Калорійність Пластівці Nestle Fitness з цільної пшениці. Хімічний склад і харчова цінність

Калорійність Пластівці Nestle Fitness з цільної пшениці. Хімічний склад і харчова цінність. Калорійність Пластівці Nestle Fitness з цільної пшениці

Енергія (калорійність) їжі акумулюється в харчових речовинах (білках, жирах і вуглеводах). Відомо, що 1 г жирів дає 9 ккал, 1 г вуглеводів – 4 ккал, а 1 г білків – 4 ккал. Діаграма

енергетичного балансу показує співвідношення цих речовин у продукті виходячи з їх внеску в калорійність даного продукту. Для чого потрібна ця інформація? Багато популярні дієти грунтуються на цих знаннях. Наприклад, міністерство охорони здоров’я США рекомендує 60% калорій отримувати від вуглеводів і тільки 30% від жирів. Дієта Аткінса рекомендує низьке вживання вуглеводів, хоча інші дієти фокусуються на низькому споживанні жирів. Який би спосіб ви не вибрали, наша діаграма покаже, як різні продукти харчування відповідають вашої мети.

Пластівці Nestle Fitness з цільної пшениці . калорійність 357 кКал, хімічний склад, поживна цінність, вітаміни, мінерали, чим корисний Пластівці Nestle Fitness з цільної пшениці, калорії, нутрієнти, корисні властивості Пластівці Nestle Fitness з цільної пшениці.

Довідка.

Енергетична цінність, або калорійність – це кількість енергії, що вивільняється в організмі людини з продуктів харчування в процесі травлення. Енергетична цінність продукту вимірюється в кіло-калоріях (ккал) або кіло-джоулях (кДж) у розрахунку на 100 гр. продукту. Кілокалорія, що використовується для вимірювання енергетичної цінності продуктів харчування, також носить назву «харчова калорія», тому, при вказівці калорійності в (кіло) калоріях приставку кіло часто опускають. Докладні таблиці енергетичної цінності для російських товарів ви можете подивитися тут.

Харчова цінність – вміст вуглеводів, жирів і білків в продукті.

Харчова цінність харчового продукту – сукупність властивостей харчового продукту, за наявності яких задовольняються фізіологічні потреби людини в необхідних речовинах і енергії.

Вітаміни . органічні речовини, необхідні в невеликих кількостях в харчовому раціоні як людини, так і більшості хребетних. Синтез вітамінів, як правило, здійснюється рослинами, а не тваринами. Щоденна потреба людини у вітамінах становить лише кілька міліграмів або мікрограмів. На відміну від неорганічних речовин вітаміни руйнуються при сильному нагріванні. Багато вітаміни нестабільні і “губляться” під час приготування їжі або при обробці харчових продуктів.

Пошук за таблицями калорійності і хімічному складу продуктів і готових страв:

  • енергетична цінність розрахунок
  • пластівці із пшениці корисні?
  • пластівці фітнес з цільної пшениці харчова цінність
  • розрахунок калорійності і хімічного складу 1 страв
  • Таблиця Енергетичної цінності і хімічного складу готових страв

Comments are closed!