Кільце для схуднення

Кільце для схуднення Кільце для схуднення

Проблема зайвої ваги при сучасному способі життя забуття вже чимало людей. І з кожним роком стає все більше тих, хто починає замислюватися про позбавлення від зайвих кілограмів. Відсутність регулярних фізичних навантажень,

незбалансоване харчування і перекушування в ресторанчиках «швидкої їжі», малорухливий спосіб життя – величезна кількість зайнятих людей не з чуток знайомі з цими сумними явищами. І от з часом людина починає відчувати на собі наслідки такого, м’яко кажучи, неправильного способу життя: спочатку з’являються проблеми з обміном речовин, а в наслідок – з вагою. І тоді потрібно терміново вибирати серед пропонованих способів схуднення якийсь один, який буде і зручним, і дієвим для боротьби із зайвими кілограмами. Такий метод «для ледачих» пропонують виробники спеціальних кілець для схуднення. Вони стверджують, що за допомогою унікальних кілець людина, не вдаючись ні до фізичних навантажень, ні до дієт, зможе швидко і ефективно позбутися зайвої ваги.

Кільця для схуднення, які носяться на пальцях рук, виконані у вигляді потрійної спіралі з магнітиками на кожному кінці. Щільно прилягаючи до пальця, вони одночасно виробляють пасивний точковий масаж. стимулюючи біологічно активні точки пальця. Такими ж властивостями володіють і магніти – вони стимулюють біологічно активні точки шляхом магнітного впливу. Все це в комплексі покращує обмін речовин і нормалізує тиск, як наслідок, активізується спалювання жирових відкладень, а виникнення нових запобігає. Як стверджують виробники, носячи кільця-спіралі на різних пальцях рук, можна домогтися схуднення в різних частинах тіла. Так, наприклад, носіння кільця на великому пальці сприяє схудненню особи, на середньому – зменшенню жирових відкладень на животі, на мізинці – схудненню в стегнах. Обов’язкова умова: кільце повинне щільно прилягати до пальця, тільки так буде забезпечений результативний масаж потрібних точок. Носити такі кільця дозволено постійно, навіть вночі під час сну. Знімається ж кільце для схуднення приблизно один раз на тиждень – для чистки.

Кільця для схуднення для носіння на пальцях ніг виконані з медичного силікону. Це напівпрозоре колечко, з внутрішньої сторони в яке в спеціальне поглиблення «вбудований» магніт. Коли кільце одягається на палець, магніт повинен виявитися знизу: при ходьбі він стимулюватиме біологічно активні точки. Масаж цих точок посилає імпульси в мозок, який, у свою чергу, змушує працювати слабкі м’язи середини тіла – внутрішній частині стегон, сідниць, живота. Крім того, точковий масаж забезпечує нормалізацію метаболізму, що якнайкраще сприяє позбавленню від зайвої ваги. Починати носити кільця для схуднення на пальцях ніг потрібно поступово: спочатку по 2-3 години на день, поступово збільшуючи кількість годин. Через тиждень кільце для схуднення вже можна носити протягом більш тривалого часу, не знімаючи. Протипоказаннями до носіння кільця для схуднення є вагітність, підвищена температура тіла, гіпертонія і хвороби серця.

Переважна більшість людей, що мали справу з кільцями для схуднення, стверджує, що цей метод позбавлення від зайвої ваги не працює. Є й ті, кому певного результату за допомогою кілець досягти все-таки вдалося, правда, не обійшлося тут і без спеціального харчування і фізичних навантажень. Лікарі кажуть: носіння кільця може бути тільки допоміжним методом, таким собі стимулом для схуднення. І, тим не менш, використовуючи кільце для схуднення, пасивним методом позбутися жирових відкладень навряд чи вдасться. Найбільш розумним рішенням буде, все-таки, звернення до фахівця, який індивідуально підбере відповідну методику для боротьби із зайвими кілограмами. А колечко пускай на пальці носиться: допомога у важкій боротьбі з надмірною вагою зайвою не буває.

Спеціально для netkilo. ru – Тетяна Аргамакова

Кільце для схуднення: відгуки

  • точковий масаж сідниці і сідниць
  • схуднути в листопаді
  • швидко схуднути для тих кому важко вдається
  • як можнапохудати у пальцях
  • як похудати за допомогою кольця

Comments are closed!

_0.31MB/0.00429 sec