Капсули лида. Таблетки лида капсули старий склад. Ліда капсули для схуднення

Капсули лида. Таблетки лида капсули старий склад. Ліда капсули для схуднення. Капсули Ліда

У перебігу багатьох десятиліть, жінки в боротьбі за струнку фігуру йдуть на багато жертви, при цьому до кінця не усвідомлюючи яку насправді ціну їм доводиться

платити за втрату зайвих сантиметрів.

Разом з тим, голковколювання і «ніж» хірурга, несуть в собі приховану небезпеку для життя і здоров’я людини. Будь-яке вторгнення в людський організм – це хірургічна операція, і жоден лікар не дасть Вам ніяких гарантій того, що результат, до якого Ви прагнете буде досягнутий, а після операції у Вас не виникнуть ускладнення, які в подальшому зажадають серйозного і тривалого лікування.

Ми пропонуємо Вам раз і назавжди відмовитися від думок про виснажливі дієти та боротьбі із зайвою вагою хірургічними методами! Спробуйте капсули Ліда і Ви зможете ефективно і швидко позбавлятися від зайвих кілограмів, не змінюючи при цьому свій звичний раціон і не проводячи весь свій вільний час в тренажерному залі.

Капсули “Ліда” є продуктом відомої фармацевтичної компанії “DALI”. Препарат, який встиг завоювати популярність в Японії, США і багатьох країнах Європи, тепер можна придбати і в Росії.

Таблетки лида

Таблетки Ліда не тільки пригнічують апетит і викликають відчуття ситості, але і спалюють жир усередині організму, що перешкоджає утворенню нових жирових відкладень.

Склад препарату:

  пахима коком. У перебігу багатьох століть використовувалося в Китаї як косметичний засіб, що зменшує жирові відкладення. Хризантема. Має лікувальні властивості. Батат. Надає благотворний вплив на рівень глюкози і холестерину в крові людини. Топінамбур. Рослина покращує обмін речовин. Порфіру. У компоненті міститися до 40% сухої маси білка. Золотий мандарин. Цей цитрус, є гібридом мандарина і золотого апельсина, покращує всі обмінні процеси в організмі. Гарциния камборджійская. Плоди цього вічнозеленого дерева родини звіробійного, завдяки що міститься в них гидроксилимонной кислоти, значно знижують апетит, зменшують рівень холестерину в крові і стимулюють організм до спалювання накопиченого жиру. Порія кокосовідная. Гриб є сечогінним засобом. Колеус. Плоди дикорослої чагарнику, містять речовини, що активізують процес розщеплення жирових клітин. КОЛА. Насіння цієї рослини містять до 2,5% кофеїну і 0,05% теоброміну, що пояснює сильний тонізуючий ефект, вироблений ними на організм людини. Ефективні при перевтомі, апатії, мігрені і невралгії. Гуарана. Насіння з плодів гуарани, містять велику кількість органічних речовин, у тому числі органічного йоду та сапоніну. Екстрат плодів Фортунелла толстолистного. Екстрат плодів помаранчі гіркого.

Капсули по 350мг зелено-салатового кольору, вміст капсул – порошок світло-бежевого кольору.

Принцип дії:

  Розщеплюють жири. Пригнічують апетит. Прибирає обсяги. Нормалізує обмін речовин.

Показання до застосування:

  Надмірна вага. Корекція фігури. Переїдання. Порушення обміну речовин. Гіпотеріоз.

Режим дозування:

Приймайте по 1 капсулі “Ліда” один раз на день, не менше ніж за 20 хв. до сніданку на протязі одного місяця. Дуже важливо, під час прийому капсул “Ліда”, випивати велику кількість води, не менше 10 склянок на день. При необхідності можна повторити курс в перебігу другого і подальшого місяців, на протязі яких рекомендується приймати по 1 капсулі через день.

Протипоказання до застосування:

  Не рекомендується приймати: Дітям до 16 років. Літнім людям після 65 років. Вагітним. Годуючим матерям. Гіпертонікам. Людям, які перенесли інсульт або інфаркт. Людям, які мають серйозні захворювання серцево-судинної системи (інфаркт міокарда, ішемічна хвороба, гіпертонія III-IV ст). виразці шлунка, хронічний гастрит.

Саме за допомогою рідини капсули «Ліда» (LiDa) зможуть вивести токсичні продукти розпаду жирів з Вашого організму (до речі, для здорової людини норма споживання рідини не менше 2 літрів на добу).

Умови зберігання:

Препарат “Ліда” слід зберігати в сухому місці при кімнатній температурі. Термін придатності 2 роки.

Переваги даного препарату:

  Швидкий результат (вже після 2-3 тижнів прийому капсул “Ліда”, спостерігається втрата ваги від 5 до 15 кг). Зниження апетиту природним способом.

Таблетки лида старий склад

Таблетки лида старий склад є одним з найпопулярніших засобів для боротьби із зайвою вагою. Завдяки таблеткам Ліда Ви будете втрачати від 1 до 4 кг на тиждень, при цьому не змінюючи звичний спосіб життя. Таблетки лида старий склад популярні по всьому світу і користуються великою популярністю у жінок.

Ліда капсули для схуднення

Самий простий і швидкий спосіб схуднути – лида капсули для схуднення . Якщо Вам потрібно за короткі терміни сбрость максимальну кількість кг, то капсули ліда Вам обов’язково допоможуть. Беручи лида капсули для схуднення протягом декількох днів Ви відчуєте, що ненависні кіллограмм йдуть. Дія препарату базується на притупленні почуття голоду, в наслідок чого скорочення кількості прийомів їжі.

Ліда капсули старий склад

Ліда капсули старий склад містять у своєму складі рослини, які пригнічують апетит. Капсули лида приймають один раз на день, до або після сніданку. Ефект від прийому капсул буде помітний вже через кілька днів! При цьому Ви не міняєте свій звичний раціон, Ви просто скорочуєте кількість порцій.

 • капсули лида
 • лiда спосiб прийому ïжi
 • таблеткі для розчепленя жирових клітин у людини
 • чи можна дітям 17 років принимати пігулки для сху

Comments are closed!

_0.32MB/0.02056 sec