Катайся на роликах і худни! | Схуднення

Катайся на роликах і худни! | Схуднення Ролики: екіпіровка

З чого почати? З покупки необхідного спорядження! Існує дюжина виготовлювачів, що пропонують різні моделі роликових ковзанів. І всі навперебій стверджують, що саме ця модель “спеціально

для тебе”. Оцініть свої бажання і можливості, враховуючи, що існують моделі для юніорів, універсальні і гоночні моделі, ковзани для фрістайлу та хокею.

Лідируючими фірмами-виробниками є Roges, K-2 і Bauer. Середня вартість моделі – 150 $.

Приміряючи роликові ковзани, не знімайте їх протягом 10 хвилин. Спробуйте поворушити ногою. Переконайтеся в тому, що черевик ніде не тисне: нога повинна відчувати себе комфортно. В іншому випадку без мозолів не обійтися.

Невід’ємна частина роллінга – це захист. Шолом, наколінники, налокітники і рукавички – аксесуари, що забезпечують вашу безпеку.

До того ж, вони надають родзинку стилю ролерів. Коштує такий комплект близько 40 $.

Треба сказати, що єдиного стилю для катання на роликах не існує. Модно те, в чому відчуваєш себе комфортно. Головне: одяг має бути міцною, тому що асфальт – покриття грубе, і падіння може мати ряд неприємних наслідків. У цьому сенсі джинсовий одяг дуже актуальна, до того ж вона завжди в моді.

Навчитися кататися на роликах

Навчитися кататися на роликах можна досить швидко. Але треба чітко уявляти собі, що не всяка поверхню годиться для катання: остерігайтеся мокрого асфальту і нестандартних форм, ніколи не катайтеся по калюжах і піску.

друге, не варто забувати про те, що вашими сусідами є діти, велосипеди і автомобілі. Ставши на ковзани, ви перебуваєте в зоні ризику: як для себе, так і для оточуючих.

третє, не бійтеся падінь, але майте на увазі, що падати потрібно тільки вперед.

В четвертих, навчитеся тримати правильну стійку.

Виглядає вона так: корпус трохи нахилений вперед, одна нога на полроліка попереду іншої, ноги на ширині плечей і злегка зігнуті в колінах.

При русі необхідно рівномірно переносити вагу тіла з однієї ноги на іншу, а при гальмуванні розподілити її на п’яти, чи не піднімаючи при цьому носка.

Людина, досконало опанувала нескладної технікою катання на роликах, отримує справжню насолоду від життя.

Роллінг дає можливість відчути, що ти володієш власним тілом, керуєш своїми рухами: це запаморочливе відчуття свободи і польоту.

Про користь роликової їзди

Катання на роликових ковзанах – прекрасний вибір для тих, хто хоче перебувати в хорошій спортивній формі.

Неспроста роллінг-тренінг починає проникати в західні фітнес-клуби. У процесі катання в роботі задіяні м’язи ніг, які дуже складно тренувати якимось іншим способом.

    Навіть при повільному русі на роликах ваше тіло витрачає близько 400 калорій на годину. При швидкому катанні ви витрачаєте до 900 калорій.

Для порівняння: за одну годину занять аеробікою витрачається максимум 800 калорій, їзда на велосипеді спалює 600, теніс – 700.

Регулярне катання покращує роботу легенів, знижує небезпеку серцево-судинних захворювань, підвищує міцність анатомічних структур.

До того ж, кататися на роликах можна по-різному: займатися акробатичним фристайлом, танцями, грати в теніс і баскетбол, подорожувати. Роллінг дає необмежені можливості для тих, хто хоче краще пізнати себе і стати впевненішою в своїх силах.

Як не назви захоплення роликами: стилем життя або активним відпочинком, розвагою або видом спорту, головне – почати, відчути, що це і твоє пристрасть. Все інше – справа терпіння і часу.

  • чи худнеш коли катаєшся на роликах?

Comments are closed!

_0.31MB/0.01268 sec