Комплексна зарядка для схуднення живота (Відео в статті)

Комплексна зарядка для схуднення живота (Відео в статті) Робимо зарядку для схуднення живота

Весна радує теплими днями, співом птахів і свіжою зеленню дерев. Радіє душа, співає серце. Саме час скинути зайвий одяг і піти прогулятися… Але випирає животик не дозволяє застебнути улюблені брючки. Він псує все враження від шикарного плаття.

Невже доведеться задовольнятися безформними штанами або величезними балахонами. Справитися з проблемою допоможе зарядка для схуднення живота, відео уроки якій представлені нижче.

Загальні правила виконання вправ для живота

Зарядка для живота буде ефективна в тому випадку, якщо дотримуватися рекомендацій:

тренуватися потрібно за годину до їжі або через дві-три години після; організм не має «підживлення» і інтенсивніше починає спалювати жирові відкладення;

оптимальну кількість повторень однієї вправи – п’ятнадцять-двадцять; багаторазове повторення легкого вправи не приносить результатів;

під час фізичного навантаження повинно відчуватися напруження м’язів живота; як тільки вправа стає легким, переходите до складнішого;

у всіх тренування не можна використовувати обтяження;

щоб домогтися ефекту в найкоротші терміни, необхідно тренуватися регулярно;

фанатизм у тренуванні також не вітається; занадто завзятий підхід може спровокувати збільшення м’язів у розмірі;

щоб прибрати зайвий жир в області талії, необхідно опрацьовувати всі м’язи живота;

на вдиху – напруга м’язів, на видиху – розслаблення.

Зарядка для схуднення живота: відео комплекси

Стандартний гімнастичний комплекс для схуднення живота включає наступні вправи:

1) Скручування.

Лягаємо на спину, згинаючи ноги в колінах і притискаючи поперек до підлоги. На вдиху піднімаємо голову і плечі. Затримуємося в такому положенні на декілька секунд. Дихання потрібно затримати. На видиху повільно опускаємося. При виконанні вправи руки можна завести за голову, розставивши лікті в сторони.

2) Зворотне скручування.

Лягаємо на спину, згинаючи ноги в колінах і притискаючи поперек до підлоги. Руки заводимо за голову, лікті розставляємо в сторони. На вдиху піднімаємо верхню частину тулуба і таз. На видиху повільно опускаємося.

3) Підйом ніг.

Висна на турніку на витягнутих руках. На вдиху прямі ноги піднімаємо паралельно підлозі. На видиху ноги повільно опускаємо. Під час виконання вправи розгойдувати тулуб і різко махати ногами неприпустимо. М’язи живота повинні максимально напружуватися і допомагати піднімати ноги.

4) Підйом тулуба.

Ця вправа знайоме ще з уроків фізкультури у школі. Для преса воно вважається класичним.

Лягаємо на спину, згинаючи ноги в колінах і притискаючи поперек до підлоги. Руки заводимо за голову. На вдиху піднімаємо корпус і нахиляється до колін. На видиху приймаємо вихідне положення.

Ці вправи є базовими. Їх варіації та модифікації використовуються у всіх комплексах для схуднення живота. Один з ефективних комплексів представлений в наступному відео.

Під час роботи над м’язами живота можна скористатися фитболом . Кожна вправа, виконане на гімнастичному м’ячі, в два рази ефективніше впливає, ніж аналогічне, але виконане на підлозі. Крім того, гімнастика на фітбол покращує поставу, координацію і гнучкість.

1. Перекати.

Стаємо перед м’ячем на коліна, розсовуючи їх на ширину стегон. Лікті ставимо на фітбол, руки стискаємо в кулаки. Спина повинна бути прямою. Напружуємо живіт і відкатуємо м’яч від себе, повільно випрямляючи руки. Досягнувши максимально можливої??позначки, згинаємо лікті і перекочуємо фітбол назад.

2. Скручування.

Лягаємо на спину. Фітбол беремо в руки і заводимо за голову. Ноги розводимо в сторони на ширину плечей. На вдиху одночасно піднімаємо руки і ноги, затискаємо м’яч ногами. На видиху повертаємося у вихідне положення.

3. Скручування на одній нозі.

Спираємося на фітбол верхньою частиною спини. Ліву ногу схрещуємо над правим коліном. На вдиху стегна опускаємо до підлоги. На видиху повертаємося у вихідне положення.

  • відео уроки як схуднути в животі
  • напруження живота для похудання
  • чи можна похудати вид напруження мязив

Comments are closed!