Капсули “Цінцзишоу”: продаж, ціна в Алмати. капсули, таблетки і порошки для схуднення від “Таємниці Тибету” – 1539495

Капсули “Цінцзишоу”: продаж, ціна в Алмати. капсули, таблетки і порошки для схуднення від “Таємниці Тибету” – 1539495 Капсули “Цінцзишоу”

Адреса:

Алмагуль 11, Алмати, Казахстан

Цінцзишоу природним чином стимулюють процеси у всьому організмі, сприяючи спалюванню зайвого жиру і очищенню

організму, ідеально підходять для схуднення. Капсули Цінцзишоу, по своїй дії не мають аналогів, вони ефективно допомагають позбутися непотрібних жирових відкладень, не зачіпаючи при цьому м’язову тканину. Завдяки Цінцзишоу Ви зможете повністю контролювати свій апетит, блокуючи тим самим розвиток ожиріння, і як наслідок інших побічних захворювань.

Якщо ви маєте проблемні зони на животі або талії, то капсули Цінцзишоу розроблені саме для Вас. Унікальний комплекс екстрактів трав і фруктів зібраних в екологічних парках Китаю, викликають централізоване зміна обміну речовин і спалюють жирові відкладення саме в цих проблемних зонах.

Властивості Цінцзишоу:

Капсули Цінцзишоу розроблені науковим шляхом, з рослинної сировини і фруктів. Основна дія направлено на зниження зайвої ваги, зміцнення м’язів, очищення організму від шкідливих речовин. Капсули Цінцзишоу, нетоксичні, безпечні і мають дуже ефективні властивості, не порушуючи при цьому діяльність організму, надають позитивну дію на ендокринну систему, гальмують синтез жирів, нормалізують метаболізм, розщеплюють жири, зміцнюють м’язи живота, підтягують шкіру. Застосовуючи капсули Цінцзишоу, Ви з перших днів відчуєте відчутний результат схуднення.

Склад Цінцзишоу:

Яблуко, ківі, гуарана, апельсини, вітаміни групи А | В1 | В2 | В6 | В12, залізо, кальцій, екстракт листя лотоса індійського, левовращающего карнітин.

Показання до застосування Цінцзишоу:

– Від надмірної маси тіла (живіт, ноги й поперек, область сідниць);

– Повне очищення організму від токсинів і шлаків;

– Зниження апетиту;

– Препарат рекомендується людям, які використовували інші засоби для схуднення, але не отримали позитивних результатів.

Дозування Цінцзишоу:

До сніданку по дві капсули один раз на день, через занадто швидкого рекомендуємо знизити дозування до однієї капсули в день.

Термін придатності Цінцзишоу:

Двадцять чотири місяці.

Форма випуску Цінцзишоу:

Шістдесят таблеток у блістерах. Картонна упаковка.

Протипоказання до застосування Цінцзишоу:

Капсули Цінцзишоу заборонено приймати дітям не досягли 16-ти років, а так само дорослим після 65 років, вагітним і годуючих грудьми жінкам. Гіпертонікам. Особам які перенесли інфаркт або інсульт. Особам мають серцево-судинні захворювання. Виразка шлунка, хронічний гастрит. Капсули Цінцзишоу не рекомендується приймати людям з ослабленим імунітетом і гормональними порушеннями.

Виробник Цінцзишоу:

ТОВ «Боме» – Біологічні продукти для здоров’я. Розробки проводяться за технічної підтримки наданої Американським центром дослідних розробок схуднення біологічними методами «Дісней».

  • ціни на таблетки на мязи

Comments are closed!

_0.31MB/0.00462 sec