Кардіо тренування для схуднення

Кардіо тренування для схуднення Кардіо тренування для схуднення

Ви намагаєтеся схуднути? У такому випадку вам не обійтися без кардіо, адже це найкращі вправи для схуднення. Однак є одна проблема. Вам необхідно зрозуміти наскільки інтенсивними повинні бути ваші навантаження, а також вибрати собі підходящі

кардіо руху. Але перед тим як почати заняття за цією програмою вам слід зрозуміти, в чому ж полягає її своєрідність і як кардіо впливає на ваше тіло.

Як кардіо допомагає худнути?

Вам має бути відомо, що ви втрачаєте вагу, якщо ваш організм спалює більше калорій, ніж ви отримуєте з їжі. Оптимальний спосіб досягти цієї мети – скомбінувати кардіо, силове тренування і здорову дієту. Однак наріжним каменем цієї програми є саме кардіо вправи. І ось чому.

Кардіо допомагає спалювати найбільше число калорій за одне тренування. Під час виконання цих вправ ваше серце б’ється частіше, кров перекачується швидше, ви дихаєте напруженішим, потієте і спалюєте калорії.

Роблячи всього кілька кардіо рухів можна спалити від 100 до 500 калорій. Точне ж кількість залежить від інтенсивності вашої роботи, часу виконання вправ і використовуваного обтяження.

Оскільки при заняттях кардіо ви спалюєте безліч калорій, вам не потрібно різко зменшувати кількість калорій у вашій їжі.

Ці вправи можна робити майже кожен день без ризику отримати травми або перетреніроваться

Найкращі кардіо вправи

Ви вже зрозуміли, якщо ви хочете схуднути, вам не обійтися без кардіо вправ. Однак, як дізнатися які рухи з них найкращі, і скільки їх потрібно робити, щоб втратити вагу?

Не можна говорити про якісь конкретні кращих кардіо вправах. Найефективнішим засобом є регулярне виконання вашої основної тренування. Тільки так ви можете досягти ваших цілей і втратити потрібне число кілограм. Проте, кардіо руху розрізняються по інтенсивності впливу на організм.

Ударна активність. Рухи, що впливають на організм різко, наприклад ходьба, збільшують серцевий ритм швидше, ніж ті, які стимулюють активність плавно (велосипед або плавання).

високоударная активність. При вправах, які діють особливо різко, наприклад, біг або стрибки, ваш організм спалює більше калорій, ніж при рухах з низкоударной активністю (прогулянки).

Повноцінна активність. Особливо цінні вправи, спрямовані на м’язи всього тіла. При роботі як верхньої, так і нижньої частини тіла (наприклад, при бігу на лижах) ваш серцевий ритм швидко частішає, і ви спалюєте більшу кількість калорій.

Але це не означає, що не слід робити низкоударной вправи. І той, і інший тип активності дозволяє нам спалювати калорії і, лише поєднуючи їх, ви отримаєте збалансовану програму. Для того щоб дізнатися, які кардіо руху ви повинні робити, вам треба відповісти на питання – скільки калорій втрачається при виконанні тих чи інших вправ?

Ось приблизна кількість, яке людина вагою близько 67 кг спалює за 30 хвилин наступних занять:

Степ аеробіка: 340 калорій;

Велотренажери: 238 калорій;

Плавання: 270 калорій;

Ходьба (близько 5 км на годину): 170 калорій;

Біг (близько 6,5 км на годину): 270 калорій;

Руху по газону з газонокосаркою: 200 калорій.

Як ви бачите, навіть при прогулянках і підрізці трави на галявині біля будинку, ви можете розпрощатися з значним числом калорій. Ось тому-то кардіо має таке велике значення при втраті ваги.

Яка кількість кардіо вправ слід виконувати?

Досить складно дізнатися точну кількість кардіо вправ, які потрібно виконати для схуднення. Американський Коледж Спортивної Медицини та Американська Асоціація Здорового серця рекомендує проводити годинне тренування помірно-сильної інтенсивності 4 – 6 разів на тиждень. Але швидше за все, кількість кардіо навантажень слід підбирати індивідуально для кожної людини. Це число залежить від таких факторів як:

Кількості калорій, які ви споживаєте з їжею;

Інтенсивності ваших тренувань;

Вашого метаболізму, який у свою чергу залежить від статі і віку;

Вашого рівня фізичної підготовки;

Вашої ваги і відсотка жиру в організмі;

Вашої програми вправ.

А ось кілька порад щодо вибору найбільш ефективної програми кардіо тренування:

Для початківців, робіть кардіо вправи за вашим вибором, виконуючи їх залежно від рівня вашої спортивної підготовки.

Щотижня збільшуйте час тренування, поступово довівши її від 30 до 45 хвилин.

Як тільки ви відчуєте свою підготовленість, додайте один раз на тиждень интервальную навантаження. Вона допоможе вам спалити більше калорій і сприятиме тренуванні витривалості.

Займайтеся по вашій схемі 5 – 6 разів на тиждень, намагаючись варіювати вправи та інтенсивність, з якою ви працюєте.

У статті «Спалимо більше жиру з кардіо вправами» ви можете дізнатися про тренування з різними рівнями інтенсивності. З її допомогою ви зможете скласти свою власну програму.

Навіть якщо ви будете виконувати тільки кардіо навантаження, ви гарантовано схуднете. Проте втрата ваги буде значно ефективніше, якщо комбінувати такі вправи з силовим тренуванням і здоровою низькокалорійною дієтою.

Кардіо тренування і вага

Однак є люди, які не хочуть худнути, а навпаки хочуть наростити м’язи, що веде до збільшення маси тіла. Ви думаєте кардіо вправи завадять цієї мети? Аж ніяк! Адже ці рухи служать не тільки для втрати ваги. Вони створюють сприятливі умови для роботи серця і легенів, сприяють підтримці здоров’я і гарного самопочуття.

Природно, якщо ваша мета наростити м’язи, вам не потрібно робити кардіо щодня. Але, принаймні, одне 20-хвилинне заняття на тиждень, не зашкодить вашим цілям, а навпаки допоможе вам. При цьому отримавши всі переваги кардіо, ви не витратите дуже багато калорій.

Автор: Людмила Гольдіна

Фото: depositphotos. com, Kzenon

  • кардіо вправи
  • кардіовправи
  • кардіо вправи для схуднення
  • кардіотренування для схуднення
  • харчування після кардіо тренування
  • кардіо для схуднення
  • кардіо тренування вправи для схуднення фото
  • з якою інтенсивністю спалюються калорії після ходьби
  • як якісно спалити калорії
  • Кардіо вправи для тіла

Comments are closed!

_0.31MB/0.00685 sec