Калорійність зефіру в шоколаді і Калорії зефіру

Калорійність зефіру в шоколаді і Калорії зефіру Калорійність зефіру в шоколаді і Калорії зефіру зефірно дієта

Життя без солодощів здатна перетворити наше життя на нудне, сіре, нецікаве існування. Наукові дослідження підтверджують, що солодкий десерт здатний підняти настрій і врятувати від осінньо-зимової нудьги і депресії. З іншого боку, зайве вживання солодощів може призвести до скупчення жиру на талії. Але щоб не робити вибір між бажанням смачно поїсти і при цьому мати гарну фігуру, треба правильно вибирати десерт. Прикладом смачного і в той же час корисного десерту може стати зефір у шоколаді . причому калорійність зефіру в шоколаді підходить для тих, хто дотримується строгої дієти. Вживання зефіру при вагітності теж вкрай бажано і корисно.

Калорійність зефіру

У порівнянні з іншими десертами, калорії зефіру мають середню величину, звичайно, це не відноситься до звичайних продуктам. Зефір, калорії в якому хоча і мають високу величину, вважається продуктом дієтичним і дуже корисним для тих, хто дотримується дієти. Калорійність 1 зефіру в шоколаді складає приблизно 200 ккал (100 гр. Зефіру в шоколаді – 300 ккал). Вся справа в тому, що в зефір начисто відсутні жири, на відміну від тортів, тістечок та інших солодких десертів. Корисний саме зефір, калорії в шоколаді, яким він облитий. Відомо, що повніють, в основному, від жирів . білки і вуглеводи менш страшні в цьому плані.

З чого зроблена зефір і чому він корисний

Багатьом людям цікаво, як виготовляють зефір? Так от, зефір готують з фруктового пюре, цукру, яєчного білка з застосуванням пектину, агару або желатину, які й визначають корисні властивості зефіру. Причому заміна інгредієнтів не впливає на властивості зефіру без шоколаду, калорійність продукту при цьому не змінюється.

Пектин виготовляється з яблук, кавунів або цукрового буряка і корисний жителям екологічно забруднених районів, працівникам шкідливих виробництв, особливо якщо вони мають справу з радіацією. Це зрозуміло, оскільки пектин сприяє виведенню з організму іонів важких металів, токсинів, він істотно знижує рівень цукру і холестерину, має протівовруснимі і противиразковими властивостями .

Агар виробляють з морських водоростей, в ньому міститься велика кількість заліза, кальцію та йоду.

Желатин – речовина тваринного походження, витягується з кісток, хрящів і сухожиль великої рогатої худоби. Натуральний желатин необхідний при переломах і тріщинах кісток.

зефірно дієта

Деякі люди вибирають для схуднення дробове роздільне харчування. Ця дієта передбачає вживання практично будь-яких продуктів, але тільки не поспіль, а з урахуванням їх сумісності один з одним. Фастфуд, звичайно, повністю виключений, а солодкі торти і тістечка можна замінити зефіром. У день достатньо одного зефіру. Дієта при цьому не страждає, вживання ж однієї штуки в день ввечері, від 16 до 18 годин, підвищує що знизився за день рівень цукру в крові, відновлює працездатність і відновлює енергетику організму. Тобто можна сміливо стверджувати, що зефір і дієта цілком сумісні один з одним.

У такій дієті є один нюанс – для досягнення швидкого результату і закріплення досягнутого рівня, слід приймати одну таблетку ксенікалу перед кожним прийомом їжі. Ксенікал перешкоджає засвоєнню жирів, не впливаючи на інші речовини в організмі. Як і всякий медичний препарат, він має протипоказання.

Згадаймо про зефір – на дієті ви, чи ні, сміливо використовуйте його в якості ласощі та своєрідного «енергетика», він допоможе вам цілий день бути бадьорою і енергійною.

  • калорійність зефіру
  • калорії в одному зефірі
  • Чи можна схуднути від зефіра

Comments are closed!