в інших містах можна дізнатися на сторінці “Контакти” .

знаєте Ви свою оптимальну вагу?

Визначте Ваше співвідношення зросту і ваги за графіком.

Є можливість отримувати продукцію Гербалайф з офіційного складу, та ще й зі знижкою.

При цьому Ви не маєте ніяких зобов’язань з купівлі або продажу продукції Гербалайф, а я по Ваше прохання буду допомагати і підказувати Вам, що і як краще вибрати, зробити або використовувати. Цікаво? Тоді Вам сюди 🙂

Як не набрати і навіть схуднути в свята.

Скоро зима, наближаються Новий рік і Різдво, а з ними роздуми, де і як їх зустріти і провести, а також нескінченні застілля, гості, приємні і не дуже переживання. У зв’язку з цим варто подумати – як можна запобігти зайву навантаження на організм.

Давайте подивимося правді в очі: вихідні дні та свята на Новий рік і Різдво – це суцільний стрес. Кухня, покупки, відвідування родичів, розваги та сімейні зібрання. У результаті ніякого задоволення – одна суцільна втому, особливо, якщо врахувати малу кількість сонячних днів у середній смузі Росії, Москві і Підмосков’ї.

Щороку ми збираємося перебудуватися, але безрезультатно. Що ж залишається робити? А як щодо виїхати куди-небудь? Можна звернутися в туристичне агентство і купити путівку на новорічні канікули в Прибалтику, ту ж Латвію, в Ригу, змотатися на Селігер, до Фінляндії або до Норвегії, в Європу чи на Балі. Та хіба мало куди ще. У кінцевому рахунку, і пансіонати Підмосков’я під боком. До статі, в Підмосков’ї зараз можна вибрати відпочинок на будь-який смак і гаманець. Але якщо не тягне або немає можливості, то ось наші пропозиції.

З одного боку, ми можемо боротися зі стресом за допомогою їжі, а з іншого боку, їжа може викликати стрес. Стрес призводить до звільнення гормону кортизолу, який сприяє підвищенню рівня глюкози в крові. Це дуже добре – відчувати себе «шаблезубих тигром», але занадто багато кортизолу щодня змушує відчувати себе нездоровим, дратівливим і крикливим. Це може супроводжуватися жахливої??сумішшю продуктів на обідньому столі, а додаткові жири і цукор тільки додають стресу. Це порочне коло може послати Вашу печінку і жовчний міхур в нокаут і залишитися у вигляді відкладень на Вашій талії.

На думку консультанта-дієтолога і автора рекомендації Американської дієтичної асоціації з харчування (American Dietetic Association Complete Food and Nutrition Guide) Роберти L. Duyff, їжа та харчування можуть надавати і антистресову дію.

Звичайно, ви не можете дотримуватися рекомендації по святах, але між ними Ви можете дотримуватися антистресову дієту. Пам’ятайте, що головне – це профілактика стресу? Готові впровадити ці правила в Ваш холодильник?

Забезпечите Ваш обідній стіл необхідними продуктами. Для того, щоб заспокоїти Серотоніновий бурю у Вашому мозку, їжте більше кольорових продуктів, які багаті вітамінами – рекомендує доктор Bruce S. McEwen з ендокринологічної лабораторії університету Рокфеллера у Нью-Йорку. Шукайте зелені, помаранчеві та жовті фрукти і овочі – лимон, ягоди, перець і гарбуз. Чи впевнені Ви в тому, що ви отримуєте достатньо білка, збагаченого омега-3 жирними кислотами? Особливо багато їх в лососеві і ікрі. Пристрастився до хлібі з висівками. Завантажуйтеся вівсянкою. Завжди тримайте під рукою пляшечку з водою.

Ці рекомендації допоможуть Вам пережити це лихий час – свята.

Добре сприяють схудненню ягоди Годжі, як правильно вживати ягоди годжі читайте за посиланням.

  • herbalife набрати вагу
  • гербалайф видгуки з инших краин
  • гербалайф для схуднення купити
  • дієта для схуднення які вигідні дзвінки в росію
  • каталог гербалайф ціна
  • похудати з гербалайф
  • ціна косметики гербалайф

Comments are closed!

_0.32MB/0.01189 sec