Калорійність курки – вареної, смаженої, тушкованої і курки гриль

Калорійність курки – вареної, смаженої, тушкованої і курки гриль Калорійність курки

Апетитна курочка здатна звести з розуму будь-кого. Неперевершений смак і корисні властивості курячого м’яса знайомі людям здавна. Поряд з тим, кожен з нас напевно знає, що курка, калорійність якої нижче калорійності інших видів м’яса, вважається дієтичним продуктом харчування. Завдяки цьому вона входить до дієтичне меню і прикрашає найвишуканіші і низькокалорійні блюда.

Скільки калорій в курці?

А тепер спробуємо розібратися в тому, скільки калорій в курці і від чого залежить калорійність готового курячого продукту.

Калорійність вареної курки складає всього лише 204 кілокалорії на 100 г м’ясного продукту. Співвідношення жирів і білків наступне: білки – 20,8 г, жири – 8,8 р. Показники чудові, особливо для дієтичного меню. Тому можна сміливо насолоджуватися відварною курячим м’ясом і не турбуватися про прибавку у вазі. Варена курка, калорійність якої цілком прийнятна, вважається найкориснішим м’ясним продуктом.

Калорійність смаженої курки – 240 кілокалорій на 100 м. І це порівняно небагато. Адже задоволення, одержуване від вживання хрусткою курячої скоринки, підсмаженої на сковороді, значно більше. Співвідношення білків і жирів смаженої курки далеко від співвідношення даних показників вареного м’яса: жири – 11 г, білки – 26,3 м.

Калорійність тушкованою курки знаходиться близько до показника калорійності смаженої курки: 237 кілокалорій на 100 м. Вміст жиру при цьому становить 11,89 г, а білка – 30,49 м. Очевидно, що вживання тушкованою курки набагато корисніше, ніж вживання смаженого курячого м’яса. Це пов’язано з тим, що смажене куряче м’ясо містить багато холестерину і «важких» жирів, на відміну від тушкованого продукту.

Золотою серединою серед усіх перелічених калорійну є калорійність курки гриль. У 100 г продукту знаходиться всього лише 210 кілокалорій. Проте, купувати таку курку в магазині не завжди можна. Адже дуже часто якість продукту залишає бажати кращого. Найкраще приготувати м’ясо на грилі самостійно в мікрохвильовій печі або ж у звичайній духовці. Калорійність курки гриль при цьому не зміниться. Така їжа стане справжнім подарунком для ваших близьких і рідних.

Доповненням обіднього меню стане копчена курка. Калорійність її становить 200 кілокалорій на 100 м. Дивно, але самої низькою калорійністю курки володіє таке блюдо, як курячий шашлик. Саме курячий шашлик, приготований за допомогою оцтового маринаду, має низьку калорійність: калорійність вареної курки і калорійність тушкованою курки набагато більше. 100 г курячого шашлику містить 116 кілокалорій. Якщо ви віддаєте перевагу шашличок, приготований на майонезі, то і це не проблема. Продукт буде містити 147 кілокалорій на 100 м.

Як правильно вибирати куряче м’ясо

Якщо ви прагнете звести до мінімуму калорійність курки, то радимо вибирати найменш жирні частини курячої тушки. Наприклад, курячий стегенце володіє калорійністю, рівний 184 кілокалоріям на 100 г продукту. Куряче філе зовсім вважається дієтичним м’ясом. У ньому міститься 113 кілокалорій на 100 м. Самою високою калорійністю характеризуються куряче стегно, крильця і??спинка.

І ще не варто забувати про те, що куряче м’ясо володіє максимальною корисністю для організму при правильному засвоєнні, яке можливе лише при вживанні з м’ясом свіжих овочів і салатів. Клітковина, яка міститься в зелені і овочах, допомагає жиру засвоюватися швидко.

Тепер ви знаєте що робити, щоб знизити калорійність страв з курки. Дерзайте! Радуйте рідних смачними та корисними стравами з курки!

Якщо вам сподобалася ця стаття, будь ласка, проголосуйте за неї.

  • куряче філе калорійність
  • копчена курка калорійність
  • калорійність курячого філе
  • філе курки калорійність
  • калорійність курки
  • гриль для курки в україні звітриною
  • калорії в курці
  • калорійність вареного курячого філе
  • калорійність варених курячих бедер
  • калорійність вареного курячого м'яса

Comments are closed!