Капсули для схуднення LiDa (Ліда): Lida Капсули лида для схуднення lida (Ліда), lida лида схуднути LIDA, зайва вага LiDa, ожиріння lida, струнка фігура LiDa (Ліда), Баша, дикороси, бомба, спіруліна, золота кулька , м’яка капсула, кавові боби, Україна, Київ

Капсули для схуднення LiDa (Ліда): Lida Капсули лида для схуднення lida (Ліда), lida лида схуднути LIDA, зайва вага LiDa, ожиріння lida, струнка фігура LiDa (Ліда), Баша, дикороси, бомба, спіруліна, золота кулька, м’яка капсула, кавові боби, Україна, Київ Капсули для схуднення LiDa (Ліда)

Збільшити

Капсули Ліда (LiDa)

– кращий засіб швидко і безпечно схуднути.

Капсули для схуднення LIDA. Інші назви: китайські таблетки lida, таблетки для схуднення Lida, препарат для схуднення Ліда, капсули ЛІДА.

LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa LiDa

Найефективніший препарат для схуднення у всьому світі з 100% натуральних компонентів.

Ми не випадково обрали саме капсули для схуднення “Ліда” (LiDa). компанії “Dali” .

перше . цей препарат створений досвідченими китайськими фармацевтами, які враховували особливості так званої білої раси людей.

друге . компоненти цього препарату використовувалися в традиційній китайській медицині протягом багатьох століть.

третє . може допомогти різним групам людей, бажаючих схуднути.

Препарат при його правильному використанні абсолютно безпечний і в більшості випадків (незалежно від причини зайвої ваги) дає відмінний результат. Причини появи зайвої ваги можуть бути різними і фраза «треба менше їсти» не на 100% справедлива, хоча залишається актуальною. Але є ще й гормональні чинники, а так само спадковість, порушення нормальної роботи центральної і вегетативної нервової систем, також істотну роль у появі зайвої ваги грають поведінкові фактори, звички. Все це враховувалося укладачами рецепта «Lida», тому був створений цей воістину універсальний препарат LiDa .

Унікальний китайський препарат для зниження ваги. Основу препарату “LiDa” складають екологічно чисті рослини з царства зелених рослин провінції Юньнань, на пртяженіі століть використовувалися для краси і здоров’я сановними особами стародавнього Китаю. Капсули Ліда (LiDa) допоможуть Вам скорегувати Вашу фігуру і позбавитися від зайвої ваги. Капсули LiDa виробляють використовуючи складну технологію, отримуючи потрібний склад із загальновизнаних сотні і тисячі років своєрідних рослин юньнаньского зеленого королівства. Компанія «Дали» виробляє на сучасному обладнанні дану продукцію має сертифікат GMP, тому приймати її безпечно.

Капсули для схуднення “Ліда” (LiDa) містять рослини, які пригнічують апетит і викликають «відчуття ситості»: волокна Ганьчжу, желатиновий порошок Гуаер, солодкі волокна Цзюгань (з рослин аморфофаллюс, топінамбур), фіолетова лікарська люцерна та ін Також препарат LiDa містить рослини, що спалюють жир всередині організму: пахима кокос, плід коли, рослини сімейства гарцинії, квітка цяожуй, плід Гуалацзя, золотий мандарин, гарбуз – горло і ін

Основу справжнього продукту становлять екологічно чисті рослини провінції Юньнань, протягом століть використовувалися для краси і здоров’я сановними особами стародавнього Китаю.

Опис складу капсул Ліда (LiDa):

Фіолетова лікарська люцерна.

Порія кокосовідная (Poria) – Гриб, який росте на вологих коріння високогірній сосни (під землею). Зовнішня шкірочка, серцевина і заснування цього клубнеобразного гриба відповідають трьом його особливостям: сечогінний, підтримує роботу шлунку і селезінки, заспокоює мережу легень і серця. Знижує рівень цукру в крові, має м’який седативну дію, містить імуномодулюючі полісахариди, запобігає розвитку метастаз, знижує диспепсію, набряк, здуття живота.

Колеус – містить речовини які запускають хімічний процес розщеплення жирових клітин. На додаток до цього важливого дії колеус заохочує жирові клітини віддавати накопичене, вивільняючи енергію.

Плоди коли – служать не тільки як важливу тонізуючий засіб при перевтомі, ослаблення та апатії, але і при мігрені і невралгії.

Плоди гуарани – тонізуючий засіб фітоконцентрат насіння з плодів гуарани містить велику кількість кофеїну, сапоніни, органічного йоду та інших активних речовин.

Плоди гарцинії камбоджійської – вічнозелене дерево родини звіробійного. Основний діючий компонент даної рослини це, що міститься в ньому:

Гідроксілімонная кислота (ГЛК), доведено що прийом фітоконцентрат даної рослини, знижує синтез жирних кислот приблизно на 40-70% протягом 8-12 годин, наступних за прийомом їжі, а також значно знижує апетит.

