Китайські таблетки для схуднення, відгуки

Китайські таблетки для схуднення, відгуки Китайські таблетки для схуднення, відгуки

Завантаження.

Наблизитися до краси сьогодні пропонують обіцянками нереальної краси і вічної молодості. І нам складно встояти перед таким привабливим напором.

Скориставшись одним препаратом, ми зможемо нібито назавжди

забути, що таке «зайву вагу».

На цій хвилі китайські таблетки для схуднення дуже популярні. А чи замислювалися ви про те, наскільки це потрібно? Що з цього вийде? Згідно з даними міністерства охорони здоров’я, негативних випадків після прийому таких препаратів не просто багато, вони вже є звичайною ситуацією, схильні до цього в основному категорії повних жінок. Для того, щоб результат став набагато краще, пацієнтки приймали рішення пити по дві-три таблетки за один прийом замість однієї. Як результат – погіршення самопочуття. Мимоволі після таких випадків ми задаємося питанням «Що ж таке містять ці таблетки?» «Яке їх дія на організм?»

Популярні китайські таблетки для схуднення

Якщо вірити рекламі тих, хто займається поширенням цього товару, а також етикеток, складу препаратів – тільки з абсолютно безпечних і натуральних компонентів. Після ряду проведених досліджень таблеток фахівцями були виявлені фенфлюрамин, які відбивають поява апетиту. Відгуки тих, хто пройшов курс схуднення за допомогою китайських препаратів, підтверджують це. Постійна відсутність апетиту відбувається 2ому що ту ділянку мозку, який відповідає за своєчасний прийом їжі, блокується, і його сигнали більше не турбують організм.

Ще цікавий факт – чудодійні китайські таблетки приходять до Росії нелегально. До слова, фенфлюрамин заборонений і карається законом в США. При цьому йдеться про те, що небезпечна речовина може розвинути порок серця. У нашій країні з 2006 року весь перелік препаратів з цією речовиною визнаний психотропним і навіть наркотичним, за законом, його необхідно знищувати. Крім того, китайські препарати викликають проносний і сечогінний ефекти, вкрай небезпечні для організму. Інша частина таблеток викликає неприйняття продуктів, що містять жири і вуглеводи. Організм збіднюється, не отримує необхідних мікроелементів, важливих для його оптимальної життєдіяльності. Поширений препарат «Бомба» викликає стан штучної ситості, це згубно позначається на організмі.

Такі таблетки небезпечні і заборонені для тих, у кого є захворювання нирок, печінки, всього за кілька прийомів можна «посадити» підшлункову залозу. Усі хвороби організму після прийому «китайського дива» загострюються.

Після того, як зупинений прийом таблеток, вага тут же радує, до нього, природно, додаються проблеми здоров’я. Саме це чекає на тих, хто користувався «Мао Тяо» або «Дали» . Найнебезпечніший з китайських препаратів «Ліда» – це просто бомба уповільненої дії для організму, яка накопичує погані речовини. Нейтральними відгуками відзначений «Білайт» . хоча і його побічні ефекти викликають недовіру. Китайські таблетки викликають запаморочення, нудоту, біль у животі і звикання. Можливо, в препаратах є якась добавка, завдяки якій попит на них тільки зростає – і, природно, зростає прибуток.

  • китайські таблетки для схуднення
  • таблетки які відбивають апетит

Comments are closed!

_0.31MB/0.00474 sec