Катерина Усманова, Біографія чемпіонки з фітнес бікіні | Mad Girls

Катерина Усманова, Біографія чемпіонки з фітнес бікіні | Mad Girls Катерина Усманова – шлях до ідеального тіла.

Ця ефектна чарівна дівчина, що володіє дивно гармонійними формами тіла, народилася 1 жовтня 1988 в місті Кримську. Спорт Катюша обожнювала з дитинства, і завдяки своїй наполегливості та вольовому характеру в даний час добивається в ньому чудових результатів. Після школи закінчила Фінансовий університет, і якийсь час працювала на посаді рекламного менеджера. У 2010 році в житті дівчини відбулися кардинальні зміни. Вона вийшла заміж за кохану людину, який став її надійною підтримкою у всіх починаннях. Монотонну роботу менеджером, змінила на роботу тренером в одному з фітнес – клубів, і відразу ж почала активно брати участь у змаганнях, поступово домагаючись все більших результатів.

Цілеспрямована спортсменка неодноразово займала призові місця на чемпіонатах з фітнесу в Ростовській обл. і Краснодарському Краї, перемагала на чемпіонатах Півдня Росії з жиму лежачи, в 2012 році стала чемпіонкою Світу в цьому виді спорту. Чемпіонат з бодібілдингу та бікіні. що відбувся 13 жовтня 2012 в Севастополі, приніс їй друге місце, а разом з ним захоплення і гарячу любов шанувальників. Зал буквально вибухнув від невдоволення, приголомшений рішенням журі присудити перше місце москвичці Олені Гусєвої.

Саме в цей момент Катерина зрозуміла, що варто домагатися ще більших досягнень, і незабаром, на чемпіонаті Москви і Центрального федерального округу з бодібілдингу, бодіфітнесу, фітнесу та бікіні завоювала першість у номінації «Бікіні, фітнес-модель ». Але молода спортсменка навіть і не думала зупинятися, вирішивши взяти участь у відкритому чемпіонаті Росії з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу. Її чекав справжній успіх – в номінації «Бікіні» Катерина Усманова вийшла на друге місце в Росії і отримала величезну кількість пропозицій по роботі.

Переглянувши фотографії Каті, відразу ж хочеться активно зайнятися спортом. Її форми – межа мрій абсолютно для всіх. Тому, пропоную вашій увазі кілька порад щодо досягнення заповітної мети, які, на думку Катерини, є найефективнішими.

Харчування Катерини Усманова

«Я ніколи не сиділа на жорстких дієтах». – розповідає вона – незбалансоване харчування нещадно шкодить організму. Ні в якому разі не харчуйтеся одним кефіром, гречкою або вівсянкою, в результаті ви можете заробити виразку шлунка та інші небезпечні захворювання. Не варто їсти всілякий «гастрономічний сміття»: консерви, сухарики, чіпси і так далі. У щоденному меню мають бути нормальні, корисні продукти. фрукти і овочі, багато зелені, м’ясо, риба, а так само молочні продукти. І, звичайно ж, без фізичних навантажень знайти красиве тіло не вийде.

Правильні тренування

Щоб стати володаркою красивих форм знадобляться щоденні тренування. Можна почати тренуватися самостійно, проте з персональним тренером ви досягнете набагато кращих результатів. Що стосується швидкого схуднення, то тут дуже ефективна тренування з послідовним чергуванням періодів навантаження високої і низької інтенсивності. Займаючись на біговій доріжці або просто бігаючи по вулиці, чергуйте темп бігу: 2 хвилини легкого, спокійного бігу і 2 хвилини вибухового. Так продовжуйте протягом 20 хвилин. Через зміну навантаження в організмі відбувається розгін метаболізму і втрата зайвої ваги.

І найголовніше: звичайно ж, щоденні заняття – це важко, але тільки спочатку. Не шукайте якихось диво – вправ, починайте з класики і не помилитеся. Навчіться відчувати своє тіло, воно саме вам підкаже, що ви робите правильно, а що ні. Любіть його і працюйте над його удосконаленням дуже старанно, щоб вийшов справжній шедевр! Адже життя одне, і саме вам вирішувати, в якому тілі її прожити. Успіхів! »

На завершення статті напевно багатьом буде цікаво подивитися на фото до і після і кілька практичних відео порад для створення ідеальних сідниць, преса, грудей і інших частин тіла.

Фото до і після (2011 – 2013) Зростання 166 Вага 56кг

Відео тренування Катерини Усманова

Тренуємо сідниці

Робимо гарні ніжки

Тренування на прес і ноги

Всі фотографії відео Катерини Усманова взяті з відкритих джерел.

  • екатерина усманова возраст и рост
  • як змінитись жінці стати ефектною чарівною
  • який ріст в каті усманової?

Comments are closed!