Кефірна дієта або чи можна схуднути на кефірі. | Аля-блондинка

Кефірна дієта або чи можна схуднути на кефірі. | Аля-блондинка Кефірна дієта або чи можна схуднути на кефірі.

Дата: 29.04.2012 | Опублікував: admin38

Багато жінок задаються питанням – як схуднути. Звичайно, способів багато, якісь з них вам не підходять,

якісь дуже дорогі, як наприклад Кремлівська дієта. Але все-таки є один прекрасний спосіб схуднути на кілька кілограмів. Мова піде про кефірної дієті – адже кращого засобу для розвантаження вашого організму від зайвої ваги придумати досить складно. Чому саме дієта кефіру і чи можна схуднути за допомогою кефіру?

Посудіть самі, для того, щоб почати худнути за допомогою кефіру, вам не потрібно купувати ніяких дорогих засобів для схуднення, найголовніший інгредієнт – кефір, який ви без проблем купите в найближчому магазині. Всі страви, приготовані на основі кефіру є низькокалорійними, тому це позбавить вас від підрахунку калорій, в цьому просто немає сенсу.

Далі, в середньому, якщо «кефірний день» проведено правильно, то скидається порядку півкіло зайвої ваги. Звичайно, дієта кефіру – дуже складно з огляду на те, що ви будете дико хотіти їсти і дуже складно буде утриматися не з’їсти хоча б шматок хліба.

дієти кефіру в бутність мою студенткою називали «студентською», тому що основним продуктів дієти є кефір – а він зовсім недорогий. Так що крім того, що ви помітно схуднете, ви ще й заощадите.

Далі з плюсів дієти кефіру можна відзначити те, що вона відмінно очищає ваш кишечник. Взагалі, кефір сам по собі корисний, він виводить з кишечника накопичилися продукти обміну речовин. Посидьте пару днів на кефірі і ви відчуєте якусь легкість что-ли. Сама я регулярно влаштовую собі «кефірів» дні навіть не в цілях скинути пару кілограм, а більше все-таки для очищення організму. Поголодувати день – це корисно.

Організм насилу може витримати таке мізерне харчування, тому не рекомендується сидіти на кефірі більше 2-3 днів. Бо можуть відбутися зміни в роботі систем організму, який за 3 дні може дуже сильно виснажиться. Крім того, проведений «кефірний» курс не довгограючий, можна так сказати, що він більше тимчасовий, коли потрібно скинути пару-трійку кілограмів перед якою-небудь подією. Оптимально – проводити кефірів дні пару раз на тиждень . обов’язково робити перерву на 2 дні.

Основні правила дієти кефіру.

1. Пам’ятайте, що кефірна розвантаження протипоказана особам, страждаючим захворюваннями шлунка та кишечника (гастроентерологічні захворювання), тому якщо у вас гастрит або виразка, нехай навіть зарубцювати – то не варто пробувати схуднути на кефірі.

2. Найголовніше, якщо ви вирішили спробувати схуднути на кефірі – пам’ятайте, що в дієті кефіру слід використовувати 2 продукту – сам кефір (основний продукт) і додатковий – фрукти, овочі, які заповнюють шлунок некалорійної масою і допомагають легше переносити дієтичні обмеження. Найчастіше використовую поєднання – кефір і яблука. Також можна збільшити термін дієти, але тоді варто додати ще продуктів. Наприклад, дієта кефір, яблука, курка. Як ви знаєте, куряче м’ясо – дієтичне (без шкіри), тому воно відмінно доповнює кефір і яблука. Судячи з відгуків жінок, найчастіше використовують саме ці 3 продукту-кефір, яблука, курку.

3. Якщо ви випили всю денну норму кефіру, а відчуття голоду все також вас переслідує, не можна здаватися і починати їсти щоколадкі. Краще випийте ще стакан кефіру . Також можна з’їсти яблуко, воно заповнить шлунок і відчуття голоду відступить. Хоча, самі розумієте – якщо хочете швидко схуднути на кефірі, то відчуття голоду вас не залишить на всьому протязі дієти.

4. Кефір повинен вам подобається, інакше ви не зможете пити його постійно.

5. Не обмежуйте себе в питті. Пийте стільки, скільки хочете, однак не все, що хочете. Оптимально – мінеральну воду або трав’яний чай.

6. Ну і останнє правило – не варто в кефірів дні планувати важкі фізичні та розумові навантаження. Як правило, в кефірів дні в спортзал не ходять, інакше фізична робота пробуде таке відчуття голоду, що ви вовком будете вити або на стіну полізете. Ніяких навантажень.

Варіантів кефірної дієта маса, це і одноденна дієта (розвантажувальний день), і 2 денна дієта і навіть 7 денна – цілий цикл, в якому ви повинні викластися по-максимуму.

Кефірна дієта на 1 день

Дуже важливо пам’ятати, що кефірна розвантаження – це струс організму. За 1 день організм втрачає близько 400-600 грам маси, дру час, якщо ви використовуєте кефіру-овочеву розвантаження, то там втрати менше – 300 грам.

Такі поодинокі кефірів дні рекомендується влаштовувати у вільні від роботи дні, краще всього раз в тижні або в 10 днів. У такі дні відбувається чистка організму від шлаків, організм відпочиває від харчової активності.

1. Основним продуктом є кефір.

Добова калорійність знижується в 2 рази – якщо норма 1500 ккал, то в розвантажувальний кефірний день – всього 700.

Також в цей день не їмо сіль і цукор (цукор можна замінити парою ложок меду).

Розвантажувальний день не встигне порушити забезпечення організму поживними речовинами, веть він так короткий.

Отже…

Ранок – стакан кефіру. Протягом дня потрібно випити 1.5 літра кефіру за 5 прийомів. П’ємо кожні 3 години. Крім кефіру можна пити воду, як я вже казала – найкраще джерельну або мінеральну.

2. Яблучно – кефірний день .

Загалом – за день випити 700 грам кефіру і їсти яблука цілий день без обмежень.

Варіювати можете в будь-яких варіантах, хтось спочатку їсть яблука, потім п’є кефір, хтось є відразу кефір і яблука. Хтось натирає яблука на тертці і заправляє такий салат кефіром. Загалом, як вам буде зручніше, так і худніть))

Найголовніше для бажаючих схуднути – якщо ви вирішили худнути за допомогою кефіру . то спочатку спробуєте провести хоча б 1 розвантажувальний день. якщо вам сподобається і ви витримаєте, то тоді вже можна буде пробувати більш тривалі цикли схуднення за допомогою кефіру.

  • ЧИ можна схуднути від кефіру
  • 12 днів на кефірі
  • Від кефіру можно схуднути
  • кефірна дієта скільки кг можна похудати?
  • на скільки можна схуднути за тиждень на кефірній дієті
  • на скільки можна схуднути якщо пити один кефір
  • На скильки можна похудати за два тижня на кефирний диети?
  • стільки днів можна сидіти на кефірі
  • чи можна сидіти на кефірній дієті якщо гастрит
  • чи можна сидіти тиждень на кефірі

Comments are closed!

_0.32MB/0.00646 sec