Класичний масаж

Класичний масаж Класичний масаж

Ви хочете розслабитися після важкого трудового дня або полегшити біль у м’язах після інтенсивного тренування? Тоді вам потрібен класичний масаж, який сприяє релаксації і поліпшенню загального стану організму людини.

Такий вид масажу може виконуватися як в інтенсивному ритмі, так і в більш спокійному, але його цілющі властивості незаперечні. Якщо вас бентежить ціна масажу, подумайте про те, яку користь може принести втомленому тілу всього один пятдісятімінутний сеанс.

Класичний масаж – це свого роду загальний масаж, виконуватися він може на різних ділянках тіла. Під час сеансу використовуються різні прийоми, але результат, звичайно ж, залежить від кваліфікації та майстерності спеціаліста. Основними прийомами масажу є:

• Погладжування.

• Вижіманіе.

• Потряхіваніе.

• Розминання.

Під час загального масажу клієнт повністю роздягається і лягає на зручний масажний стіл. Тіло накрите простирадлом, в процесі сеансу масажист відкриває ту чи іншу частину тіла. Починається сеанс з погладжувань і розминки – це потрібно для того, щоб поліпшити кровообіг, і обов’язково застосовується якісну масажну олію. Між різними прийомами масажист проводить погладжування оброблюваної ділянки тіла. Завершується масаж теж легкими рухами. Найбільша інтенсивність роботи рук фахівця припадає на середину сеансу.

При цьому перед початком сеансу масажист повинен обов’язково запитати у клієнта про його переваги, можливі захворювання або алергії. При вагітності масаж потрібно проводити з особливою обережністю, і тільки на верхню частину спини. Клієнт при цьому знаходиться у вертикальному положенні (залежно від терміну вагітності).

Якщо ви не знаєте, де зробити масаж в Єкатеринбурзі на професійному рівні, то відповідь ви знайдете, відвідавши Чапаєвської лазні.

Якісний масаж зцілює від недуг і допомагає схуднути

Якщо у вас проблеми з опорно-руховим апаратом, якщо вам потрібна реабілітація після перенесеного захворювання, тоді вам допоможе лікувальний масаж. Він допоможе швидко відновити сили і підвищити працездатність після фізичного і розумового стомлення. Лікувальний масаж призначають при травмах хребта і для зміцнення м’язів, він запросто допоможе зняти біль і неприємні відчуття. Також такий масаж позбавить вас від психологічного дискомфорту. Справжні професіонали масажного мистецтва завжди готові допомогти всім бажаючим.

Ви мрієте схуднути, але обсяги не йдуть? Цілком можливо, що у вас спостерігається порушення обміну речовин. Масаж для схуднення здатний творити чудеса – він нормалізує кровообіг, виводить токсини, допомагає розчинити жир і прискорює метаболізм. Завдяки тому, що масаж для схуднення проводиться за допомогою спеціальних косметичних засобів, ефект буде помітний вже через пару сеансів.

Хочете розслабитися, оздоровитися або схуднути? Мрієте про те, щоб ваше обличчя завжди було свіжим і привабливим? Запишіться на масаж в «Чапаєвське лазні», тут працюють справжні професіонали масажного мистецтва, які допоможуть вам знайти молодість і здоров’я.

Це традиційний вид масажу, відомий практично кожній людині з дитинства. Такий масаж – вірний спосіб зняти больові симптоми в м’язах, поліпшити кровообіг, розслабитися після інтенсивних фізичних навантажень.

  • масаж класичний сеанс

Comments are closed!

_0.31MB/0.00563 sec