Шляхом блокування виробництво нового жиру з вуглеводів, включається біологічний зворотний зв’язок – організм починає “думати”, що виробляти жир йому не потрібно, що його достатньо, і це стимулює його до спалювання вже накопиченого жиру. Спалювання накопичених жирів вимагає достатньої кількості води – людині треба при цьому споживати приблизно 8 або більше склянок води в день. Плоди золотого мандарина покращують обмінні процеси в організмі. Пажитника сінного насіння (trigonella foenum – graecum) очищає організм, має противоатеросклеротическим, протидіабетичних дією.

Дія препарату LiDa (Ліда): Прийом препарату LiDa прибирає жир і жирові відкладення, які, як правило, накопичуються в певних місцях: область попереку, живота, сідниць.

    Препарат “Li Da” (ЛИДА) сприяє розщепленню жирових відкладень; Капсули lida Cоздан відчуття ситості і пригнічують апетит; Препарат LIDA підтримує організм поживними елементами; Капсули Ліда сприяють виведенню шлаків з організму; “Lida” не володіє проносним ефектом. “Ліда” надають оздоровчий ефект на весь організм за рахунок регуляції найважливіших функцій внутрішніх органів, тобто сприяє регуляції обміну речовин. Не викликає реактивності шлунково-кишкового тракту, не володіє проносними властивостями, не викликає рецидиву повноти після припинення прийому.

Ефект від застосування препарату: 5-12 кг / місяць. Результати дії, індивідуальні для кожного приймаючого капсул Ліда (LiDa ) .

Показання до застосування капсул Ліда (LiDa):

    Корекція фігури; Надлишкова маса тіла; Набряклість; Подолання наслідків переїдання; Очищення організму від шлаків; Поганий обмін речовин.

Дозування препарату LiDa (Ліда): 1 капсула LiDa 1 раз на день, не менше ніж за 20 хв. до сніданку – протягом одного місяця. При необхідності другий і наступні місяці по 1 капсулі LiDa через день.

При поганій переносимості тонізуючих компонентів препарату LiDa . капсули рекомендується деякий час приймати через 30 хв. після сніданку.

Протипоказання капсул Ліда (LiDa) :: не рекомендується особам до 16 років і після 65 років, вагітним і годуючим, особам перенесли інсульт або інфаркт і страждаючим серцево-судинними захворюваннями, індивідуальна непереносимість до одного з компонентів препарату.

Умови зберігання препарату LiDa (Ліда): в сухому місці, при кімнатній температурі.

Термін придатності капсул Ліда (LiDa): 24 місяці.

Форма випуску препарату LiDa (Ліда): 30 желатинових капсул по 350 мг..

Виробник капсул Ліда (LiDa): Компанія Дали, провінція Юньнань, м. Куньмін, КНР.

Дозволено до застосування Міністерством охорони здоров’я РФ в якості БАД. Реєстраційний номер 005328.І. 125.12.2003 Дата реєстрації 21.12.2003 (реєстрація дійсна). Дозволено Міністерством охорони до застосування в Україні, Білорусії, Казахстані та інших країнах колишнього СРСР, а також у країнах Євросоюзу та Америки.

Дослідження препарату LiDa (Ліда): У відділенні серцево-судинної патології Клініки лікувального харчування ГУ НДІ харчування РАМН проводилася апробація капсул “Лі Да”, представлених російською компанією “МедБіофарм”. Група дослідження жінки у віці 25-55 років, які страждають ожирінням 11-111 ст. обмінно-аліментарної етіології.

Методи дослідження препарату LiDa (Ліда). Комплексне обстеження хворих у Клініці лікувального харчування включало вивчення динаміки об’єктивних ознак захворювання: маси тіла, антропометричних показників (окружності плеча, талії, стегон), рівня артеріального тиску ( АТ), частоти серцевих скорочень (ЧСС), вимір добового діурезу, оцінку переносимості та аноректіческіе активності БАД “Ліда” анкетному-опитувальних методом із застосуванням аноректіческіе шкали.

Оцінка переносимості БАД капсул Ліда (LiDa): Оцінка переносимості БАД “Ліда” проводилася анкетному-опитувальних методом. Як видно з таблиці 2, переносимість БАД “Ліда” була гарною. За весь період клінічних випробувань не було відзначено жодного випадку непереносимості БАД “Ліда”, диспептичних явищ, алергічних реакцій та інших побічних ефектів. Після закінчення клінічних випробувань всі хворі, які брали в них участь, висловили бажання продовжувати прийом апробованої БАД “Ліда” в домашніх уловиях.

Comments are closed!