Капустяна дієта Юлії Началова і повсякденний раціон

Капустяна дієта Юлії Началова і повсякденний раціон Капустяна дієта Юлії Началова і повсякденний раціон

Відома російська співачка Юлія Началова вирішила на якийсь час покинути сцену, щоб повністю присвятити себе вихованню дочки. Однак щасливе материнство мало свої наслідки – дівчина помітно погладшала.

Тому, коли Юлія вирішила відновити свою творчу діяльність, їй довелося непогано попрацювати над своїм зовнішнім виглядом і фігурою. І, треба сказати, її старання дали прекрасні результати, зважаючи на що дієта Юлії Началова знайшла таку популярність.

Її новий раціон харчування допоміг їй в найкоротші терміни знову зайняти почесне місце в рядах головних красунь російської естради.

Як Началової вдалося схуднути?

За словами чарівної дівчини, вона не вдавалася до жодних спеціальних дієт, які змушують відмовляти собі практично у всіх продуктах, постійно відчуваючи почуття голоду і занепад сил.

Проте, співачці довелося докорінно змінити свій раціон харчування, перейшовши на здорову та корисну їжу. Вона виключила зі свого меню солодощі і все жирне, а основою її раціону стали овочі і риба. Ці продукти здатні насичувати організм безліччю необхідних для нього поживних речовин, вітамінів, мінералів і мікроелементів. Крім того, в рибі містяться корисні поліненасичені жири Омега-3, які, як відомо, неймовірно корисні не тільки для внутрішніх функцій, але і для процесу схуднення. До того ж, Омега-3 не виробляється людським організмом самостійно, тому вживати його разом з їжею потрібно в обов’язковому порядку.

При цьому овочі та рибу співачка вибирає винятково з невеликим вмістом калорій, що дало можливість отримувати всі потрібні корисні компоненти, але при цьому уникати набору ваги. Також Юлія виключила зі свого раціону алкогольні і газовані напої, які теж негативним чином позначаються на фігурі.

Фізичні навантаження Юлії Началова

Щоб привести в тонус м’язову масу, Юлія не зреклися і від фізичних навантажень. Вона займалася фітнесом, а також часто ходила в басейн. Само собою, в комплексі з правильним і помірним харчуванням такі заняття дали відповідні результати. Вже незадовго після того, як Юлія почала вести такий активний спосіб життя, її фігура знову стала стрункою і витонченою, як і до пологів.

Капустяна дієта Началової

Ходять чутки, що популярна співачка в екстрених випадках все ж використовує досить суворі методи схуднення. Один з них – капустяна дієта.

Даний курс дозволяє позбутися від зайвих кілограмів в мінімальні терміни. Меню дієти засноване на стравах з додаванням самих різних сортів капусти.

При цьому термічна обробка всіх продуктів, що використовуються під час дієти, повинна бути мінімальною. Сама Юлія рекомендує готувати капусту на пару або ж варити. При цьому всілякі спеції та сіль можна додавати під час приготування лише в строго обмежених кількостях. Також бажано додавати трохи оливкового масла.

Капустяна дієта допоможе не тільки позбутися від зайвої ваги за лічені дні, а й непогано очистити організм від шлаків, що накопичилися. Крім того, даний раціон нормалізує роботу кишечника.

Повсякденне харчування Началової

Капустяна дієта допомагає Юлі швидко привести себе у форму, однак це зовсім не означає, що в повсякденному житті вона дозволяє собі харчуватися усім, чого душа забажає. Вона дуже уважно ставиться до вибору продуктів харчування, їх якості, калорійністю, енергетичної цінності і т. д.

В першу чергу Началова відмовилася від крахмалосодержащих продуктів. А ось корисну протеїнову їжу вона включає в своє меню регулярно. До такої відносяться нежирні сорти м’яса, риби, продукти рослинного походження, кисломолочні продукти і т. д. Час від часу зірка російської естради може побалувати себе фруктовими салатами, але не заправляючи їх ніякими солодкими і жирними соусами.

За її словами, настільки прості і незначні корективи, які вона внесла в свій раціон харчування, в поєднанні з регулярними заняттями спортом дозволили їй позбутися 20 кілограм зайвої ваги!

Comments are closed!