Китайські капсули для схуднення

Китайські капсули для схуднення Китайські капсули для схуднення

admin 22 жовтня 2013 · 0 comments

Практично всі китайські капсули для схуднення славляться своєю ефективність і низьким профілем безпеки. З чуток, в деяких з них міститься заборонена речовина сибутрамін. яке знижує

апетит, але при цьому володіє великою кількістю побічних ефектів. У той же час у складі капсул даний компонент не зазначений. Втім, давайте не будемо гребти всі препарати і БАДи з Китаю під одну гребінку, а розберемо їх окремо.

ЛіДа. Популярнейший китайський препарат для схуднення. Обіцяє зниження маси тіла на 4-6 кілограмів в місяць. Ефективність висока, що підтверджується численними відгуками в інтернеті. Дія препарату реалізується завдяки зниженню апетиту. Для схуднення приймають одну капсулу на день, упаковки вистачає на один місяць. Після досягнення бажаного результату рекомендується регулярний прийом двох капсул на тиждень для підтримки нормальної ваги.

Якщо вірити інструкції, побічних ефектів після прийому препарату не виникає. Якщо вірити відгуками, досить часто зустрічаються:

  запаморочення; головний біль; сухість у роті, спрага; нудота; зниження згортання крові; серцебиття; запори; безсоння; дратівливість.

Цілком імовірно, що наявність подібних побічних явищ, а також висока ефективність препарату обумовлені наявністю у складі сибутраміну, хоча згідно інструкції ЛіДа має безпечний рослинний склад:

  кокосовідная порія; пажитник; люцерна; золотий мандарин; гарцинія; плоди коли; гуарана; сенна; колеус.

дали. Ці капсули випускаються тієї ж фармацевтичною компанією, що ЛіДа. З чуток, сибутраміну в них міститься ще більше. Відгуки свідчать про високу ефективність препарату, який дозволяє скинути до 8 кілограмів на місяць. Побічні ефекти, згідно інструкції, не зустрічаються. Судячи з відгуків, вони ідентичні тим, які ми перерахували під час обговорення препарату ЛіДа. Здоровий глузд підказує, що препарати схожі за механізмом дії. Створюється враження, що вони «зліплені з одного тіста». Але по заявленому складу капсули Дали не схожі на Ліду навіть у першому наближенні. Згідно з інструкцією, препарат містить:

  женьшень; суниця; ялівець; родіола рожева; шипшина; заманіха; глід; лимонник; чебрець; сафлор фарбувальний; перстач; кардамон; чага; бадан; барбарис.

Худі-так. Китайські капсули для схуднення, що позиціонуються як безпечний рослинний препарат. Втім, на відміну від перерахованих вище китайських «побратимів», побічні ефекти в інструкції позначені:

  запори; серцебиття; порушення сну; головний біль; підвищення артеріального тиску.

Сибутрамін Худі-так, схоже, не містить, що є його безперечною гідністю. Судячи з відгуків, побічні ефекти зустрічаються рідко, але результатом прийому задоволені не всі. В інтернеті можна виявити як захоплені відгуки, так і нещадну критику. Склад, на перший погляд, нормальний. Принаймні, черговий пустушкою препарат не виглядає. У нього входять наступні компоненти:

  худія хордонія; глід; ямс китайський; кокосовідная порія; гуарана.

На жаль, достовірно оцінити ефективність препарату, виходячи зі складу, не представляється можливим, так як не вказані дози.

Чарівний лотос. Чергові китайські капсули для схуднення, в яких передбачається наявність сибутраміну. Заявлений склад навряд чи здатний надати небудь ефект, тому що всі компоненти або не впливають на масу тіла зовсім, або містяться в недостатній для розвитку ефекту дозі. Згідно з інструкцією, Чарівний лотос містить:

  індійський кактус; пиколинат хрому; левокарнітіна; екстракт ананаса; індійський лотос.

Чомусь забороняється вживати Чарівний лотос разом з алкоголем. Таке ж обмеження можна знайти в інструкції до сибутраміну, що наводить на певні думки. Побічні ефекти, заявлені самим виробником, також вельми схожі:

  сухість у роті; запаморочення; безсоння; запори; почастішання частоти серцевих скорочень; гіркота в роті; диспепсичні розлади.

Судячи з відгуків, препарат дивно схожий на капсули Ліда і дали. Але Чарівний лотос – менш популярний засіб для схуднення. Відгуків про нього значно менше, тому зробити на їх підставі однозначні висновки про ефективність і безпеку скрутно.

Існує також чимало інших китайських капсул для схуднення, які продаються як через аптеки, так і нелегально, «з-під прилавка». Природно, ми зараз не можемо розібрати їх все, але загальний висновок зробимо. Далеко не завжди виробники китайських препаратів вказують в інструкції правильний склад. Це головна причина, по якій ми не рекомендуємо їх приймати. Навіщо пхати в свій організм капсули, склад яких достовірно невідомий? Так можна втратити здоров’я, і??в такому випадку, навіть придбавши струнку фігуру, ви навряд чи зрадієте кінцевому результату.

Китайські капсули для схуднення (список статей по темі):

 • ліда чи їх ефективність

Comments are closed!

_0.31MB/0.01862 sec