Клітковина для схуднення: дієта на клітковині. Клітковина відгуки. | Bondinfo. ru

Клітковина для схуднення: дієта на клітковині. Клітковина відгуки. | Bondinfo. ru Клітковина для схуднення: дієта на клітковині. Клітковина відгуки.

Клітковина для схуднення

Клітковина під впливом шлункового соку збільшується в розмірах і, проходячи по товстій кишці, очищає її від шлаків . в результаті

чого поліпшується всмоктування поживних речовин . Це обгрунтовує застосування клітковини з метою схуднення . Коли ви їсте продукти багаті клітковиною, при її розбуханні, спрацьовує рецептор насичення і відчуття ситості зберігається близько 2 годин. Також показана клітковина для схуднення і діабетикам . так як вона знижує рівень цукру в крові і відповідно, знижується рівень інсуліну. А інсулін – це гормон, що відповідає за регулювання вуглеводного, білкового та жирового обміну речовин. Більше про клітковині можна дізнатися зі статті Клітковина рослинна. Користь клітковини. Продукти з клітковиною .

Є багато дієт для схуднення з використанням клітковини. Дієта на клітковині . в перебігу дня випити 4 склянки кефіру (йогурту), куди попередньо додавати по 2 чайні ложки аптечної клітковини на кожну склянку. У перебігу дня можна з’їсти близько 200г. іншої їжі. Для істотного результату тривалість дієти повинна бути близько двох тижнів. Але пам’ятайте, що будь-яка дієта не забезпечує достатнього надходження вітамінів і мікроелементів, тому паралельно з дієтою краще приймати полівітамінні препарати. А от щодо розвантажувального дня на клітковині . так це ТАК! Один день на тиждень влаштувати відпочинок своєму організму дуже навіть корисно. Для цього в перебігу дня випийте 4 склянки кефіру (йогурту) попередньо додавши 2 чайні ложки клітковини на стакан. Крім кефіру нічого не їжте, можна пити воду, чаї (добре вітамінізовані-продаються в аптеці).

Для схуднення важлива не тільки клітковина, а і правильне харчування, фізичні вправи, наприклад хайкинг, дивіться статтю: « хайкінга – спалюємо калорії приємно і без зусиль! »

Клітковина відгуки:

Хочу про клітковині залишити свій відгук . так як регулярно використовую її: як з продуктами харчування (салати, висівки, макарони твердих сортів, хліб з висівками…), так і в готовому вигляді, куплену в аптеці (клітковину з гарбуза, з розторопші, з яблук…). Купити клітковину можна мало не в будь-якій аптеці. Продається вона в коробках, в пляшках, має консистенцію борошна (трохи крупніше), або в гранулах. Я, як правило, додаю по 1-1,5 ст. ложці клітковини на склянку кефіру і ем замість сніданку. Результат чудовий: і травлення налагоджується, і голод вгамовується, і зайва вага не страшний. Вартість клітковини різна. Я купую в коробці 300гр. за 13-17 грн. і вистачає мені її десь на місяць. А є клітковина і по 100-200 грн. але чи краще вона в 10-20 разів звичайнісінькою, або реклама, доставка… дорогі – судити не беруся. Дана стаття написана для сайту bondinfo. ru та її копіювання і будь-яке відтворення заборонені.

Інші відгуки Ви можете прочитати в коментарях.

Буду вдячна Вам за Ваші відгуки про використанні клітковини. І сподіваюся мій і Ваш досвід використання як продуктів містять клітковину, так і клітковини аптечної стане в нагоді багатьом людям.

Можливо Вам буде цікава стаття: Капустяна дієта: мій досвід і моє відкриття . де я описала як капустяна дієта відбилася на моїй шкірі.

Важливо! Самолікування може нашкодити здоров’ю! Перед використанням будь-чого необхідно проконсультуватися з лікарем!

Бажаю вам міцного здоров’я!

  • клітковина для схуднення
  • Клітковина для схуднення відгуки
  • клітковина рослинна
  • клітковина купити
  • клітковина для похудання
  • клітковина в аптеці
  • клітковина схуднення відгуки
  • клітчатка
  • кефір з клітковиною
  • клітковина де купити

Comments are closed!

_0.31MB/0.02772 sec