Коктейлі для схуднення “Енерджі Дієт” – Відгуки та результати

Коктейлі для схуднення “Енерджі Дієт” – Відгуки та результати Енерджі Дієт

Позбутися зайвої ваги – мрія багатьох людей. Багато людей чули про спеціальні коктейлях або продуктах, які допомагають скласти раціональне меню, отримувати в необхідному для організму кількості всі цінні речовини. До таких належать коктейлі Енерджі

Дієт.

Дієта Енерджі: особливості та суть

Виробники заявляють, що дієта Енерджі ефективна. Покупцям обіцяють, що через 7-8 днів після початку застосування корисних для організму продуктів організм поступово починає позбавлятися від зайвих кілограмів на талії.

Склад унікальної формули

Енерджі дієта – унікальна формула компонентів, вони необхідні організму для нормального і повноцінного розвитку. Продукт розрахований на те, що людина стане вживати і нормальну (здорову) їжу разом із запропонованим складом. Засіб для схуднення:

    доповнює нормальну їжу; сприяє зниженню ваги; поставляє в організм корисні речовини (вітаміни, мікроелементи); зміцнює судини, тонізує м’язи, додає сили і енергії; дозволяє переглянути своє меню, змінити раціон харчування.

Склад Енерджі Дієт дозволяє отримувати і повноцінно засвоювати корисні речовини, що не накопичуючи зайвої ваги.

У продукті міститися компоненти:

    Тварини і рослинні жири, білки, вуглеводи. Всі ці елементи життєво необхідні для людини. Ненасичені жирні кислоти. Саме вони знижують рівень «поганого» холестерину, замінюючи його більш якісним – «хорошим». Харчові волокна і вуглеводи. Саме вони дають можливість організму позбавитися від токсинів і нормалізувати мікрофлору кишечника.

Як правильно вживати?

Існують різні відгуки про Енерджі Дієт (позитивні і негативні). Продукт запропонований різної консистенції і видів. Це можуть бути коктейлі, які потрібно розвести з молоком. Брати до уваги слід калорійність і дозу продукту. Методика схуднення складатиметься з трьох етапів, а терміни скидання ваги індивідуальні.

Рекомендації та відгуки про дієту Енерджі радять дотримуватися такого порядку:

    Перший етап – вживання коктейлів. Другий етап – включення в меню низькокалорійних страв на сніданок і обід. Третій етап – перехід на звичний режим харчування, а вживати коктейлі потрібно в якості легкої вечері.

Важливо! Чай, кава, вода теж повинні бути присутніми в раціоні (не менше 2 літрів рідини на день). Солодке під забороною! Перш ніж починати харчуватися запропонованим французами продуктом, потрібно порадитися зі своїм лікарем. Це пояснюється не тільки тим, що про Енерджі Дієт є негативні відгуки, але й особливостями організму, наявністю хронічних захворювань.

  • Енерджі для схуднення
  • коктелі які спалюють жир
  • уколи що спалюють жир

Comments are closed!

_0.31MB/0.00584 sec