Комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах – Racionika. ru

Комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах – Racionika. ru Дізнайся, як схуднути швидко

Статистика свідчить про те, що 30% дівчат у віці після 20 років хочуть позбутися зайвої ваги. Серед жінок у віці після 40 років цей показник ще вищий – 50-60 і навіть 70% (залежно від способу життя та регіону

проживання)! В одних ця проблема складається в парі-трійці кілограмів нагромадилися “відкладень», у інших ситуація куди складніша.

Якщо ви опинилися серед тих, кому необхідно скинути вагу, налаштуйтеся на нехай і нелегку, але перемогу. Зайві кілограми перемогти можна і потрібно. Зробити це можна правильним харчуванням і фізнагрузкі. Вибирати для себе тільки щось одне – все одно, що намагатися злетіти з одним крилом. Навряд чи результати будуть такими, якими б вам хотілося. Уважно переглянете свій режим харчування і зміст вашого щоденного меню – і освоюйте фізкультуру схуднення!

Комплекс вправ для схуднення: вдома займатися зручніше

Не кожен в бажанні впоратися зі своєю вагою побіжить в найближчий спортзал. Багато хто віддає перевагу використовувати комплекс вправ для схуднення будинку. Причини цьому знайти неважко.

    Займатися будинку можна в будь-який час, коли тільки зручно, і не потрібно резервувати в розпорядку дня час на дорогу у фітнес-клуб або спортзал. Рідні стіни – це спокій, впевненість і позитивний настрій, який так необхідний у процесі моделювання своїх форм. Виконуючи комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах, ви позбавлені небажаної уваги, тому не стривожились якщо щось спочатку не виходить – просто продовжуєте працювати над собою. Комплекс вправ для схуднення будинку вам нічого не варто. Можете заощадити кошти на купівлю нового сукні, скажімо, на два розміри менше, ніж ваша сьогоднішня одяг – це як стимул.

Комплекс для схуднення: краще менше, але з більшою ретельністю

Комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах необов’язково повинен бути дуже насиченим. Велика кількість вправ займе багато часу, особливо в перші дні, принесе втому і, отже, розчарування. Додавати вправу за вправою варто поступово, коли ви освоїте вже базову частину комплексу.

Робіть наголос на ті області, в яких ви хочете виправити свою фігуру, і підберіть вправи на відповідні задачі групи м’язів. Але пам’ятайте, що чим більше м’язів буде працювати, тим швидше прийде бажаний результат.

Комплекс для схуднення потрібно комбінувати пішими прогулянками, по можливості, заняттями в басейні. Ви однозначно зможете досягти своєї мети швидше, при цьому отримуючи додатковий заряд бадьорості.

Комплекс вправ для схуднення направлений на роботу м’язів в проблемних для більшості жінок зонах. Це – живіт, ноги, сідниці.

Вправи для живота Лягти на підлогу, руки зігнути і підвести під голову, коліна зігнути. Підняти голову, при цьому намагатися тягнутися підборіддям вперед, потім розслабитися. Виконати 10 разів. Зробити те ж вправу, тільки разом з головою спробувати підняти таз. Повторити 10 разів. У тому ж положенні підняти ноги вгору, намагаючись завести шкарпетки за голову. Виконати 10 разів. Сісти на край стільця. Піджати коліна до грудей. Повторити в спокійному темпі 10 разів. Виконати попередню вправу 10 разів з закладом колін навскоси, тим самим напружуючи косі м’язи преса.

Щоденний біг на місці протягом 10-15 хвилин сприяють підтяжки м’язів сідниць і ніг. Корисним також буде вправа «велосипед». А щоб позбутися від в’ялості внутрішньої поверхні стегон, коштує 10 раз щодня виконувати наступну вправу:

    лягти на спину; підняти вгору рівні ноги; розвести їх з максимальною амплітудою; звести ноги вгорі.

Зробити сідниці більш пружними допоможе вправа, яке можна виконувати практично скрізь, навіть на роботі. Сидячи на краю стільця, сильно стисніть між колінами будь-який невеликий предмет, наприклад, книгу. Потім розслабтеся. Повторіть 15 разів.

Протипоказання

Будь-які фізичні вправи, в тому числі комплекс для схуднення, – це додаткове навантаження на суглоби, дихальну і серцево-судинну систему. Якщо ви страждаєте на захворювання в цих областях, то розумним буде отримати консультацію лікаря.

Слід утриматися від виконання вправ, якщо ви відчуваєте будь-якого роду нездужання. Так, слабкість може означати початок вірусно-інфекційного захворювання, при якому зайві фізичні навантаження протипоказані.

Comments are closed!