Капсули яблучний оцет для схуднення

Капсули яблучний оцет для схуднення Капсули яблучний оцет для схуднення

admin 6 березня 2014 · 1 comment

Капсули “Яблучний оцет” – один з відомих БАДів китайського виробництва. Більшість засобів для схуднення з Китаю відомі своєю помітною ефективністю, але в поєднанні з низьким

рівнем безпеки. Подивимося, чи стосується це до капсул “Яблучний оцет”.

Почнемо з того, що вся “офіційна” інформація про цей продукт на сайтах-продавцях написана настільки непрофесійним мовою, що більше схожа на невдалий переклад за допомогою програми-перекладача. Суть зрозуміти, звичайно, можна, але от чи варто довіряти продавцю, який навіть не потрудився надати товару “товарний” вигляд?

Отже, що ж входить до складу капсул “Яблучний оцет”? Список досить великий і досить безграмотно складений. Це:

    Екстракт свіжого яблука Північної Америки Екстракт свіжого винограду Екстракт алое Безліч трав’янистих екстрактів Хітин Порошок конджак Чайний поліфенол Кальцій молочної кислоти Лівообертальний карнітин Вітамін С

Екстракт свіжого яблука Північної Америки. Не зовсім зрозуміло, чим так хороші саме північноамериканські яблука, що виробник вирішив це підкреслити. Можливо, тут міститься деякий натяк на те, що розробка даного кошти здійснювалася “під контролем” представників Сполучених Штатів. Принаймні, в інформації про продукт є згадка про те, що його розробником є??деякий Центр генної біомедичної техніки США – назва саме по собі дивне і безглузде. Або просто поганий переклад.

Якщо тут все ж мається на увазі екстракт яблука, то цей БАД містить деякі вітаміни, мікроелементи, органічні кислоти і пектини. Надає загальнозміцнюючу, тонізуючу дію.

Екстракт свіжого винограду. Не зовсім зрозуміло прагнення виробника підкреслити свіжість компонентів, напевно, це також можна списати на неточності перекладу. Отже, екстракт винограду містить поліфеноли, органічні кислоти, антоціани і інші корисні речовини, і надає переважно антиоксидантну дію, а також зміцнює стінки судин, покращує мікроциркуляцію і сприяє нормальній роботі серцево-судинної системи.

-яке доведений вплив цих двох екстрактів на надмірну вагу не виявлено.

Екстракт алое – біогенний стимулятор, що володіє при прийомі всередину проносну дію. Дратує рецептори стінки кишечника, підсилює перистальтику і викликає його спорожнення.

Безліч трав’янистих екстрактів. Точніше, екстрактів трав. Мабуть, самий інтригуючий пункт переліку. Виробник вирішив приховати від нас своє ноу-хау.

Хітин – один з компонентів панцира морських ракоподібних. Зазвичай в біодобавках для схуднення використовують його похідне – хітозан. Однак його ефективність для схуднення в даний час знаходиться під питанням.

Порошок конджак – набір вітамінів і джерело рослинних волокон, використовуваний як біодобавка до їжі.

Чайний поліфенол – есенція, одержувана з зеленого чаю. Має антиоксидантну дію, покращує стан шкіри. На вагу ніяк не впливає.

Кальцій молочної кислоти. Очевидно, мається на увазі кальцій молочнокислий або лактат кальцію. Він зазвичай використовується в харчовій промисловості як емульгатор і регулятор кислотності. Синергіст, тобто, підсилювачем дії антиоксидантів.

L-карнітин – амінокислота, що виконує в організмі безліч функцій. Підвищує фізичну та інтелектуальну витривалість, допомагає зменшити стрес, знижує рівень холестерину. Володіє деякими, що не остаточно доведеними жиросжигающими властивостями, завдяки чому, є компонентом безлічі біодобавок для схуднення.

Вітамін С – звичайний вітамін С. Бере участь в деяких обмінних процесах в організмі, є антиоксидантом.

Як бачимо, склад цього диво-засоби не видає в ньому ефективної добавки відносно надмірної ваги. Ніщо про це не говорить, крім, хіба що, наявності в складі екстракту алое, карнітину і таємничих трав’яних екстрактів.

Показання та протипоказання

Сей продукт рекомендується вживати при надмірній вазі будь-якої природи та обсягу, будь то підліткове ожиріння. повнота після пологів, пара або пара десятків зайвих кілограмів. Капсули допоможуть усім!

Правда, є досить солідний перелік протипоказань. Продукт не рекомендовано вживати дітям, вагітним і годуючим жінкам, особам із захворюваннями серцево-судинної системи і важкими хронічними хворобами, людям, які перенесли інфаркт або інсульт.

Обіцянки виробників та відгуки споживачів

Незважаючи на невиразний склад, виробник обіцяє, що вже в перші 10 днів Ви втратите 4-6 кілограмів ваги, а за місяць схуднете на 10-20 кг. Не зайвим буде нагадати, що здорове схуднення – це втрата близько 4-5 кілограмів надлишкової ваги в місяць. Все, що більше – ризик для здоров’я.

При цьому, крім спалювання жиру, нам обіцяють виведення токсинів, перехід до збалансованого харчування і поліпшення стану шкіри. Але, судячи зі складу, сподіватися на таку дію не можна.

В інструкції написано, що для того, щоб знайти бажану стрункість і отримати всі інші позитивні ефекти, Вам абсолютно не обов’язково дотримуватися дієти і обмежувати себе в їжі. Фізичні навантаження теж не потрібні, побічних дій засіб не має… Досить просто приймати капсули! Мрія, та й годі!

Відгуки реальних людей про капсулах “Яблучний оцет” виявити досить складно. Може бути, що бажають схуднути стали критично ставитися до того, що пропонують їм виробники біодобавок? Хотілося б, щоб це було саме так, але ні. Хтось все ж наважився їх прийняти і після вживання капсул потрапив до лікарні з порушеннями роботи серця, нирок, травної системи. Хтось не відчув на собі ніякого помітного дії добавки. Є, звичайно, і позитивні відгуки, ось тільки немає гарантії, що їх залишають споживачі, а не самі продавці.

Загалом, ми не рекомендуємо Вам використовувати для схуднення капсули “Яблучний оцет” . Очевидно, це чиясь спроба в черговий раз нажитися на категорії тих, що худнуть, представники якої готові з’їсти все, що завгодно, лише б без зусиль скинути вагу. Однак так не буває. Разом з вагою Ви можете втратити і здоров’я. Єдиний гарантований шлях до схуднення всім вже давно відомий – це здорове харчування і фізична активність. А всі інші способи допомагають у меншій мірі або не допомагають взагалі.

Автор: Софія Черкасова (лікар)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення FoodLover. ru обов’язкове!

  • Яблучні Поліфеноли в капсулах де можна купити

Comments are closed!

_0.31MB/0.51939 sec