Катерина Андрєєва (ведуча) вік, біографія, фото Каті Андрєєвої (дочка, чоловік)

Катерина Андрєєва (ведуча) вік, біографія, фото Каті Андрєєвої (дочка, чоловік) Вам подобається Катерина Андрєєва? Фото: Катерина Андрєєва Біографія Катерини Андрєєвої

Батько дівчини працював заступником голови Держпостачу СРСР, а мама була домогосподаркою. До речі, у Катерини є молодша сестра Світлана.

Невідоме дитинство

У дитинстві Катя Андрєєва була досить стрункою. Вона захоплювалася баскетболом, і навіть деякий час вчилася в школі олімпійського резерву. До речі, вагітність і пологи ніяк не позначилося на фігурі ведучої.

Втім, на п’ятому курсі інституту, в той час, коли Катерина писала диплом і вела досить малорухливий спосіб життя, сталося щось жахливе. Сама журналіст згадує про цей кошмар із здриганням. Вона важила близько 80-ти кілограмів. Втім, для свого зростання (у той час близько 170 см) вона зовсім не виглядала потворної товстункою, принаймні, їй самій так здавалося.

«Я була великою: велике обличчя, потужні шия і руки. Те, що я не велика, а просто величезна, я зрозуміла після зважування », – усміхається ведуча.

«Я запросто могла ввечері засісти на кухні, з’їсти сковорідку смаженої картоплі з куркою, заїсти все це баночкою Паттісон, приміром, і запити чаєм з маминими пирогами. Я сама не розуміла, що поправляюся. Терезів-то в будинку не було. Якщо хтось хоче тримати себе «в тілі», то вдома ваги потрібні обов’язково, на одяг покладатися не можна », – розповідає Катерина Андрєєва.

Тоді Катерина стала відвідувати спортзал і сіла на дієту. За чотири роки вона втратила 20 кілограмів. До речі, старий вага більше не повернувся. Зараз Андрєєва краще, ніж будь-коли, знає що значить терпіння. І дієта з фітнесом вже міцно увійшли в її життя.

Зоряне меню

Телеведуча дуже трепетно??ставиться до свого раціону. Вона вже не може їсти більше, ніж потрібно організму. Гурманом себе Катя не вважає і не вітає вишукувань в їжі.

Всіх цікавить її секрет краси

«Все має бути просто», – заявляє Андрєєва. І стверджує, що сама ідеальна – це японська кухня. У них тільки натуральні продукти і максимум вітамінів. А продукти готуються на максимальному вогні і швидко, щоб вітаміни залишилися «живими». Вранці знаменитість їсть кашу, в обід – суп неодмінно на м’ясному бульйоні, а ввечері підкріплюється чимось легким.

Маленька брехуха

Спочатку Катерина Андрєєва жила на Кутузовському проспекті, пізніше на Ленінському, а потім в центрі. Так чи інакше, Кремль був поруч завжди. У дитинстві дівчинці навіть здавалося, що вона живе в Спаській башті. Коли Катя вперше прийшла в дитячий сад, то виховательці так і сказала. Працівники дитсадка сполошилися і почали з’ясовувати, хто ж батьки у новенькій і чи потрібна їй особлива опіка. До речі, коли з’ясувалося, що Андрєєва прибрехати по-приводу свого становища в суспільстві, то їй, за її ж словами, міцно дісталося. Втім, сама Катерина впевнена, що ні брехала, адже їй насправді здавалося, що вона живе в Кремлі.

Варто відзначити, що Катерина Андрєєва закінчила Московський педагогічний інститут імені Крупської в 1990 році, а також вчилася у Всесоюзному юридичному заочному інституту, а поле цього навіть працювала в Генеральній прокуратурі. Там вона числилася у відділі діловодства слідчого управління.

Шкідливі звички

На екрані ідеальна, в житті – із шкідливими звичками. Катерина жити не може без шоколаду і сигарет. І якщо пристрасть до цукерок можна пояснити, то кинути палити Катерина Андрєєва вже зневірилася. Правда, телеведуча воліє надлегкі сигарети і неодмінно «Muratti». До речі, в Москві улюблену марку з вугільним фільтром не продають, і тютюн доводиться возити з Італії.

