Капсули для схуднення Цінцзишоу | Жіночі Секрети

Капсули для схуднення Цінцзишоу | Жіночі Секрети Капсули для схуднення Цінцзишоу

Є приблизно декілька десятків різних БАДів, що сприяють схудненню, які мають різний склад і дають, при цьому, досить непогані результати. На прилавках аптек періодично

можна бачити нові добавки подібного призначення, які, нібито, допомагають швидко скинути зайві кілограми.

Новинки такого роду завжди прихильно приймають споживачі, і швидко викликають інтерес у людей. Особливо привабливі БАДи, зроблені за кордоном: заочно вважається, що там фахівці в області схуднення свою справу знають краще. Одним з таких препаратів вважаються капсули для схуднення Цінцзишоу з Китаю.

Це засіб підкуповує тим, що: виробники обіцяють, що схуднення відбувається природним шляхом за допомогою китайських – це по-перше, а по-друге, йдеться, ніби він ефективний навіть при значній вазі. А чи правда це?

Капсули для схуднення Цінцзишоу: склад

Цінцзишоу в Росії не випускають, тому достовірної інформації про нього недостатньо. А виробник повідомляє наступне. За наявними даними, в даному Баде є комплекс вітамінів групи В, вітамін А, екстракти фруктів (апельсин, яблуко, ківі), макроелементи кальцію, заліза, а також L-карнітин, гуарана, і екстракт листя індійського лотоса.

Все це входить в «основний склад», а даний факт викликає деяку недовіру. Тоді які речовини в «додатковому складі» – нешкідливі або якісь невідомі компоненти? Є також ще мінус – не приведені дози і співвідношення зазначених інгредієнтів, а це дуже важливо.

Серед зазначених вище компонентів нічого немає «підозрілого», і, якщо подивитися на склад, ця добавка чимось нагадує інші засоби для схуднення. Вітаміни сприяють активізації метаболізму і поліпшенню засвоювання інших складових; у фруктах є природні жиросжигающие речовини; гуарана тонізує, сприяє розщепленню жирів, пригнічує голод; L-карнітин зарекомендував себе, як з’єднання, яке стимулює енергетичний обмін і бореться з жировими відкладеннями.

Якщо говорити про екстракт індійського лотоса, він відомий як добавка, яка має цілющі властивості і надає загальнозміцнюючу дію на організм людини. При такому складі капсули для схуднення Цінцзишоу діють таким чином: ліквідують надлишки жиру, активізують обмінні процеси, зменшують апетит – власне, це те, що треба для зниження ваги.

На додаток до всього, на упаковці вказано, що засіб сприяє зміцненню м’язів живота. Швидше за все, це вказали тому, що в ньому є карнітин, який сприяє збільшенню м’язової маси. Але це помилкове заяву, тому що ця речовина не «накачує» м’язи, для цього треба займатися фізичними вправами, та й ефект від нього не великий.

Відгуки про Цінцзишоу

Серед відгуків переважно можна зустріти позитивні. Вживаючи капсули для схуднення Цінцзишоу втрачається в місяць в середньому 6-8 кілограмів, що достатньо чимало й помітно. Особливо помітні два ефекту: сечогінну дію і вплив на апетит (багато говорять, що є взагалі не хочеться).

До плюсів відноситься і те, що в ньому відсутні проносні компоненти, а, значить, якщо ви добре переносите препарат, його можна приймати місяць, що рекомендовано, при цьому, не побоюючись за своє травлення. Однак, не все так добре, як виглядає на перший погляд.

Побічні ефекти і протипоказання

Згідно з «офіційної» версії, засіб не варто приймати вагітним, годуючим груддю жінкам, при серйозних хворобах серця і підвищеному тиску. Даний список коштує значно розширити, записавши сюди ще літній і підлітковий вік, печінкова і ниркова недостатність, алергії, ендокринні розлади, аутоімунні захворювання тощо

Але в багатьох випадках капсули для схуднення Цінцзишоу викликають побічні ефекти, які створюють загрозу слабкому здоров’ю. Не завжди побічні дії виражені слабо. Це і нудота, і запаморочення, і дискомфорт у животі, і порушення сну, і спрагу, посилене серцебиття.

Тому можна зробити припущення, що в препараті в завищених дозах є компоненти, і скоріше це гуарана, яка саме такі реакції викликає при передозуванні. Може саме з цієї причини цей засіб так сильно знижує відчуття голоду і добре впливає на вагу?

Тому поставтеся до даного засобу з великою обережністю. Є такі підозри, що за змістом компонентів воно не збалансовано, і заявлений склад розходиться з дійсним. Якщо ви все ж прийняли рішення його використовувати, перш за все, проконсультуйтеся з лікарем.

Ще статті в цій рубриці

Comments are closed!