Клітковина для схуднення: як це працює? | 0% жирності | ВКонтакте

Клітковина для схуднення: як це працює? | 0% жирності | ВКонтакте

Зараз вже навіть медикам, а не тільки дієтологів ясно-чим більше клітковини їсть людина, тим менше він важить. І це зрозуміло-продукти з підвищеним вмістом клітковини задають роботу не тільки нашому шкт, а й щелепам, вони

адже вимагають ретельного і тривалого пережовування.

Згадайте, коли ви жуєте булочку або яблуко-що ви їсте довше і ретельніше? Ось те-то й воно. У другому випадку ми обходимося меншою кількістю їжі, адже наїдаємося ми повільніше! До того ж, потрапивши в шлунок, клітковина під дією шлункових соків збільшується в об’ємі. Шлунок наповнюється, спрацьовують рецептори насичення. І нам-то більше їсти не хочеться, а організму доводиться переробляти власні запаси жиру.

Крім того, їжа, з високим вмістом клітковини допомагає підтримувати стабільне вміст цукру в крові і навіть через 2 години після їжі зберігати почуття ситості. Завдяки цьому можна легко позбутися шкідливої??звички кусошнічать, тобто відмовитися від постійного перекушування між їдою. А це вже саме по собі багато чого коштує.

Включіть в раціон достатню кількість клітковини, і ви без особливих зусиль почнете втрачати щодня від 140 до 175 ккал. А це еквівалентно, наприклад, 20-хвилинній пробіжці. І тут-увага! – За кожен спожитий грам клітковини організм мислення кричить нам. »Сюрпрайз! «І знижує загальну енергетичну цінність щоденного меню на 7 ккал, він як-ніби виводить з внутрішнього обороту надлишки калорій, які ви отримали з жирами, вуглеводами, білками.

І за рахунок чого це відбувається?

1.Клетчатка змушує організм виробляти особливі кислоти, що поглинають жири.

2.Он уповільнює всмоктування цукру і створює бар’єр для нітратів з продуктів. Бонус: ви засвоюєте не всі калорії з раціону, частина виходить з організму з клітковиною.

Вчені вважають, що збільшення споживання клітковини в щоденному раціоні-найпростіший спосіб контролювати свою вагу і апетит. При цьому ви активні і бадьорі, адже їжа, багата клітковиною, саме їжа, а не таблетки!, Містить також безліч вітамінів, мінералів, інших біологічно активних речовин. А вони-то і заряджають нас енергією і допомагають підтримувати гарне самопочуття.

Є продукти, які відрізняються великим вмістом клітковини, але для ефективного зниження ваги підходять не всі. Рекомендовані продукти, що містять клітковину для схуднення такі: пшеничні висівки, крупи, капуста білокачанна, горох. квасоля, горіхи, морква, гриби свіжі, малина, інжир, фініки, агрус, чорниця. Варка і перетирання продуктів погіршують якість клітковини.

  • як похудати в домашніх умовахв контаккті
  • Їжа з великим вмістом клетчаткі
  • продукти з великим вмистом клетчатки
  • продукти з високим вмістом клетчатки
  • худнути з клетчаткою
  • як похудати від клітковини
  • як правильно істи клетчатку

Comments are closed!

_0.31MB/0.00779 sec