Калорійність зефіру

Калорійність зефіру Калорійність зефіру

Всі ми любимо солодощі. Печиво. шоколад, пастилу. Одним з різновидів пастили є зефір. Збите легке пюре з фруктів і ягід, з додаванням цукру і яєчного білка. Згадайте, яка це смачна солодкість. Але крім смаку зефір володіє і корисними властивостями.

Наприклад, що входить до його складу пектин дуже корисний для вашого організму. Він сприяє висновку шкідливих речовин з організму. Це і холестерин, і солі важких металів. Так де допомагає в боротьбі з вірусами, знижує шанс появи виразки, і багато іншого.

Але не спокушайтеся, вживання великої кількості зефіру не рекомендується – це може привести до ожиріння. Калорійність зефіру 300 ккал на сто грам. Так солодощі це добре, але нікому не хочеться набирати зайву вагу. Однак зефір таки є золота середина між смачною і збалансованою їжею.

Зефір має середній ступінь калорійності, на сто грам продукції ми маємо 300 ккал. Це дозволяє дієтологів рекомендувати його тим, хто дотримується строгої дієти. Обумовлено це тим, що зефір практично не містить жирів на відміну від інших десертів. Адже до ожиріння приводить як раз вживання жирів, а не білків і вуглеводів, яких в зефір предостатньо.

Що впливає на кількість калорій в зефір?

На утримання кількості калорій впливає, яке з желирующих речовин добавлено в зефірно масу: пектин, желатин, або агару. Ніяким чином на калорійність не впливають інші компоненти.

Желюючі речовини діляться на речовини рослинного походження і тварини. До перших належить пектин і агару. Пектин одержують з фруктів або цукрових буряків. Так само можуть використовувати для отримання пектину і кавуни. Як вже раніше було сказано – пектин дуже корисний для людського організму. Рекомендується його вживати тим, хто живе в екологічно небезпечних районах, з шкідливими викидами від виробництва або працюють на підприємствах з можливістю отримати радіоактивне опромінення.

Агар ж, у свою чергу, отримують шляхом переробки морських водоростей з високим вмістом кальцію йоду і заліза.

Для отримання желатину використовують сухожилля і хрящі тварин. Він ефективний тим людям, у яких бували (або є на даний момент) переломи кінцівок.

Багато вживають зефір при своїх дієтах. Наприклад, при роздільному харчуванні, виключаючи зі свого раціону всілякий фастфуд та іншу жирну їжу, багато хто відмовляється і від десертів. Так, тортики, шоколад і тістечка необхідно видаляти з раціону. Повноцінно замінити їх допоможе вам зефір. Однак не забувайте, що цей момент досить спірне. Калорійність зефіру не дозволить вам швидко худнути, це важливо пам’ятати! Якщо вже вирішили скинути зайві кілограми, то можете і зовсім відмовитися від його застосування в їжу.

Зефір готується з натуральних продуктів, фруктів, ягід яєчного білка і одного з трьох желирующих речовин. Рослинних – агару і пектину та желатину, який отримують з хрящів і сухожиль тварин. Пектин за своїми властивостями дуже корисний для нашого організму. Він сприяє висновку важких елементів з організму, підвищує загальний імунітет, знижує ймовірність появи виразки шлунка і багато іншого.

Пектин виробляють в основному їх фруктів, але так само застосовують і цукровий буряк чи кавуни. За своїми властивостями пектин корисний людям, що живуть в несприятливих в плані екології місцевостях.

Агару – так само рослинний препарат. Отримують його в основному з багатих йодом і залізом морських водоростей. Відповідно якщо організму не вистачає таких елементів, агару переважніше.

Желатин, в свою чергу, корисний людям із переломами, дуже ефективно сприяє зрощенню кісток.

Крім перерахованих вище властивостей, зефір багатий білками, вуглеводами, глюкозою та іншими елементами. Білки, що містяться в зефір, будуть корисні вашим м’язам, адже це головний будівельний матеріал для м’язових клітин. Глюкоза і вуглеводи допоможуть вашому організму з кровообігом і насиченням киснем, підвищать опірність організму хворобам.

Якщо у вас чутливий шлунок – то вживання зефіру не викличе подразнень, слизову шлунка він не дратує.

Ще одним плюсом зефіру є те, що в ньому немає ні грама жиру. Зате він вдосталь насичений вуглеводами, які так потрібні нашому організму, особливо в стресових ситуаціях. Для людей які ведуть активний спосіб життя зефір дуже корисний, що містяться в ньому поживні речовини швидко заповнять недолік їх в організмі, дозволять розслабитися і просто отримати задоволення від смачного десерту.

За своєю калорійності зефір можна віднести до середньо калорійним продуктам. Гідна заміна тортам або тістечком.

При виборі зефіру приділяйте увагу його кольору. Якщо ви хочете їсти натуральний продукт – купуйте тільки білий або злегка жовтуватий зефір. Інші кольори сигналізують про наявність шкідливих барвників, шкідливих для нашого організму.

не буде тобі, а пали

Велотренажер для схуднення Миколи Долінова.

  • Чи набирають вагу від зефіру?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00520 sec