Катерина Андрєєва з донькою

Снігова королева

Катерині Андрєєвої була пряма дорога в професію юриста, історика або в акторську середу. Однак вона вибрала телебачення.

В інституті знаменитість спочатку навчалася на юридичному факультеті, але коли зрозуміла, що з юриспруденцією не складається, то перейшла на істфак, тому як завжди цікавилася історією.

На телебачення же Андрєєва потрапила просто. Вона дізналася про набір на курси підвищення кваліфікації працівників телебачення і радіомовлення. Але, під час навчання, у свої сили дівчина не вірила. Просто тому, що її часто лаяли. Викладачі вважали, що Катерина, холодна і зарозуміла на екрані, отака «Снігова королева». До речі, вчилася Андрєєва у Ігоря Кирилова і стала однією з останніх телевізійників, хто пройшов дикторську школу.

На телебаченні Катерина Андрєєва стала працювати з 1991 року. Спочатку вона була диктором Центрального телебачення та телекомпанії «Останкіно», потім ведучою «Доброго ранку», а з 1995 року працювала в телекомпанії «ОРТ» редактором інформаційних програм і ведучою «Новин». У Дирекції інформаційних програм вона з 1995 року, а в ефір пішла в 1995 році.

Катерина Андрєєва на відео

Постійної і незмінний ведучий програми «Час» на Першому каналі Андрєєва стала в 1998 році. До речі, в 1999 році, за результатами опитування в мережі її визнали найкрасивішою телеведучої в Росії.

До цього часу Катерина Андрєєва вже закінчила історичний факультет і Всесоюзний інститут підвищення кваліфікації працівників радіо і телебачення. І до того ж написала дисертацію з Нюрнберзькому процесу.

«Коли я перший раз вийшла в ефір, то так пульс бився, що я ледве дихала», згадує Катя, однак зараз її мало що може вивести з рівноваги і працювати вона може в будь-яких умовах. А от з втомою Андрєєва бореться легко, вона просто лягає на найближчому дивані і дрімає хвилин двадцять.

Стиль

Телеведуча сама собі стиліст. І при цьому вона вважається однією з найстильніших працівників телебачення. Вона віддає перевагу строгий і вишуканий стиль. Причому у всьому, будь то одяг, косметика або манери. Ефірну одяг Катя купує сама, сама робить собі зачіску і завдає ефірний макіяж.

Захоплення

Катерина Андрєєва обожнює ходити по антикварних магазинах. За її запевненням, у неї гострий нюх на старі речі. Провідну неможливо обдурити або продати їй підробку. При цьому вона вміє торгуватися, якщо знає, що це річ дійсно її.

Кіно

Катерину Андрєєву можна побачити на екранах і не в якості телеведучої. Вона знімалася в кіно. Перший фільм з її участю вийшов в 1990 році. Він називався «Невідомі сторінки з життя розвідника”

З коханим чоловіком

Через рік ведуча зіграла в картині «породженням пекла», а в 1999 році стала актрисою фільму «У дзеркалі Венери».

Персонаж Катерини Андрєєвої використовували в анімованої шоу-пародії «Мульт особистості».

Особисте життя

Катерина Андрєєва успішно поєднує в собі і тип ділової жінки, і мати сімейства. Вона не приховує, що щаслива у шлюбі. Зараз вона вдруге одружена з бізнесменом Душко Перовіч, чорногорцем за національністю. Пара одружилася в 1989 році і виховує доньку Катерини Наталю від першого шлюбу.

Катерина розповідає, що її чоловік Душан побачив її вперше по телевізору. Розшукав через знайомих журналістів. Три роки молода людина доглядав за своєю коханою. Весь цей час він посилено вивчав російську мову, при знайомстві з Катериною він знав буквально десять слів на її мовою. І в один прекрасний момент Андрєєва зрозуміла, що це саме та людина, яку вона чекала все життя.

речі, донька Наталя закінчила юридичний факультет МГИМО і не має наміру йти по стопах матері.

  • жіноча школа катерини андрєєвої

Comments are closed!